Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 listopada 2015, 10:04

Ace Combat 7 zostanie ujawnione na PlayStation Experience?

Japoński fan serii Ace Combat znalazł w kodzie Ace Combat Infinity informacje na temat Ace Combat 7. Wynika z nich, że siódma duża odsłona cyklu zostanie ujawniona na imprezie PlayStation Experience 2015.

Ace Combat 7 nadlatuje? - Ace Combat 7 zostanie ujawnione na PlayStation Experience? - wiadomość - 2015-11-30
Ace Combat 7 nadlatuje?

Wydane w 2014 roku darmowe Ace Combat Infinity to jak dotąd ostatnia odsłona kultowego cyklu gier lotniczych. Wygląda jednak na to, że osoby wyglądające pełnoprawnego Ace Combat nie będą musiały długo czekać. Jak donosi serwis Dual Shocker, pewien japoński fan pogrzebał w kodzie wspomnianej produkcji i znalazł w nim intrygujące informacje. Wynika z nich, że Ace Combat 7 zostanie ogłoszone na nadchodzącej imprezie PlayStation Experience 2015 w San Francisco, która rozpocznie się 5 grudnia. Odkryciem podzielono się na na forum japońskiej wiki serii Ace Combat. Wśród ujawnionych danych - po początkowym powitaniu w różnych językach i podziękowaniu za grę - znajduje się też sugestia, że twórcy zaprezentują zwiastun tej produkcji. Co więcej, z tej okazji w Ace Combat Infinity mają pojawić się godła nawiązujące do siódmej dużej odsłony.

Oczywiście w żadnym wypadku nie należy tego traktować jako potwierdzonej informacji, ale o prawdziwości tych doniesień przekonamy się już w ten weekend.

Ace Combat to seria gier z myśliwcami w roli głównej, łącząca symulację lotu ze zręcznościową strzelaniną. Zapoczątkowany w 1992 roku cykl wykreowała firma Namco (obecnie Bandai Namco). Ace Combat doczekało się 18 części, wliczając w to spin-offy oraz produkcje przeznaczone na urządzenia mobilne.