Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Duke Nukem Forever

Duke Nukem - kultowa seria może się poszerzyć o kolejnego przedstawiciela

Medium, 15 lipca 2015, 20:23

Podczas konferencji w Brighton Randy Pitchford, dyrektor generalny firmy Gearbox Software, zasugerował, że fani Duke Nukem mogą spodziewać się nowego przedstawiciela serii.

Wieści ze świata (Need for Speed: The Run, Halo, Final Fantasy XIII-2, THQ) 1/2/12

Sarge, 1 lutego 2012, 13:55

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o pierwszym dodatku DLC do gry Final Fantasy XIII-2, coraz słabszej kondycji firmy THQ, poziomach graczy w serii LittleBigPlanet oraz darmowej aktualizacji Need for Speed: The Run na PC.

Promocja Cenegi - gry na konsole nawet 50% taniej (Rage, Deus Ex i Mortal Kombat)

Kono, 27 grudnia 2011, 11:10

Firma Cenega poinformowała, że od dzisiaj można kupować niektóre tytuły na konsole Xbox 360 i PlayStation 3 nawet 50 procent taniej. Wśród gier objętych promocją znalazły się m.in. Deus Ex: Bunt Ludzkości, Rage oraz Mortal Kombat.

Wieści ze świata (Duke Nukem Forever, Assassin's Creed Revelations, Batman: Arkham World) 14/12/11

Jiker, 14 grudnia 2011, 14:47

Wieści ze świata to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o dodatkach do Duke Nukem Forever i Assassin's Creed Revelations, żarcie twórców Batman: Arkham City, konwersji Plants vs Zombies na PS Vita, a także nowej grze Americana McGee.

Rozpoczęła się jesienna promocja na Steam (Portal 2, Call of Duty: Black Ops, Mass Effect)

Soviet, 23 listopada 2011, 20:10

Rozpoczyna się jedsienna promocja w usłudze Steam - pierwszego dnia przeceniono między innymi Portal 2 i Call of Duty: Black Ops.

Titan Quest i Duke Nukem Forever przecenione na Steamie

DogGhost, 12 października 2011, 08:33

Na platformie Steam w ramach tygodnia promocji poświęconych produkcjom firmy THQ przeceniono serię Titan Quest. Natomiast z okazji premiery pierwszego DLC do gry Duke Nukem Forever do czwartku możecie nabyć tytuł studia Gearbox za niewiele ponad 40 złotych.

Wieści ze świata (Uncharted 3: Oszustwo Drake'a, Duke Nukem Forever, Yakuza: Dead Souls) 6/10/11

Jiker, 6 października 2011, 13:26

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o europejskiej i amerykańskiej premierze Yakuza: Dead Souls, dużej popularności dema Ace Combat: Assault Horizon, pierwszym dodatku do Duke Nukem Forever, a także ukończeniu produkcji Uncharted 3: Oszustwo Drake'a.

Prace nad fanowską przeróbką Duke Nukem 3D wstrzymane

Hed, 28 września 2011, 12:21

Prace nad fanowską przeróbką gry Duke Nukem 3D zostały wstrzymane. Poinformowali o tym twórcy projektu znanego jako Duke Nukem 3D: Reloaded ze studia Interceptor Entertainment. Dlaczego tak się stało?

Zagraj w Duke Nukem Forever po polsku – premiera fanowskiej polonizacji

Hed, 16 września 2011, 13:41

Gra Duke Nukem Forever została przetłumaczona przez grupę Iron Squad. Fani przygotowali pełną kinową lokalizację (napisy), która jest już dostępna na ich oficjalnej stronie. To doskonała okazja do tego, żeby wrócić do przygód Księcia, rozpoczętych przez studio 3D Realms i dokończonych w siedzibie Gearbox Software.

Wieści ze świata (Dead Island, Duke Nukem, Tetris) 31/08/11

Jiker, 31 sierpnia 2011, 14:25

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o komiksie Dead Island, przyszłości Duke Nukem, ścieżce dźwiękowej do Bodycount, wstrzymaniu prac nad Inemeri, a także darmowym Tetrisie na Androida. Zapraszamy do lektury.

Take-Two - kiepskie wyniki finansowe, ale nie z powodu Duke Nukem Forever

Hed, 9 sierpnia 2011, 10:43

Take-Two, firma znana z takich gier jak L.A. Noire i Duke Nukem Forever, opublikowała raport dotyczący pierwszego kwartału tego roku finansowego. Okazuje się, że wydawca stracił kilka milionów, a jego obroty spadły. Co ciekawe, Duke Nukem przyniósł zyski wbrew kiepskim recenzjom.

Duży patch dla Duke Nukem Forever w drodze

Ender, 29 lipca 2011, 15:22

Gearbox Software planuje w najbliższym czasie opublikować duży patch dla Duke Nukem Forever, który wprowadzi między innymi możliwość noszenia na raz czterech rodzajów broni.

Zapowiedziano dodatek DLC do Duke Nukem Forever

Sarge, 27 lipca 2011, 09:50

Zapowiedziany został dodatek DLC do gry Duke Nukem Forever. Za sprawą Hail to the Icons Parody Pack otrzymamy dostęp do czterech dodatkowych map i trzech nowych trybów rozgrywki wieloosobowej.

Czerwcowe wyniki NPD - L.A. Noire przed Duke Nukem Forever

Sarge, 15 lipca 2011, 10:55

Amerykańska organizacja zajmująca się badaniami rynkowymi – NPD – ujawniła raport dotyczący amerykańskiego rynku gier wideo. Na czele najlepiej sprzedających się gier czerwca w Stanach Zjednoczonych znalazło się dzieło studia Team Bondi - L.A. Noire.

Poradnik: Duke Nukem Forever

Redakcja GRYOnline.pl, 28 czerwca 2011, 16:15

"Niniejszy poradnik pomoże Ci rozwiązać bardziej podchwytliwe zagadki, odnaleźć wszystkie wzmocnienia dla Duke'a oraz odblokować wszystkie osiągnięcia. Zawiera ponadto opis przejścia oraz filmy, które pomogą Ci w najtrudniejszych momentach."

Udostępniono demo Duke Nukem Forever

Sarge, 22 czerwca 2011, 10:45

Jeśli do tej pory zastanawiacie się nad zakupem wyczekiwanego od kilkunastu lat Duke Nukem Forever, studio Gearbox Software daje Wam okazję do sprawdzenia tego tytułu. Niecałe dwa tygodnie po premierze udostępniono oficjalnie wersję demonstracyjną nowych przygód Księcia.

Take-Two w dalszym ciągu stawia na Duke Nukem

Hed, 21 czerwca 2011, 12:55

Firma Take-Two nie zamierza zrywać przyjaźni z Duke Nukem mimo zróżnicowanych recenzji, jakie otrzymuje Duke Nukem Forever. Wydawca planuje stworzyć kolejne produkty o napakowanym sterydami osiłku, który kilkukrotnie uratował Ziemię przed atakami obcych. Najprawdopodobniej Książę przestanie być bohaterem tylko gier i pojawi się w innych mediach.

Preorder na Duke Nukem Forever zrealizowany po 10 latach

Ender, 19 czerwca 2011, 13:10

Jak mówi znane przysłowie: "Cierpliwość jest cnotą". Wykazał się nią, niewątpliwe jeden z amerykańskich klientów sieci sklepów Gamestop, który w 2001 roku złożył przedpremierowe zamówienie na grę Duke Nukem Forever, by po 10 latach odebrać grę, okazując przechowywany przez ten czas paragon.

Duke Nukem Forever po kilkunastu latach oczekiwania debiutuje w Polsce

Sarge, 10 czerwca 2011, 08:55

Stało się. Gra tworzona od dobrych kilkunastu lat w końcu ujrzała światło dzienne. Chodzi oczywiście o Duke Nukem Forever – długo oczekiwana odsłona przygód Księcia debiutuje dzisiaj na polskich półkach sklepowych.

Pecetowa wersja Duke Nukem Forever ze wsparciem dla dedykowanych serwerów

Kono, 9 czerwca 2011, 08:51

Przedstawiciele firmy Gearbox Software ogłosili na oficjalnym forum, że pecetowa wersja gry Duke Nukem Forever będzie w przyszłości obsługiwać dedykowane serwery do rozgrywki wieloosobowej. Wspomnieli też, że korzystanie z tego rozwiązania będzie opcjonalne, a twórcy nie będą nad nim sprawować nadzoru.

Wieści ze świata (Duke Nukem Forever, Beyond Good & Evil HD, Team ICO Collection) 3/06/11

Jiker, 3 czerwca 2011, 13:50

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o premierze dema Duke Nukem Forever i ekskluzywnym DLC dla członków First Access Club, dacie premiery Beyond Good & Evil HD na PS3, plotkach o wznowieniu Syndicate, a także terminie debiutu Team ICO Collection. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (Duke Nukem Forever, Brink, Fable III) 2/06/11

Jiker, 2 czerwca 2011, 14:05

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o dodatkach do Duke Nukem Forever, screenie z grywalnej wersji MGS 3D: Snake Eater, serwisie ze statystykami z gry Brink, a także demie Fable III. Zapraszamy do lektury.

Duke Nukem Forever trafił do tłoczni

Soviet, 24 maja 2011, 15:15

Stało się. Po piętnastu latach oczekiwania premiera Duke Nukem Forever jest niemal pewna. W informacji prasowej Koniec świata został wstrzymany z jednego powodu. 2K Games i Gearbox Software poinformowali w informacji prasowej, że ten tytuł trafił już od tłoczni i czerwcowa premiera zdaje się niezagrożona.

Seksowna promocja Duke Nukem Forever

Soviet, 18 maja 2011, 13:45

Wszyscy oczekujący na czerwcową premierę Duke Nukem Forever mogą rozerwać się na portalu boob-tube, na którym właśnie pojawiła się nowa gra z udziałem Księcia.

Znamy datę premiery dema Duke Nukem Forever

Hed, 17 maja 2011, 08:37

Randy Pitchford ze studia Gearbox Software zapowiedział datę publikacji dema powracającego z zaświatów Duke Nukem Forever. Na początku czerwca fragment przygód niesławnego bohatera poznają gracze, którzy złożyli zamówienie przedpremierowe na grę lub posiadają zarejestrowaną wersję Game of the Year poprzedniego hitu dewelopera – Borderlands.