Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Too Human

Microsoft kończy ze wsteczną kompatybilnością na XOne. Too Human za darmo

Jakub Mirowski, 11 czerwca 2019, 20:17

Microsoft zapowiedział, że najnowsza aktualizacja katalogu wstecznie kompatybilnych gier na Xboksie One będzie też ostatnią. Gigant z Redmond skupi się na dopracowywaniu tej funkcji na potrzeby nadchodzącego Project Scarlett. W ramach podziękowań/rekompensaty firma udostępniła grę Too Human za darmo.

Wieści ze świata (Battlefield 4, Silicon Knights, Permutation Racer) 13/1/14

Sarge, 13 stycznia 2014, 14:05

Dziś piszemy m.in. o aktualizacji pecetowej wersji Battlefielda 4, darmowym prototypie gry Permutation Racer, a także o kolejnym etapie sporu sądowego pomiędzy studiem Silicon Knights a firmą Epic Games. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Smutny koniec producentów Too Human?

Ender, 12 maja 2013, 17:15

Po ubiegłorocznym przegranym procesie sądowym z Epic games, studio Silicon Knights, odpowiadające za powstanie gry Too Human, praktycznie nie dysponuje już żadnym majątkiem. Deweloper jest przy tym nadal dłużnikiem kanadyjskiego rządu, od którego pożyczył znaczne sumy pieniędzy. Większa część załogi upadłej firmy założyła jednak nowe studio Precursor Games, odcinając się od poprzednika.

Wieści ze świata (Too Human, Oddworld Inhabitants, SimCityEDU) 21/1/13

Sarge, 21 stycznia 2013, 12:25

Dziś piszemy m.in. o usunięciu gry Too Human z usługi Xbox Live, a także następnym projekcie studiów deweloperskich Oddworld Inhabitants oraz Just Add Water. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Studio Silicon Knights musi wycofać ze sprzedaży i zniszczyć swoje gry

Ender, 10 listopada 2012, 18:05

Studio Silicon Knights będzie musiało wycofać i fizycznie zniszczyć wszystkie niesprzedane egzemplarze swoich gier, które wykorzystują silnik Unreal Engine 3. Chodzi tu o tytuły takie jak Too Human czy X-Men: Destiny. Sytuacja ta jest efektem wyroku sądowego w sporze dewelopera z firmą Epic Games.

Wieści ze świata (Epic Mickey, Too Human 2, Mass Effect 3, Wasteland 2) 26/3/12

Sarge, 26 marca 2012, 12:45

Wieści ze świata to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o możliwej konwersji pierwszej części Epic Mickey na PlayStation 3 oraz Xboksa 360, ewentualnej kontynuacji Too Human, nadchodzącej łatce do Mass Effect 3, a także opcjach społecznościowych w grze Wasteland 2.

Zwolnienia w Silicon Knights potwierdzone. Połowa studia za burtą

Kono, 2 listopada 2011, 11:33

Wczorajsze spekulacje dotyczące cięć zatrudnienia w firmie Silicon Knights częściowo potwierdziły się. Szef ds. finansów kanadyjskiego studia ogłosił, że zwolniono 45 pracowników. Jest jednak szansa, że zostaną ponownie zatrudnieni.

Masowe zwolnienia w Silicon Knights?

Kono, 1 listopada 2011, 11:36

Według doniesień, które pojawiły się w sieci, firma Silicon Knights zwolniła 75% zatrudnionych pracowników. Tym samym z niemalże 100-osobowej firmy ostał się jedynie trzon 25 najważniejszych osób. Przedstawiciele kanadyjskiego studia deweloperskiego nie komentują tych informacji.

Wieści ze świata (Assassin's Creed, Devil May Cry, Plants vs Zombies) 15/07/11

Jiker, 15 lipca 2011, 14:53

W dzisiejszych "Wieściach ze świata" czas poświęcamy Homefrontowi, strategii Fray, twórcom Too Human, grze MMO World of Warcraft, a także kolejnym grom PopCap Games zmierzającym na Facebooka.

