Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 grudnia 2008, 18:53

autor: Animol

14 grudnia zobaczymy trailer God of War III

Trailer God of War III, jednej z najbardziej wyczekiwanych gier na PlayStation 3, oficjalnie zostanie zaprezentowany 14 grudnia na zbliżającym się rozdaniu nagród telewizji Spike.

Trailer God of War III, jednej z najbardziej wyczekiwanych gier na PlayStation 3, oficjalnie zostanie zaprezentowany na zbliżającym się rozdaniu nagród telewizji Spike.

O samych nominacjach do Spike Video Game Awards 2008 mieliśmy już okazję pisać jakiś czas temu, więc osoby, które zaznajomiły się z przedstawioną listą, zapewne pamiętają ostatnią kategorię – najbardziej wyczekiwana gra. Najwyraźniej w toku głosowania God of War III zebrał pokaźną ilość głosów, ponieważ będzie zaprezentowany 14 grudnia podczas ceremonii. W trakcie tegorocznych targów E3 mieliśmy już okazję zobaczyć minutowy teaser, ale tym razem mowa jest już o czymś więcej.

Niewiele ponad tydzień temu wspominaliśmy również o krótkim pokazie, jaki miał miejsce w londyńskiej siedzibie Sony Computer Entertainment, jednak to zaledwie przecieki. Według nich, po jakości grafiki podobno trudno było się zorientować, czy prezentowany materiał jest fragmentem gry, czy też może prerenderowaną sceną. Plotki te zdaje się jednak potwierdzać David Jaffe, twórca m.in. pierwszej części God of War, który w 2007 roku opuścił Sony i założył własne studio (Eat Sleep Play). Po jednej z wizyt w siedzibie SCEA Santa Monica, na jego blogu aż zagotowało się od peanów na cześć tego, co graficznie zaprezentuje GoW III. Pełne cytaty niestety z pewnych względów musimy sobie darować, ponieważ stosunek mięsa do treści jest niezbyt sprzyjający dalszemu powtarzaniu, wspomnijmy zatem tylko jedno (wymowne i zarazem cenzuralne) zdanie: „To tak, jakby malowidła ożyły – [grafika] wygląda AŻ TAK dobrze” .

14 grudnia zobaczymy trailer God of War III - ilustracja #1

Poczekamy – zobaczymy. Rozdanie nagród telewizji Spike już za niecałe dwa tygodnie – 14 grudnia o 21:00 czasu pacyficznego, co przekłada się na 15 grudnia 6:00 „u nas”. Wszystkie zaprezentowane trailery (w tym również God of War III) „niezwłocznie” po ich telewizyjnej emisji mają ukazać się w serwisie GameTrailers. O samej grze poczytać możecie w naszej Encyklopedii.