Aliens: Colonial Marines - wypuszczono zapis prezentacji z E3

Na sieci pojawił się filmik będący zapisem prezentacji gry Aliens: Colonial Marines z tegorocznego E3.

Adrian Werner

Komentarze

Na tegorocznym E3 jednym z najciekawszych wydarzeń był pokaz nadchodzącej produkcji studia Gearbox, czyli Aliens: Colonial Marines. Teraz twórcy wreszcie udostępnili szerokiej publiczności zapis tej prezentacji.

Trzeba przyznać, że po obejrzeniu tego materiału nie dziwią bardzo optymistyczne zapowiedzi jakimi raczyły nas różnorakie serwisy zaraz po E3. Teraz jednak wyczekiwanie na przyszłoroczną premierę stało się jeszcze trudniejsze.

Aliens: Colonial Marines

Aliens: Colonial Marines

PC PlayStation Xbox Nintendo
Data wydania: 12 lutego 2013
Aliens: Colonial Marines - Encyklopedia Gier
5.3

GRYOnline

5.6

Gracze

6.2

Steam

Wszystkie Oceny
Oceń

Adrian Werner

Autor: Adrian Werner

Prawdziwy weteran newsroomu GRYOnline.pl, piszący nieprzerwanie od 2009 roku i wciąż niemający dosyć. Złapał bakcyla gier dzięki zabawie na ZX Spectrum kolegi. Potem przesiadł się na własne Commodore 64, a po krótkiej przygodzie z 16-bitowymi konsolami powierzył na zawsze swoje serce grom pecetowym. Wielbiciel niszowych produkcji, w tym zwłaszcza przygodówek, RPG-ów oraz gier z gatunku immersive sim, jak również pasjonat modów. Poza grami pożeracz fabuł w każdej postaci – książek, seriali, filmów i komiksów.

PlayStation Vita - 20 MB limitu na pobierane pliki przez 3G

Następny
PlayStation Vita - 20 MB limitu na pobierane pliki przez 3G

Rekompensata i udział w zyskach z gry Firefall dla firmy Webzen

Poprzedni
Rekompensata i udział w zyskach z gry Firefall dla firmy Webzen

Kalendarz Wiadomości

Nie
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl