Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 8 września 2021, 15:10

autor: Patryk Łukasz Kubiak

Fani złożyli materiały z teasera nowego Matrixa w całość. Zobacz efekt

The Matrix: Resurrections dostał nowy teaser. Można go obejrzeć na specjalnej stronie, a przy każdym seansie wideo różni się odrobinę. Fani zdecydowali się poskładać wszystkie wersje w jeden materiał. Sprawdźcie, jak wyszło.

A Ty którą pigułkę wybierzesz? Do sieci trafił właśnie teaser nadchodzącej czwartej części Matrixa – i trzeba przyznać, że spece od marketingu studia Warner Bros. wykonali kawał dobrej roboty. Krótkie wideo można obejrzeć po wejściu w link udostępniony na Twitterze Warner Bros. Pictures. Wpis publikujemy poniżej. Przekonajcie się sami, jak to wygląda. Warto zwrócić uwagę na godzinę włączenia teasera – strona śledzi bowiem na bieżąco, o której oglądasz materiał, gdzie się znajdujesz, a także ile razy obejrzałeś wideo. Dzięki temu za każdym razem teaser różni się nieznacznie, co potęguje uczucie kontrolowania ludzi przez sztuczną inteligencję, czyli konceptu, na którym opiera się jedna z najpopularniejszych serii filmów science fiction.

Jeszcze lepiej spisali się fani przygód Neo i spółki, którzy postanowili poskładać wszystkie teaserowe materiały w całość. Pełnowymiarowy zwiastun ma zostać opublikowany przez twórców Matrixa już w czwartek 9 września i istnieje duża szansa na to, że będzie on wyglądał mniej więcej tak, jak na załączonych składankach. Najdłuższa z nich ma niemal pięć minut, więc ostateczny trailer będzie zapewne krótszy. Niemniej jednak, jeżeli chcecie wyciągnąć jak najwięcej ze świata Matrixa przed premierą samego filmu – warto poświęcić ten czas.

Najdłuższa i najpełniejsza wersja skomponowana przez fanów…

… oraz mniej rozbudowana:

Pojedynczy teaser – ten jednak warto obejrzeć osobiście na oficjalnej stronie Warner Bros.

Ja wybrałem tabletkę niebieską. I czekam już na zwiastun, który ukaże się w najbliższy czwartek o godzinie 15:00 czasu polskiego. The Matrix: Resurrections trafi do polskich kin 17 grudnia 2021 roku.

  1. Matrix 4 z pierwszą opinią. Czeka nas ambitne widowisko, które podzieli widownię
  2. Nadchodzi zwiastun The Matrix: Ressurections; Hideo Kojima dołączył do promocji filmu