Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 8 września 2021, 14:41

autor: mokosh

Zobacz wpadki z planu Szybkich i Wściekłych 9

Do wydania na Blu-ray i 4K UHD dziewiątej części Szybkich i wściekłych dodatkowo dołączone zostaną zakulisowe scenki, zawierające wpadki, jakie aktorzy zaliczyli w czasie pracy na planie filmowym.

Szybcy i wściekli 9 mieli swoją kinową premierę w maju tego roku i od tego czasu zdążyli już sporo zarobić. Po sukcesie na wielkim ekranie przyszedł czas na wydanie „domowej” wersji filmu na Blu-ray i 4K UHD, która trafi do sprzedaży 21 września. Jak donosi serwis Collider, w fizycznej wersji F9 dostaniemy nie tylko sam film, ale także jego nieco dłuższą wersję reżyserską i 46-minutowy film dokumentalny, który wzbogaci produkcję o relację zza kulis. To wydanie zostanie też wzbogacone o krótką wstawkę, prezentującą, jak na planie produkcji bawili się aktorzy. Możemy tam zobaczyć między innymi wybuchającego śmiechem Vina Diesela, czy improwizującego Johna Cenę.

W sierpniu pojawiła się informacja o dacie premiery dziesiątej części Szybkich i wściekłych, która według zapowiedzi ma trafić do kin 7 kwietnia 2023 roku. Zdjęcia do przedostatniej odsłony kultowej serii rozpoczną się najpewniej już w przyszłym roku.