Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 listopada 2022, 10:31

autor: Kamil "grim_reaper" Kleszyk

Polski dubbing częściowo powraca do God of War Ragnarok

Dobre wieści dla polskich graczy God of War Ragnarok. Sony w najnowszej aktualizacji przywróciło nasz rodzimy dubbing, który de facto powinien być w produkcji od początku. Niestety, na ten moment naprawiona została tylko wersja gry na PS5.

Źrodło fot. Sony Interactive Entertainment
i

Polski oddział firmy Sony poinformował, że problemy z polskim dubbingiem w God of War Ragnarok zostały częściowo rozwiązane. Firma wypuściła aktualizację 2.01 przeznaczoną dla gry w wersji na konsolę PlayStation 5. Niestety na ten moment poprawka nie obejmuje GoW na sprzęty poprzedniej generacji – te zostaną wzbogacone o łatkę „wkrótce”.

Patch dodaje obsługę pełnej polskiej wersji językowej dla graczy, którzy nabyli grę w naszym kraju w wersji pudełkowej (edycja cyfrowa nie miała takich problemów). Pełną treść komunikatu PlayStation Polska zamieszczamy poniżej:

Polski dubbing częściowo powraca do God of War Ragnarok - ilustracja #1
Źródło: Sony PlayStation Polska

Oficjalny komunikat PlayStation Polska w sprawie częściowego przywrócenia polskiego dubbingu w grze God of War Ragnarok został opublikowany na kanałach społecznościowych firmy. Tam też należy wypatrywać kolejnych informacji o udostępnieniu stosowanej łatki dla tytułu w wersji na konsolę PlayStation 4.

Kamil Kleszyk

Kamil Kleszyk

Introwertyk z powołania. Od dziecka czuł bliższy związek z humanizmem niż naukami ścisłymi. Zamiast obliczać, ile Ala ma kotów, wolał zamykać się w swoim świecie i wymyślać nowe historie ulubionego anime – Dragon Ball. Po latach nauki przyszedł czas stagnacji, którą wolał nazywać „szukaniem życiowego celu”. Wypatrując przeznaczenia w trakcie 58. seansu ukochanej Szklanej pułapki, postanowił – niczym John McCLane – zawalczyć o lepszą przyszłość. Z pomocą przyszła redakcja Gry-Online.pl, która przyjęła go pod swoje skrzydła. Jako że autor jest świeżakiem w newsroomie, nie ma jeszcze docelowej tematyki na jakiej chce się skupić (mimo że podstępny Łosiu wabi go w mroki gamingu). Możecie się zatem spodziewać od „Ponurego Żniwiarza” newsa o symulatorze rolnictwa, jak i wpływie procesu Johnnego Deppa na przyszłość Piratów z Karaibów. Jeśli kiedykolwiek usłyszycie, że granie na konsoli i oglądanie filmów do niczego nie doprowadzi – przypomnijcie sobie Kamila.

więcej

E3 2021