Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Epic Mickey

Wieści ze świata (Epic Mickey, Too Human 2, Mass Effect 3, Wasteland 2) 26/3/12

Sarge, 26 marca 2012, 12:45

Wieści ze świata to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o możliwej konwersji pierwszej części Epic Mickey na PlayStation 3 oraz Xboksa 360, ewentualnej kontynuacji Too Human, nadchodzącej łatce do Mass Effect 3, a także opcjach społecznościowych w grze Wasteland 2.

To już pewne - nadciąga Epic Mickey 2: The Power of Two

Olek, 21 marca 2012, 21:12

Agencja Associated Press potwierdziła, że nowym projektem Warrena Spectora jest Epic Mickey 2: The Power of Two. Pierwszy zwiastun oraz porcja obrazków z gry ujawnione zostaną już jutro w programie GameTrailers TV.

Epic Mickey 2 - oficjalna prezentacja w przyszłym tygodniu?

Sarge, 21 marca 2012, 10:35

Coraz więcej wskazuje na to, że w przyszłym tygodniu doczekamy się zapowiedzi gry Epic Mickey 2. Doniesienia te zdaje się potwierdzać twitterowy wpis francuskiego Official Nintendo Magazine, który mówi o wersji na 3DS-a.

Nad nowym projektem Warrena Spectora pracuje ponad 700 osób

Adrian Werner, 18 marca 2012, 13:29

Warren Spector, czyli twórca m.in. Deux Ex i Epic Mickey, zdradził, że pracuje już nad kolejną grą. Co jednak ciekawe, w projekt zaangażowanych jest ponad siedemset osób.

Wieści ze świata (Ninja Gaiden 3, The Sims 3, Epic Mickey 2) 7/3/12

Sarge, 7 marca 2012, 14:45

Wieści ze świata to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o wersji demonstracyjnej Tiger Woods PGA Tour 13, możliwej zapowiedzi platformówki Epic Mickey 2, przepustce Online Pass do gry Ninja Gaiden 3, a także steamowej promocji na The Sims 3.

Plotki o Epic Mickey 2 – premiera w tym roku na kilku konsolach i tryb kooperacji

Hed, 2 stycznia 2012, 10:46

Pojawiły się kolejne plotki o grze Epic Mickey 2, która podobno zostanie wydana w tym roku na Xboksie 360, PlayStation 3 oraz Wii i będzie zawierała tryb kooperacji dla dwóch osób. Taka informacja była podobno widoczna przez jakiś czas w newsletterze firmy Disney.

Epic Mickey 2 w produkcji?

DogGhost, 29 sierpnia 2011, 09:09

W sieci pojawiły się pytania z ankiety rzekomo przygotowanej przez studio Disney Interactive, które dotyczą kontynuacji gry Epic Mickey.

Kosztowne inwestycje przyczyną strat Disney Interactive

Adrian Werner, 9 lutego 2011, 08:11

Ostatnich kilkanaście dni wypełnionych było raportami finansowymi największych wydawców gier. Teraz dołączyło do nich Disney Interactive, które z powodu kosztownych inwestycji wykazało straty w ostatnim kwartale zeszłego roku.

Wieści ze świata (Bulletstorm, Gears of War 3, Thor: God of Thunder) 27/01/11

Jiker, 27 stycznia 2011, 14:24

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o pudełkowym Back to the Future, kasacji Thor: God of Thunder w wersji na PSP, nowej grze Avalanche Studios, szczegółach na temat Hybrid, a także Osiągnięciach w BulletStorm. Zapraszamy do lektury.

Duże zwolnenia w Disney Interactive Studios

Adrian Werner, 25 stycznia 2011, 09:20

W zeszłym roku Disney Interactive Studios wypuściło sporo wysokobudżetowych produkcji, takich jak m.in. Tron Evolution czy Epic Mickey. Najwidoczniej nie odniosły one jednak spodziewanego sukcesu, ponieważ według najnowszych doniesień, wydawca właśnie przeprowadził zakrojone na szeroką skalę zwolnienia.

Dobra sprzedaż Epic Mickey w USA

Sarge, 16 stycznia 2011, 10:45

Nie jest tajemnicą, że wiele wysoko ocenianych przez prasę tytułów na Wii sprzedaje się bardzo słabo, jakby nie odzwierciedlając jakości takich pozycji. Przeważnie chodzi o produkcje nie celujące bezpośrednio w tzw. niedzielnych graczy, a raczej tych doświadczonych. Tym bardziej cieszy więc fakt, że wydana w listopadzie zeszłego roku zręcznościówka Epic Mickey poradziła sobie całkiem nieźle.

Wieści ze świata (Force Unleashed II, Epic Mickey, Zombie Driver) 25/10/10

Jiker, 25 października 2010, 14:15

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o drugim darmowym dodatku do Zombie Driver, kolejnych nowościach w Games for Windows LIVE, występie Guybrusha Treepwooda w Force Unleashed II, a także obniżce ceny PSP Go w USA i w Japonii. Zapraszamy do lektury.

Disney ujawnia datę premiery niezwykłych przygód Myszki Miki

Jiker, 16 września 2010, 09:05

Firma Disney Interactive ujawniła dokładną datę premiery jednej z najbardziej oczekiwanych produkcji tego roku na konsolę Wii – nowego dzieła Warrena Spectora i zarządzanego przez niego studia Junction Point o tytule Epic Mickey. Niezwykłe przygody najsłynniejszej myszy świata trafią na półki europejskich sklepów 25 listopada.

Wieści ze świata (Gran Turismo 5, Fallout: New Vegas, Epic Mickey) 30/08/10

Jiker, 30 sierpnia 2010, 12:45

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o kolekcjonerskiej edycji Epic Mickey, opcjonalnej instalacji Gran Turismo 5 na HDD, a także Osiągnięciach w Fallout: New Vegas. Zapraszamy do lektury.

Komiksowe plany twórców Epic Mickey

Olek, 26 lipca 2010, 13:19

W niedzielę zakończył się konwent Comic-Con International: San Diego 2010. W programie czterodniowej imprezy znalazł się m.in. panel dyskusyjny z udziałem Warrena Spectora, współtwórcy serii Deus Ex oraz pisarza Petera Davida. Ujawnili oni plany związane z grą Epic Mickey, której towarzyszyć będą komiksy nawiązujące do jej fabuły.

Wieści ze świata (Just Cause 2, Deus Ex, Sam & Max) 23/06/10

Jiker, 23 czerwca 2010, 13:00

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o drugim epizodzie przygodowego Doctor Who, darmowym dodatku do Just Cause 2, dacie premiery drugiego płatnego rozszerzenia do City of Heroes, promocyjnej cenie gier z serii Deus Ex, a także debiucie trzeciego odcinka Sam & Max: Season 3. Zapraszamy do lektury.

Konferencja Nintendo - zapowiedź Nintendo 3DS, nowa Zelda, Golden Sun, Kirby i Donkey Kong Country

Jiker, 15 czerwca 2010, 22:15

Zakończyła się kolejna z wielkich konferencji tegorocznych targów E3. Spotkanie z japońskim koncernem Nintendo okazało się nad wyraz ciekawych doświadczeniem, którego zdecydowanie najjaśniejszym punktem była zapowiedź nowej przenośnej konsoli – Nintendo 3DS. Zgodnie z obietnicami nie zabrakło również ujawnienia kolejnej odsłony cyklu The Legend of Zelda na Nintendo Wii.

Wieści ze świata (Final Fantasy VII, Epic Mickey, Darkness Within 2) 1/06/10

Jiker, 1 czerwca 2010, 11:05

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj piszemy m.in. o wznowieniu Final Fantasy VII, nowym stylu graficznym Epic Mickey, problemach z ekranizacją Hobbita, dwóch milionach egzemplarzy iPada, a także premierze przygodówki Darkness Within 2. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (Resident Evil 5, Lost Planet 2, Epic Mickey) 19/02/10

Jiker, 19 lutego 2010, 12:34

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: Stardock z własną, internetową stacją telewizyjną, premiera pierwszego dodatkowego epizodu do Resident Evil 5, Lost Planet 2 w wersji na Xboksa 360 wykastrowane przez Capcom i inne. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (Halo: Reach, The Legend of Zelda, Dead to Rights) 01/02/10

Hed, 1 lutego 2010, 14:40

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj mówimy o tym jakie gry na pewno nie pojawią się w xboksowym wirtualnym salonie gier, dementujemy plany odnośnie wykorzystania Natala w Halo: Reach i spekulujemy na temat dat premier kilku dużych gier na Wii.

Epic Mickey - nowe informacje i screeny

Gambrinus, 29 października 2009, 11:47

W trakcie wczorajszej konferencji Disneya w Londynie otrzymaliśmy nowe informacje o projekcie Junction Point Studios – Epic Mickey. Zarys rozgrywki z tej specyficznej mieszanki gatunków przedstawiliśmy dwa tygodnie temu. Wczoraj, natomiast opublikowane zostały pierwsze oficjalne obrazki z gry, a także Warren Spector – znany głównie z serii Deus Ex i głowa całego przedsięwzięcia – rozwinął temat fabuły i świata, w którym znajdzie się tytułowy bohater.

Kolejne informacje dotyczące Epic Mickey

Elrond, 17 października 2009, 12:11

Epic Mickey, najnowsza produkcja Junction Point Studios, którego współzałożycielem jest Warren Spector (znany głównie z serii Deus Ex), jak na razie skrywa się w aurze tajemniczości. Jej twórcy nie należą do zbyt wylewnych, tak więc ogólny obraz rozgrywki pełen był niedomówień. Jednak najświeższy numer amerykańskiej wersji magazynu Game Informer rzuca na Epic Mickey nieco więcej światła.

Wieści ze świata (Uncharted 2: Among Thieves, MGS: Peace Walker, Epic Mickey) 9/10/09

Jiker, 9 października 2009, 13:45

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: Beneath a Steel Sky i Rock Band na iPhonie, wielki sukces dema Uncharted 2, opóźnienie premiery Mount & Blade: Warband, Epic Mickey tytułem ekskluzywnym na Wii i inne. Zapraszamy do lektury.

Epic Mickey zawita nie tylko na Wii?

Filip „fsm” Grabski, 7 października 2009, 18:45

Wszyscy gracze, którzy w mniejszym lub większym stopniu wychowali się na bajkach z wytwórni Disneya, z zainteresowaniem śledzili wszystkie doniesienia o Epic Mickey. Od samego początku mówiło się, że ten ciekawy projekt autorstwa samego Warrena Spectora pojawić się ma tylko na konsoli Nintendo Wii. Czy aby na pewno?

Wieści ze świata (Dragon Age: Początek, GTA IV, Resident Evil 5) 6/10/09

Jiker, 6 października 2009, 13:25

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: Lucidity od jutra w Xbox Live Arcade, zapowiedź nowej odsłony Rocket Knighta, Epic Mickey oficjalnie potwierdzone, Getaway 3 i Eight Days nie do końca martwe, data europejskiej premiery DJ Hero i inne. Zapraszamy do lektury.