Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 listopada 2020, 12:30

10-godzinne demo Dragon Quest XI S: Definitive Edition dostępne

Jeśli nie jesteście pewni zakupu Dragon Quest XI S: Echoes of an Elusive Age, to ucieszy Was informacja, że udostępniono 10-godzinne demo, z którego postępy przeniesiecie do pełnej wersji gry.

W SKRÓCIE:
  1. Firma Square Enix udostępniła wersję demo Dragon Quest XI S: Echoes of an Elusive Age na PS4, PC i XOne.
  2. Trwa ono 10 godzin i pozwala przenieść postępy do pełnej wersji gry, która zadebiutuje 4 grudnia.

Dragon Quest XI S: Echoes of an Elusive Age otrzymało 10-godzinną wersję demonstracyjną. Square Enix ogłosiło to na oficjalnej stronie. Demo przetestujecie na na PlayStation 4, PC i Xboksie One.

Demo pozwala sprawdzić pierwsze 10 godzin gry. Jeśli produkcja przypadnie nam do gustu, to zapis z wersji próbnej bez problemu przeniesiemy do pełnego wydania, które zadebiutuje 4 grudnia 2020 roku. Otrzymamy też paczkę przedmiotów do wykorzystania.

Dragon Quest XI S: Echoes of an Elusive Age jest ulepszoną wersją gry wydanej w 2018 roku. W stosunku do poprzedniego wydania dodano ścieżkę dźwiękową w wersji orkiestralnej, opcjonalną dwuwymiarową grafikę, przebudowano system tworzenia przedmiotów oraz dorzucono nowe zadania dla każdego z członków naszej drużyny. Warto mieć na uwadze, że debiutujące w grudniu wydanie jest portem z konsoli Nintendo Switch, przez co otrzymamy nieco gorszą oprawę wizualną aniżeli w podstawowej wersji na PS4 i PC.

  1. Strona oficjalna gry Dragon Quest XI