Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 sierpnia 2013, 17:27

autor: Ender

Alien Rage – trailer prezentujący fragmenty rozgrywki nowego FPS-a od CI Games

CI Games zaprezentowało pierwszy trailer gry przedstawiający fragmenty właściwej rozgrywki w Alien Rage, zręcznościowego FPS-a nastawionego na szybką rozgrywkę, który rozgrywa się w uniwersum sci-fi.

CI Games posiada studia deweloperskie w kilku krajach Europy oraz w USA - Alien Rage – pierwszy trailer nowego FPS-a od CI Games - wiadomość - 2013-08-20
CI Games posiada studia deweloperskie w kilku krajach Europy oraz w USA

Tuż przed targami Gamescom, CI Games zaprezentowało pierwszy trailer arcadowego FPS-a Alien Rage. Nowa produkcja wzorowana jest na klasycznych przedstawicielach gatunku z lat 90. i nastawiona jest na nieprzerwaną akcję. Tytuł trafi do dystrybucji cyfrowej na konsolach Xbox 360 i PlayStation 3, a także komputerach PC.

Fabuła Alien Rage rozgrywa się w typowym uniwersum sci-fi, w którym ludzkie placówki w przestrzeni kosmicznej padają ofiarą wrogo nastawionych sił kosmitów. Zadaniem graczy będzie powstrzymanie inwazji poprzez niczym nieskrępowane strzelanie do wszystkiego co się rusza na ekranie. Twórcy przygotowali 14 poziomów, z których część zakończy się pojedynkami z bossami. W naszym ekwipunku znajdzie się 10 rodzajów broni, z czego każda posiadać ma dwa tryby działania.

  1. Oficjalna strona gry Alien Rage