Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Red Dead Redemption: Undead Nightmare

Doniesienia o zombie w Red Dead Online. Glicze czy powrót Undead Nightmare?

Entelarmer, 18 września 2019, 20:44

Po raz kolejny pojawiły się doniesienia na temat zombie w Red Dead Online. Choć wielu uznaje to za efekt błędów w najnowszej aktualizacji, inni chcą wierzyć, że to zapowiedź powrotu nieumarłej plagi z dodatku Undead Nightmare do pierwszego Red Dead Redemption w nadchodzące Halloween.

Znikające trupy i inne easter eggi w Red Dead Redemption 2

AlexB, 29 października 2018, 14:25

W Red Dead Redemption II znajduje się pewien ciekawy easter egg, który może nawiązywać do nieobcej miłośnikom serii tematyki zombie. Mowa o więzieniu z trupami, które znajduje się w pobliżu obozu w Horseshoe Overlook.

Red Dead Redemption zadebiutuje na Xboksie One we wstecznej kompatybilności w piątek [news zaktualizowany]

Góral, 6 lipca 2016, 17:06

Firma Rockstar Games poinformowała, że Red Dead Redemption ukaże się na konsoli Xbox One w ramach wstecznej kompatybilności w najbliższy piątek, czyli 8 lipca. Obsługiwane będą wszystkie edycje znane z Xboksa 360, czyli Red Dead Redemption, Undead Nightmare oraz Red Dead Redemption: Game of the Year Edition.

Red Dead Redemption: Game of the Year Edition zapowiedzane

Ender, 13 września 2011, 18:50

Rockstar zapowiedział premierę ostatecznej edycji gry Red Dead Redemption, zawierającej wszystkie wydane dotychczas dodatki oraz DLC.

Take-Two - imponujące wyniki gier Red Dead Redemption, L. A. Noire i innych

Hed, 9 sierpnia 2011, 11:23

Gra Red Dead Redemption trafiła do sklepów w nakładzie przekraczającym 11 milionów egzemplarzy. Firma Take-Two pochwaliła się popularnością produkcji studia Rockstar i wynikami kilku innych tytułów: L.A. Noire, NBA 2K11, Borderlands oraz BioShock.

Wieści ze świata (Rage, Assassin's Creed, Red Dead Redemption) 3/08/11

Jiker, 3 sierpnia 2011, 14:30

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o przecenionym Anomaly: Warzone Earth, premierze dodatku do Red Faction: Armageddon, plotkach o Red Dead Redemption: Game of the Year Edition, a także ukończeniu głównych prac nad Rage. Zapraszamy do lektury

Nowe DLC dla Red Dead Redemption w drodze

Ender, 30 czerwca 2011, 19:35

Rockstar potwierdził, że planuje w najbliższym czasie wydanie nowego DLC dla gry Red Dead Redemption.

Wyniki finansowe Take-Two - 8,5 mln egzemplarzy Red Dead Redemption

Adrian Werner, 25 maja 2011, 10:25

Take-Two to kolejny wydawca, który podzielił się ze światem swoimi wynikami finansowymi. Dzięki doskonałej sprzedaży gier takich jak Red Dead Redemption firma ma się czym pochwalić.

Wyniki finansowe Take-Two - 8 mln egzemplarzy Red Dead Redemption, 4 mln NBA 2K11

Adrian Werner, 9 lutego 2011, 07:19

Take-Two Interactive jest kolejnym wydawcą, który opublikował własne wyniki finansowe za ostatni kwartał zeszłego roku. Firma podała również planowane daty premier swoich nadchodzących tytułów.

Wieści ze świata (Red Dead Redemption: Undead Nightmare, Age of Conan, Splatterhouse) 26/11/10

Jiker, 26 listopada 2010, 12:07

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o premierach Majin and the Forsaken Kingdom, Splatterhouse i Red Dead Redemption: Undead Nightmare, a także darmowym trialu Age of Conan: Rise of the Godslayer. Zapraszamy do lektury.

Data premiery kompilacji Red Dead Redemption: Undead Nightmare

Jiker, 27 października 2010, 07:51

Firma Rockstar zapowiedziała, że do europejskiej premiery samodzielnej, pudełkowej kompilacji Red Dead Redemption: Undead Nightmare (X360, PS3), składającej się z czterech dotychczas wydanych dodatków DLC do przygód Johna Marstona, dojdzie 26 listopada tego roku. Trzy dni wcześniej możliwość dokonania zakupu otrzymają Amerykanie.

Plaga zombie zalewa świat Red Dead Redemption

Jiker, 26 października 2010, 10:17

Do oferty Xbox Live oraz amerykańskiej wersji usługi PlayStation Network trafi dziś najbardziej oczekiwany, a zarazem największy dodatek DLC do przygodowej gry akcji Red Dead Redemption – Undead Nightmare Pack. Cena rozszerzenia została ustalona na poziomie 800 punktów Microsoftu lub 9,99 dolarów.

