Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 lipca 2013, 15:40

autor: qjin

Letnia wyprzedaż na GamersGate

Rozpoczęła się wakacyjna wyprzedaż w kolejnym z serwisów cyfrowej dystrybucji – GamersGate. Dla kupujących, którzy regularnie przeglądają stronę, przygotowano oferty dnia zmieniające się co 24 godziny.

Dzisiaj początek specjalnej, wakacyjnej oferty dla graczy w sklepie GamersGate - Letnia wyprzedaż na GamersGate - wiadomość - 2013-07-08
Dzisiaj początek specjalnej, wakacyjnej oferty dla graczy w sklepie GamersGate

Dziś wystartowała wielka letnia wyprzedaż w kolejnym, po chociażby Green Man Gaming, zagranicznym sklepie cyfrowej dystrybucji. Tym razem przyszedł czas na GamersGate, w którym gracze z Polski mogą kupować zarówno w funtach, jak i euro. Wśród przecenionych tytułów znajdują się zarówno stosunkowo nowe produkcje, w tym m.in. Saints Row: The Third, DMC - Devil May Cry czy Metro: Last Light, jak i bardziej wiekowe, takie jak Age of Wonders, Tropico 3: Złota edycja lub Darkstar One. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Niektóre tytuły przeceniono tylko na bardzo ograniczony czas – codziennie, co 24 godziny, zmienią się cztery pozycje w ofercie dnia. Z kolei dla graczy zainteresowanych grą z wszystkimi wydanymi DLC lub zestawem kilku części danej serii przygotowano specjalne paczki. Warto jeszcze wspomnieć o tym, że część z nich wymaga do uruchomienia dodatkowych platform (Steam, Uplay).

Oferta dnia na GamersGate:

Do końca obecnej oferty dnia w momencie publikacji wiadomości pozostało ponad 17 godzin. Warto więc śledzić stronę sklepu GamersGate na bieżąco.

Oferta zestawów na GamersGate:

Jak zauważyliście, warto porównywać ceny w funtach i euro, ponieważ w w większości przypadkach różnica jest dość zauważalna. Przeważnie bardziej opłacalna jest oferta w funtach brytyjskich. Zestawy gier będą dostępne do końca tygodnia. Natomiast nie ujawniono, czy cała akcja również wtedy się zakończy czy może potrwa dłużej.

To nie cała lista tytułów po obniżonych cenach. Serwis GamersGate przygotował dla Was kilka stron ofert, czyli łącznie setki produkcji przecenionych nawet o 75%. Więcej szczegółów znajdziecie pod poniższymi adresami: