Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 lipca 2013, 17:35

autor: qjin

GTA V – pierwszy gameplay zobaczymy jutro

Studio Rockstar Games potwierdziło, że już jutro ujrzymy na własne oczy zwiastun GTA V prezentujący gameplay. Będzie to pierwszy zapis rozgrywki z jednej z najbardziej oczekiwanych gier 2013 roku.

Oficjalna zapowiedź zwiastuna GTA V prezentującego grę w akcji - GTA V – pierwszy gameplay zobaczymy jutro - wiadomość - 2013-07-08
Oficjalna zapowiedź zwiastuna GTA V prezentującego grę w akcji

Firma Rockstar poinformowała na swoim Twitterze, że 9 lipca, czyli już jutro, przekonamy się, jak wiele wspólnego mają dotychczas prezentowane zwiastuny GTA V z faktyczną rozgrywką. Materiał wideo zostanie upubliczniony o godzinie 16:00 czasu polskiego na oficjalnej stronie internetowej. Potwierdziły się tym samym informacje z ubiegłego tygodnia, według których producent gry miał w najbliższym czasie zaprezentować pierwsze filmy ukazujące rzeczywisty kształt piątego Grand Theft Auto.

Jutro gracze będą mogli porównać obecne materiały z tym, jak faktycznie wygląda GTA V… - GTA V – pierwszy gameplay zobaczymy jutro - wiadomość - 2013-07-08
Jutro gracze będą mogli porównać obecne materiały z tym, jak faktycznie wygląda GTA V…

Najprawdopodobniej na jednym nagraniu się nie skończy – w pytaniach i odpowiedziach studia Rockstar Games, których tłumaczenie przygotował polski dystrybutor tytułu, firma Cenega, możemy wyczytać, że „pierwsze oficjalne filmy z fragmentami rozgrywki są już przygotowywane”. Pełen zapis znajdziecie w tym newsie.

… szczególnie pod kątem grafiki - GTA V – pierwszy gameplay zobaczymy jutro - wiadomość - 2013-07-08
… szczególnie pod kątem grafiki

Dotychczasowe zwiastuny możecie obejrzeć w naszej galerii filmów. Każdy jednak był odpowiednio podrasowany, więc nie pokazywał tego, jak naprawdę gra wygląda na obecnym etapie na konsolach Xbox 360 i PlayStation 3. Przekonać się o tym mogli wyłącznie dziennikarze, o czym więcej dowiecie się z tekstu na łamach serwisu gry-online.pl, przygotowanego przez UV-a.

Premiera GTA V została zapowiedziana na 17 września 2013 roku na konsolach obecnej generacji (PS3 i X360). Gra ukaże się nakładem Cenegi w polskiej kinowej wersji językowej (napisy), a także zostanie wydana w specjalnych edycjach.