Konie Jeźdźców Apokalipsy w dodatku do Red Dead Redemption

Adrian Werner, 17 października 2010, 10:12

Kilka dni temu pisaliśmy o nadchodzącym zombiakowym dodatku do jednej z najlepszych gier tego roku, czyli Red Dead Redemption. Teraz twórcy tego rozszerzenia ujawnili, że w ich dziele wystąpią konie czterech Jeźdźców Apokalipsy.

O dacie inwazji zombiaków i kompilacji dodatków DLC do Red Dead Redemption

Jiker, 15 października 2010, 10:18

Firma Rockstar Games ujawniła oficjalną datę premiery dodatku DLC Undead Nightmare Pack do przygodowej gry akcji Red Dead Redemption. Podzieliła się również kilkoma nowymi szczegółami na jego temat, a także zapowiedziała zbliżającą się publikację kompilacji dotychczasowych rozszerzeń.

Wieści ze świata (Red Dead Redemption, Alan Wake, OutRun Online Arcade) 13/10/10

Jiker, 13 października 2010, 15:50

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o premierze drugiego dodatku do gry Alan Wake, zmiana w działalności grupy NPD, wycofaniu ze sprzedaży OutRun Online Arcade, a także plotkach o nowej grze studia Rockstar San Diego. Zapraszamy do lektury.

Data premiery najbliższego DLC dla Red Dead Redemption i szczegóły na temat kolejnych dodatków

Sarge, 28 sierpnia 2010, 10:55

Po wydaniu darmowego Outlaws To The End i płatnego Legends and Killers Pack, firma Rockstar Games ujawniła więcej szczegółów na temat trzeciego już dodatku DLC dla gry Red Dead Redemption. Za rozszerzenie nazwane Liars and Cheats Pack po raz kolejny przyjdzie nam zapłacić.

Legends and Killers Pack dla Red Dead Redemption już dostępny

Sarge, 11 sierpnia 2010, 12:00

Na Xbox Live Marketplace oraz PlayStation Store zgodnie z zapowiedziami pojawił się drugi dodatek DLC przeznaczony dla gry Red Dead Redemption. Po darmowym Outlaws To The End tym razem za ściągnięcie rozszerzenia przyjdzie nam zapłacić.

Cena i data wydania drugiego DLC do Red Dead Redemption

Sarge, 4 sierpnia 2010, 09:04

Jak dotąd do świetnie przyjętej gry Red Dead Redemption ukazał się jeden dodatek typu DLC, ale jak wiadomo, to jeszcze nie koniec ich wydawania przez twórców. Po darmowym Outlaws To The End Co-Op Mission Pack kolejne rozszerzenia mają być płatne, a my właśnie poznaliśmy datę wydania pierwszego z nich.

Premiera pierwszego DLC do Red Dead Redemption

Sarge, 22 czerwca 2010, 12:30

Dzisiaj ma miejsce premiera pierwszego dodatku DLC do westernowej gry akcji Red Dead Redemption na serwerach Xbox Live oraz PlayStation Network. Całość jest dostępna bezpłatnie i wprowadza między innymi sześć nowych misji przeznaczonych dla maksymalnie czterech graczy w trybie kooperacji.

Znamy datę wydania pierwszego DLC do gry Red Dead Redemption

Olek, 4 czerwca 2010, 12:37

Pierwszy z zapowiadanych przez studio Rockstar Games dodatków typu DLC do znakomitej westernowej gry akcji Red Dead Redeption ujrzy światło dzienne 22 czerwca. Rozszerzenie Outlaws To The End Co-Op Mission Pack udostępnione zostanie nieodpłatnie za pośrednictwem usług Xbox Live oraz PlayStation Network i zawierać będzie m.in. sześć nowych misji przeznaczonych dla trybu kooperacji.

Zapowiedź drugiego dodatku DLC do Call of Duty: Modern Warfare 2

Jiker, 13 maja 2010, 18:44

Maj upływa nam pod znakiem dodatków DLC. Dragon Age: Początek, Mass Effect 2, Alan Wake, Metro 2033, BioShock 2, Split/Second, Red Dead Redemption oraz Napoleon: Total War to tylko niektóre z tytułów, o których pisaliśmy ostatnimi czasy w tym właśnie kontekście. Do powyższego grona dołączyła właśnie strzelanina Call of Duty: Modern Warfare 2.

Rockstar Games zapowiada pierwszy dodatek DLC do Red Dead Redemption

Jiker, 5 maja 2010, 15:14

Red Dead Redemption (X360, PS3), które trafi na półki europejskich sklepów 21 maja, doczeka się na początku przyszłego miesiąca pierwszego dodatku DLC, zatytułowanego Outlaws to the End Co-Op Mission Pack. Zanim jednak zaczniecie wieszać psy na Rockstar Games, twierdząc, że po raz kolejny mamy tu do czynienia z wyzyskiem graczy, przeczytajcie dokładnie dalszą część tej wiadomości.