Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 kwietnia 2013, 10:14

autor: qjin

America's Army: Proving Grounds – ruszyły zapisy do bety. Premiera pod koniec roku

Po prawie 4 latach od premiery America’s Army 3 na rynek zmierza nowa odsłona serii – o podtytule Proving Grounds. Twórcy gry ogłosili możliwość zapisu do wersji beta. Premiera tytułu jeszcze w tym roku.

America's Army: Proving Grounds – ruszyły zapisy do bety. Premiera pod koniec roku - ilustracja #1

Armia amerykańska przygotowuje już od dłuższego czasu kolejną część cyklu America’s Army - Proving Grounds, popularnej strzelaniny FPP przeznaczonej do rozgrywki sieciowej. Niedawno ogłoszono zapisy do testów – zgłoszenia można wysyłać, udając się pod ten adres. Jeśli nie macie jeszcze konta na oficjalnej stronie America’s Army, należy je założyć i podać w aplikacji imię swojego wirtualnego żołnierza.

Jak wynika z podanej informacji na oficjalnym forum, zapisywać można było się już od dwóch tygodni. Producent America’s Army starał się jednak uniknąć rozgłosu, żeby do bety najpierw zgłosiły się właściwe osoby. Dopiero przed minionym weekendem postanowiono przekazać tę informację szerszemu gronu graczy, publikując ją na oficjalnym profilu U.S. Army Game na Facebooku.

Screen z wczesnej wersji gry America’s Army: Proving Grounds - America's Army: Proving Grounds – ruszyły zapisy do bety. Premiera pod koniec roku - wiadomość - 2013-04-08
Screen z wczesnej wersji gry America’s Army: Proving Grounds

Podobnie jak w poprzednich odsłonach, tak i w czwartej części America’s Army wcielimy się w amerykańskiego żołnierza. Przed udaniem się na wirtualne pole bitwy, wymagane będzie przejście specjalnego kursu przygotowawczego. Warto dodać, że tytuł jest promowany przez amerykańską armię, więc można spodziewać się silnego nacisku na realistyczne odwzorowanie szkoleń czy wszelkiego wyposażenia.

America's Army: Proving Grounds ukaże się tylko na PC najwcześniej pod koniec 2013 roku. Gra będzie darmowa dzięki wsparciu amerykańskiej armii.

America’s Army: Proving Grounds to czwarta z kolei część popularnego cyklu strzelanin, który wspiera amerykańska armia. Debiut serii o podtytule Operations miał miejsce pod koniec 2002 roku, natomiast ostatnia odsłona pojawiła się niespełna cztery lata temu. W Proving Grounds największy nacisk kładzie się na realizm i duże bitwy przynajmniej na 32 graczy.

  1. Oficjalna strona gry America’s Army