Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 maja 2014, 20:20

10-minutowy trailer Watch Dogs

W sieci pojawił się nowy i trwający blisko 10 minut trailer gry Watch Dogs. Film zawiera i podsumowuje praktycznie wszystkie informacje o grze, które przekazali do tej pory jej producenci, skupując się na różnych aspektach rozgrywki, począwszy od fabuły a skończywszy na trybie multiplayer.

Długo wyczekiwana premiera Watch Dogs nastąpi jeszcze w tym miesiącu. Z tej okazji, firma Ubisoft opublikowała nowy trailer, trwający blisko 10 minut. Film w przystępnej formie przedstawia praktycznie wszystkie najważniejsze informacje dotyczące produkcji. Osoby, które w ostatnich miesiącach uważnie śledziły doniesienia medialne o Watch Dogs, jakie z dużą częstotliwością pojawiały się także w naszym serwisie, nie znajdą tu zbyt wielu nowych ciekawostek. Interesująco prezentują się jednak fragmenty gameplayu, pokazujące opcjonalne aktywności z jakich skorzystamy, odpoczywając od misji z głównego wątku fabularnego. Będziemy mogli wziąć udział w licznych grach miejskich, wyścigach samochodowych oraz zabawach wykorzystujących technologię rzeczywistości rozszerzonej w uniwersum gry.

Watch Dogs zadebiutuje w sklepach 27 maja. Gra pojawi się wówczas na komputerach PC oraz konsolach Xbox 360, Xbox One, PlayStation 3 oraz PlayStation 4. Debiut wersji na Wii U został przesunięty na późniejszy termin. Produkcja będzie posiadać kinową polską wersje językową na wszystkich platformach sprzętowych. Za jej przygotowanie odpowiada firma Ubisoft.

  1. Cztery godziny z Watch Dogs - testujemy głównego pretendenta do tytułu gry roku
  2. Oficjalna strona internetowa gry Watch Dogs