Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 stycznia 2014, 13:33

Aliens: Colonial Marines wraca do gry. Top 10 UK (12 - 18 stycznia)

FIFA 14 nadal rządzi na wyspach, o czym dobitnie świadczą wyniki sprzedaży detalicznej gry przygotowywane co tydzień przez organizację Charttrack. Sprawdź jakie jeszcze tytuły cieszą się zainteresowaniem klientów.

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym notowaniem najlepiej sprzedających się gier w Wielkiej Brytanii według organizacji Charttrack. Obejmuje ono okres między 22 a 28 grudnia.

FIFA 14 (spadek sprzedaży 23% względem poprzedniego notowania) w fotelu lidera zasiada już przez osiem tygodni i jeżeli nic się nie zmieni, to być może pokona dotychczasową rekordzistkę, której ta sztuka udawała się w 2011 roku przez dziesięć tygodnii - mowa tutaj o grze Zumba Fitness. Spory spadek, bo z czwartego aż na dziewiąte miejsce, zaliczyło Grand Theft Auto V (-56%). Do pierwszej dziesiątki wróciło także Killzone: Shadow Fall oraz Aliens: Colonial Marines, którego na wyspach można kupić za resztę z lizaka. Poza pierwszą dziesiątką, na miejscu 18, zadebiutowało Mario Party: Island Tour na 3DS-a.

1.

FIFA 14

2.

Call of Duty: Ghosts

3.

Battlefield 4

4.

Assassin’s Creed IV: Black Flag

5.

LEGO Marvel Super Heroes

6.

Killzone: Shadow Fall

7.

Need for Speed: Rivals

8.

Minecraft: Xbox 360 Edition

9.

Grand Theft Auto V

10.

Aliens: Colonial Marines