Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 13 listopada 2022, 10:29

autor: Adrian Werner

Odbierz 12 gier na GOG, kupując magazyn dla fanów Warhammera

Do nowego numeru magazynu White Dwarf dołączone zostaną kody pozwalające odblokować w GOG.com kilkanaście produkcji bazujących na licencjach stołowych gier wydawnictwa Games Workshop.

Źrodło fot. Perchang. Artwork z gry Warhammer Quest 2: The End Times.
i

Wydawnictwo Games Workshop zorganizowało ciekawą promocję dla fanów Warhammera. Do 482. numeru magazynu „White Dwarf”, który ukaże się w przyszłym tygodniu, dołączone zostaną kody pozwalające odblokować w serwisie GOG.com dwanaście gier stanowiących adaptację różnych planszówek tej firmy:

 1. Battlefleet Gothic: Armada
 2. Dark Future: Blood Red States
 3. Man O' War: Corsair
 4. Mordheim: City of the Damned
 5. Talisman: Origins
 6. Warhammer 40,000: Chaos Gate.
 7. Warhammer 40,000: Dakka Squadron - Flyboyz Edition
 8. Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War
 9. Warhammer 40,000: Rites of War
 10. Warhammer: Shadow of the Horned Rat
 11. Warhammer Epic 40,000: Final Liberation
 12. Warhammer Quest 2: The End Times
Odbierz 12 gier na GOG, kupując magazyn dla fanów Warhammera - ilustracja #1
Źródło: Games Workshop.

Jak widać, promocja obejmie dziesięć produkcji osadzonych w uniwersum marki Warhammer, a do tego adaptację planszówki Talisman: Magia i miecz oraz postapokaliptycznej gry „stołowej” Dark Future: Blood Red States.

Magazyn „White Dwarf” można kupić na oficjalnej stronie za 35 złotych. Problemem są koszty wysyłki, wynoszące 40 zł. Nawet jednak z nimi 75 złotych za ten zestaw gier to atrakcyjna oferta.

Oczywiście najlepiej uniknąć kosztów wysyłki, znajdując lokalny punkt sprzedający „White Dwarf”. Oficjalny sklep Games Workshop w Polsce zlokalizowany jest w Warszawie. Możliwe jednak, że czasopismo znajdziecie również w mniejszych sklepach z bitewniakami w innych miastach.

Warto wspomnieć, że w sklepie internetowym Games Workshop wysyłka jest darmowa dla zamówień od 125 złotych wzwyż. Jeśli więc bawicie się w planszowe czy bitewne gry tego wydawnictwa, to możecie zrobić większe zakupy i przy okazji nabyć 482. numer magazynu „White Dwarf”.

 1. White Dwarf 482 w sklepie Games Workshop