Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 października 2010, 10:12

autor: Adrian Werner

Konie Jeźdźców Apokalipsy w dodatku do Red Dead Redemption

Kilka dni temu pisaliśmy o nadchodzącym zombiakowym dodatku do jednej z najlepszych gier tego roku, czyli Red Dead Redemption. Teraz twórcy tego rozszerzenia ujawnili, że w ich dziele wystąpią konie czterech Jeźdźców Apokalipsy.

Kilka dni temu pisaliśmy o nadchodzącym zombiakowym dodatku do jednej z najlepszych gier tego roku, czyli Red Dead Redemption. Teraz twórcy tego rozszerzenia ujawnili, że w ich dziele wystąpią konie czterech Jeźdźców Apokalipsy.

Konie Jeźdźców Apokalipsy w dodatku do Red Dead Redemption - ilustracja #1

Każde z tych zwierząt posiadać będzie oczywiście własne nadprzyrodzone moce. Zanim jednak z nich skorzystamy konieczne ma być wpierw „złamanie” każdego konia. Wśród dostępnych rumaków znajdą się:

  • Śmierć – za koniem tym podąża piekło. Widocznie niezbyt dobrze wpływa to na martwaki, ponieważ gdy tylko jakiś zombie znajdzie się zbyt blisko jego głowa w efektowny sposób eksploduje.
  • Głód – rumakowi temu towarzyszą chmary insektów. Choć wygląda na wychudzonego, to w rzeczywistości nigdy się nie męczy.
  • Zaraza - to zwierze pokryte jest otwartymi i ciągle krwawiącymi ranami. Dzięki temu posiada jednak nienaturalną odporność na ból.
  • Wojna – to koń, który zostawia za sobą szlak ognia, przemieniając w popiół każdego, kto stanie mu na drodze.
Konie Jeźdźców Apokalipsy w dodatku do Red Dead Redemption - ilustracja #2

Przypomnijmy, że dodatek zaoferuje nową kampanię dla pojedynczego gracza, w której jako John Maraton spróbujemy odnaleźć lekarstwo na zamieniającą ludzi w martwaki tajemniczą plagę. Undead Nightmare Pack wydane zostanie 26 października w wersji na Xboksa 360 i 27 października na PlayStation 3. Za przyjemność zwiedzania opanowanego przez zombiaki Dzikiego Zachodu zapłacimy 800 punktów Microsoftu lub 9,99 euro (około 39 zł) w przypadku edycji na konsolę Sony.

Jeśli nie zakupiliście dotąd jakichkolwiek materiałów DLC do Red Dead Redemption to Rockstar Games szykuje dla was pudełkową kompilację wszystkich dotychczasowych dodatków. Zestaw nazwany zostanie po prostu Undead Nightmare, a w jego skład wejdą Undead Nightmare Pack, Outlaws to the End Co-Op Mission Pack, Legends and Killers Pack, Liars and Cheats Pack oraz zawartość trybu Multiplayer Free Roam. Wszystko to dostępne ma być za 29,99 euro, czyli około 115 złotych. Co ciekawe, kompilacja nie będzie wymagała posiadania podstawowej wersji Red Dead Redemption.