Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 sierpnia 2017, 11:28

Agents of Mayhem zaatakowało Wyspy. Top 10 UK (13 - 19 sierpnia)

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy na dobre rozgościło się w fotelu lidera. Tymczasem miniony tydzień przyniósł w końcu jakąś nowość. Agents of Mayhem nie udało się jednak zająć podium. Zapraszamy do zapoznania się z pierwszą dziesiątką najchętniej kupowanych gier w Wielkiej Brytanii.

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy po raz siódmy zostało liderem brytyjskiej listy bestsellerów. Nawet pomimo zminiejszenia zainteresowania w stosunku do poprzedniego notowania o 23%. Po dwóch tygodniach bez nowości, w końcu na listę zawędrował nowy produkt. Na miejscu piątym zadebiutowało mianowicie Agents of Mayhem od Volition. Gra spotkała się niezbyt ciepłym przyjęciem recenzentów, ale najwyraźniej niegdysiejsi twórcy dwuodcinkowej serii Freespace i Saints Row cały czas cieszą się uznaniem graczy. Nieźle radzą sobie także produkcje na konsolę Nintendo Switch. Fani tej zabawki zakupili wystarczająco dużo egzemplarzy gier Mario Kart 8 Deluxe i Splatoon 2, aby umieścić je odpowiednio na pozycjach piątej i dziewiątej.

1.

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

2.

Grand Theft Auto V

3.

Fallout 4

4.

Agents of Mayhem

5.

Mario Kart 8 Deluxe

6.

Doom

7.

Dishonored 2

8.

Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege

9.

Splatoon 2

10.

Forza Horizon 3

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.