Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release "Techland Press Release" 24 czerwca 2016, 21:27

American Truck Simulator zwiększa skalę świata gry z 1:35 do 1:20

Od dzisiaj oficjalnie dostępna jest nowa, powiększona mapa dla American Truck Simulator. Gracze otrzymują kolejną możliwość, aby na nowo eksplorować zachodnie wybrzeże Stanów Zjednoczonych oraz dostają więcej miejsca w świecie gry na kolejne dodatki.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Techland Wydawnictwo razem z IMGN.PRO oraz SCS Software z przyjemnością informują o wprowadzeniu dużych zmian do American Truck Simulator. Świat gry otrzymuje dużo większą mapę. Nowa skala 1:20 odpowiada powierzchni mapy przygotowanej dla Euro Truck Simulator 2, więc upływ czasu w obu produkcjach staje się taki sam. Najnowsza aktualizacja będzie dostępna za darmo dla wszystkich posiadaczy American Truck Simulator.

American Truck Simulator zwiększa skalę świata gry z 1:35 do 1:20 - ilustracja #1

Od dzisiaj oficjalnie dostępna jest nowa, powiększona mapa dla American Truck Simulator. Gracze otrzymują kolejną możliwość, aby na nowo eksplorować zachodnie wybrzeże Stanów Zjednoczonych oraz dostają więcej miejsca w świecie gry na kolejne dodatki. Najnowsza aktualizacja przynosi nowe segmenty dróg oraz zaktualizowaną technologię do tych już istniejących.

Co nowego dostarcza najnowsza aktualizacja:

  • Zwiększenie skali map z 1:35 do 1:20, co przełoży się na dłuższe o 75% drogi poza miastami;
  • Retusz istniejącego systemu dróg i skrzyżowań oraz poprawki w rozmieszczeniu miast i węzłów drogowych;
  • Skupienie się na poprawie poczucia skali i odległości, więcej miejsca na widoki;
  • Dopasowanie upływu czasu – spowolnienie cyklu dnia i nocy oraz dłuższe przerwy między odpoczynkiem kierowcy i tankowaniem;
  • Przebudowane problematyczne skrzyżowania;
  • Przebudowanie systemu doświadczenia kierowcy i zbliżenie go do tego z ETS2;
  • Więcej miejsca na gęsto zaludnione obszary w przyszłych dodatkach z mapami.

Nowa mapa to nowe możliwości. Minie jednak kilka miesięcy zanim uda się w pełni przeskalować istniejący świat i stworzyć zupełnie nowe obszary na potrzeby DLC. Projektanci map już teraz dokładają wszelkich starań, aby proces skalowania przebiegał płynnie. Chcąc skrócić czas oczekiwania na kolejne dodatki graficy przygotowują nową roślinność, budynki oraz zabytki, które zostaną zaimplementowane do nadchodzących DLC.

Najnowsza aktualizacja będzie dostępna za darmo dla wszystkich posiadaczy American Truck Simulator.

Kontynuuj swoją podróż na powiększonej mapie za kierownicą jednej z legendarnych, amerykańskich ciężarówek - Peterbilta lub Kenwortha i zdobywaj kolejne amerykańskie szosy przewożąc ładunki w coraz odleglejsze punkty na mapie Stanów Zjednoczonych.

American Truck Simulator dostępny jest w wydaniu pudełkowym oraz cyfrowym na platformę PC w wersji kinowej w cenie 79,90 złotych.