Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 lutego 2016, 17:51

autor: Góral

American Truck Simulator otrzymało wersję demonstracyjną

Studio SCS Software udostępniło na Steamie wersję demonstracyjną swojej najnowszej produkcji - American Truck Simulator. Demo pozwala wykonać trochę zleceń w stanie Kalifornia, więc stanowi znakomitą okazję do sprawdzenia przed zakupem, jak gra radzi sobie na Waszym sprzęcie.

Kilka dni temu na rynku zadebiutowała gra American Truck Simulator od studia SCS Software. Symulator okazał się bardzo dobrą propozycją dla miłośników jeżdżenia ciężarówkami i w krótkim czasie osiągnął spory sukces, sprzedając się w pierwszym tygodniu w około 150 tysiącach egzemplarzy. Jeżeli jednak wahacie się jeszcze z zakupem, to być może Wasze wątpliwości rozwieje opublikowana wersja demonstracyjna. Demo pozwala na wykonanie określonej liczby zleceń w stanie Kalifornia, więc możecie zarówno zakosztować nieco rozgrywki, jak i sprawdzić stronę techniczną produkcji oraz to, czy na Waszym sprzęcie gra będzie przyzwoicie działać. Warto także pamiętać, że wersja demonstracyjna jest kompatybilna z pełnym wydaniem. Oznacza to, że możecie kontynuować zabawę po zakupie produkcji.

American Truck Simulator otrzymało wersję demonstracyjną - ilustracja #2

American Truck Simulator to najnowszy symulator stworzony przez weteranów gatunku – studio SCS Software. Zabawa w produkcji opiera się na podobnych zasadach, co w Euro Truck Simulator 2 i polega na wykonywaniu rozmaitych zleceń przewozowych. Akcja rozgrywa się jednak na terenie Stanów Zjednoczonych, a w porównaniu do rzeczonego tytułu, do zabawy wprowadzono chociażby policję.

Tytuł sprzedawany jest na polskim rynku w cenach zaczynających się od około 60 zł i dostępny jest w rodzimej wersji językowej.