Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Alien Rage

Sniper: Ghost Warrior 2 i Alien Rage – rozczarowująca sprzedaż gier i kłopoty finansowe CI Games

luckie, 24 października 2013, 12:00

Firma CI Games wpadła w tarapaty finansowe po tym, jak Sniper: Ghost Warrior 2 sprzedał się poniżej oczekiwań. Sytuacji nie uratował też wydany niedawno Alien Rage – gra spotkała się z dość chłodnym przyjęciem.

Alien Rage na PC już w sprzedaży

luckie, 25 września 2013, 09:27

Studio CI Games wypuściło swój nowy produkt – pierwszoosobową strzelaninę Alien Rage. Dystrybucja gry odbywa się drogą cyfrową, na razie tylko na PC. Premiera wersji konsolowych odbędzie się w przyszłym miesiącu. Jeśli chcecie się dowiedzieć, jak wypada najnowsza produkcja polskiego studia, zapraszamy do przeczytania naszej recenzji.

Alien Rage – znamy wymagania sprzętowe

qjin, 10 września 2013, 15:55

W serwisie Steam ujawniono minimalne i rekomendowane wymagania sprzętowe pecetowej wersji Alien Rage, nadchodzącej gry studia CI Games. Wygląda na to, że posiadacze komputerów o słabszych podzespołach nie mają się czego obawiać.

Alien Rage – trailer prezentujący fragmenty rozgrywki nowego FPS-a od CI Games

Ender, 20 sierpnia 2013, 17:27

CI Games zaprezentowało pierwszy trailer gry przedstawiający fragmenty właściwej rozgrywki w Alien Rage, zręcznościowego FPS-a nastawionego na szybką rozgrywkę, który rozgrywa się w uniwersum sci-fi.

Alien Rage zadebiutuje 24 września. Nowy zwiastun wprowadza w fabułę

Hed, 8 lipca 2013, 14:40

Polska strzelanka Alien Rage wyjdzie 24 września na PC, Xboksie 360 i PlayStation 3. Wraz z ujawnieniem daty premiery, firma CI Games wypuściła nowy zwiastun, który wprowadza w fabułę gry.

Alien Fear – pojawiły się obrazki z nowej gry firmy City Interactive

Hed, 9 czerwca 2012, 17:19

Alien Fear, czyli nowa gra City Interactive, została pokazana na pierwszych obrazkach. Produkcja będzie futurystyczną strzelanką z trybem kooperacji, która trafi na konsole w tym roku.

City Interactive zmienia harmonogram premier i daje czas swoim deweloperom

Olek, 28 marca 2012, 19:26

Combat Wings w drugim kwartale, Sniper: Ghost Warrior 2 w połowie roku, a niewiele później Enemy Front i Alien Fear – tak wygląda nowy terminarz premier gier produkowanych przez City Interactive. Firma daje zespołom deweloperskim dodatkowy czas, by mogły doszlifować swoje dzieła.

World of Mercenaries – nowa gra free to play firmy City Interactive

Hed, 30 stycznia 2012, 13:40

World of Mercenaries to nowa gra polskiego City Interactive. O produkcji dowiedzieliśmy się od samego Marka Tymińskiego, szefa firmy znanej między innymi z serii Sniper: Ghost Warrior. Prezes wydawcy ujawnił pierwsze szczegóły tego projektu i skomentował parę innych gier, jakie właśnie są tworzone przez firmę.

Czy twórcy Sniper: Ghost Warrior 2 boją się konkurencji?

Olek, 14 kwietnia 2011, 16:43

Akcjonariusze firmy City Interactive z niepokojem odebrali informację o przesunięciu, zapowiadanej na III kwartał bieżącego roku, premiery gry Sniper: Ghost Warrior 2. W ciągu ostatnich pięciu sesji na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych notowania spółki spadły o ponad 16%. Pod znakiem zapytania stoją też kilkudziesięciomilionowe zyski, jakie firma miała zanotować w tym roku...

City Interactive w natarciu - nadchodzą Sniper: Ghost Warrior 2, Alien Fear i nowy Combat Wings

Olek, 18 listopada 2010, 12:38

Coraz lepsza atmosfera panuje wśród udziałowców spółki City Interactive. W ciągu trzech kwartałów tego roku firma osiągnęła przychody na poziomie 65 mln zł, co przełożyło się na ponad 23 mln zł zysku netto. Producent i jednocześnie wydawca gry Sniper: Ghost Warrior zapowiada, że będzie jeszcze lepiej, a kontynuacja znakomicie sprzedającego się FPS-a trafi do sklepów już w połowie przyszłego roku.