Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 lipca 2013, 14:40

Alien Rage zadebiutuje 24 września. Nowy zwiastun wprowadza w fabułę

Polska strzelanka Alien Rage wyjdzie 24 września na PC, Xboksie 360 i PlayStation 3. Wraz z ujawnieniem daty premiery, firma CI Games wypuściła nowy zwiastun, który wprowadza w fabułę gry.

Polski Alien Rage wyjdzie 24 września na PC, X360 i PS3. - Alien Rage zadebiutuje 24 września. Nowy zwiastun wprowadza w fabułę - wiadomość - 2013-07-08
Polski Alien Rage wyjdzie 24 września na PC, X360 i PS3.
Alien Rage:
  • Gra wyjdzie 24 września na PC, Xboksie 360 i PlayStation 3
  • Nowy zwiastun wprowadza w fabułę produkcji

Firma CI Games ujawniła datę premiery gry Alien Rage i wypuściła jej zwiastun fabularny. Klasyczna strzelanka science-fiction trafi na pecety, Xboksa 360 oraz PlayStation 3 już 24 września na tego roku. W nowym materiale wideo producent skoncentrował się na wprowadzeniu do uniwersum Alien Rage, w którym ludzkość poszukuje źródła energii zwanego promethium, pierwiastka o właściwościach destrukcyjnych. Zadaniem gracza będzie ochrona go przed kosmitami.

W grze znajdziemy 14 poziomów oraz 10 rodzajów broni, z których każdy otrzyma dwa tryby ognia – przypomina CI Games. Producent przekonuje, że sztuczna inteligencja przeciwników wyciśnie z graczy siódme poty, tym bardziej, że w szeregach kosmitów znajdą się także gigantyczni bossowie. Jak wiemy, Alien Rage ma być ukłonem w stronę oldschoolowych reprezentantów gatunku, więc wydaje się ciekawą konkurencją dla nadchodzących Rise of the Triad czy Shadow Warrior.

Alien Rage to nie jedyna produkcja firmy CI Games. Polski deweloper ma w zanadrzu jeszcze jedną strzelankę pierwszoosobową, Enemy Front, która wyjdzie w przyszłym roku. W 2014 roku powinniśmy też dostać grę akcji RPG Lords of the Fallen - odpowiada za nią zespół Deck 13, wspierany przez Tomasza Gopa, czyli jednego z autorów Wiedźmina 2.

  1. Graliśmy w Alien Rage - strzelaninę na modłę Quake'a 4 od CI Games

Alien Rage zadebiutuje 24 września. Nowy zwiastun wprowadza w fabułę - ilustracja #2Alien Rage, znany niegdyś jako Alien Fear, to strzelanka pierwszoosobowa, w której zmierzymy się z obca rasą w starciu o wspomniany pierwiastek promethium. Rozgrywka ma sprowadzać się do tego, co gracze lubią najbardziej: walk z przeważającymi siłami wroga. Gra powstaje na silniku Unreal Engine 3. Premiera odbędzie się 24 września na PC, Xboksie 360 i PlayStation 3.