Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 września 2021, 15:20

autor: Maycuzai

Aktualizacja Far Cry 6 na PS5 i Xbox Series X|S za darmo

Ubisoft potwierdził, że aktualizacja Far Cry 6 zakupionego na konsoli PlayStation 4 lub Xbox One do wersji dla PlayStation 5 lub Xboxa Series X|S będzie w zupełności darmowa.

Premiera Far Cry 6 już za miesiąc. Gracze konsolowi mogą mieć pewne obawy w związku z upgrade’em zakupionej wersji gry z ósmej generacji do dziewiątej. Dotyczy to głównie użytkowników PlayStation, z powodu niedawnej afery z płatną aktualizacją Horizon: Forbidden West z PS4 na PS5 dla posiadaczy edycji standardowej. Sony ostatecznie ugięło się pod naporem negatywnych komentarzy i uaktualnienie dostaną wszystkie edycje gry. Ubisoft, aby uniknąć podobnego zamieszania, wyjaśnił ze szczegółami, jak takie ulepszenie będzie wyglądać w przypadku Far Cry 6.

Kup Far Cry 6 na konsolę Xbox One lub PlayStation 4, a otrzymasz aktualizację do wersji dla Xboxa Series X/S lub PlayStation 5 bez żadnych dodatkowych kosztów (bez względu na zakupioną edycję).

Wczoraj Ubisoft udostępnił w swoim sklepie Far Cry 3 w zupełności za darmo. Chętni, którzy nie mieli jeszcze okazji zapoznać się z definicją szaleństwa, mogą odebrać tytuł bezpłatnie do 11 września. Far Cry 6 ukaże się 7 października na PC-tach, PS4, Xboxie One, a także na PS5 oraz Xboxie Series X|S. Viva la Revolucion…