Twórcy Too Human chcą dokończyć trylogię

Hed, 3 maja 2011, 13:14

Denis Dyack, znany producent gier i szef studia Silicon Knights, przyznał w wywiadzie z serwisem IndustryGamers, że zamierza dokończyć serię Too Human, której ostatnia odsłona pojawiła się w 2008 roku po wielu latach oczekiwań. Niestety twórca nie może powiedzieć nic więcej w tej kwestii ze względu na trwający spór sądowy z firmą Epic Games.

Plotki - trzecia odsłona Crysisa oraz kontynuacja Too Human w produkcji

Jiker, 30 czerwca 2010, 09:23

Plotki, ploteczki, nieoficjalne informacje i pół-prawdy – kto ich nie lubi? Wartość takich wieści wzrasta niewspółmiernie w szczególności wtedy, gdy dotyczą tytułów uważanych za gorące – np. Crysisa 3 oraz kontynuacji finansowej klapy Too Human.

Ranking najdroższych gier w historii

Maciej Śliwiński, 25 lutego 2010, 11:14

Rozmowa o budżetach najważniejszych produkcji filmowych najczęściej rozpala wyobraźnię. Ostatnio głośno było o sumach przeznaczonych na najnowsze dzieło Jamesa Camerona - Avatar kosztował 237 milionów dolarów. Okazuje się, że gry komputerowe na tym tle nie wypadają gorzej.

Tajemnicze The Box nową grą twórców Too Human?

Jiker, 30 listopada 2009, 12:58

CV jednego z pracowników kanadyjskiego studia Silicon Knights jest źródłem informacji na temat nowego dzieła twórców marek Eternall Darkness oraz Too Human. Ma nim być tajemnicze The Box przeznaczone na Xboksa 360 i PlayStation 3.

Nowy projekt twórców Too Human ujawniony?

Hed, 26 lipca 2009, 08:56

Studio Silicon Knights, głównie znane z gier Eternal Darkness oraz Too Human, pracuje nad nową produkcją, która podobno nazywa się Siren in the Maelstrom. Tak przynajmniej wynika z oświadczenia opublikowanego przez TeleFilm Canada, przedstawiającego lokalne projekty finansowane przez instytucję. O czym jest nowa produkcja dewelopera? Tego na razie możemy się niestety tylko domyślać.

Wieści ze świata (Brutal Legend, Uncharted 2, Plants vs. Zombies) 23/07/09

Hed, 23 lipca 2009, 13:39

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Co dzisiaj w programie? Znany twórca komiksów zostaje bohaterem gry, Nathan Drake z Uncharted 2 powraca w październiku (także w formie figurki), Tim Schafer walczy z Activision o prawdziwy heavy metal, a fani LittleBigPlanet zalewają świat nowymi poziomami.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (26 listopada 2008)

Jiker, 26 listopada 2008, 13:04

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomość. Dzisiaj w menu: aktualizacja firmware PlayStation 3, piractwo na PSP maleje, kolejne listy Osiągnięć, GOG zaktualizowane, Age of Empires: Mythologies także na Nintendo DS, muzyka do Too Human, Killzone 2 bez instalacji danych na dysk PS3. Zapraszamy do lektury.

Twórcy Too Human redukują skład osobowy i zapowiadają nowe „hity”

Jiker, 8 października 2008, 12:25

Too Human nie osiągnął sukcesu na tyle dużego, by zrekompensować firmie Silicon Knights koszty blisko 10-letniego dewelopingu. I nic dziwnego, ponieważ gra jest zwyczajnie przeciętna, choć fani chodzonych bijatyk znajdą tu coś dla siebie. Konsekwencje takiego obrotu sprawy są oczywiste – firma została zmuszona do przeprowadzenia redukcji liczby pracowników. Dzisiaj potwierdziła, że zwolnienia objęły 26 osób.

Premiery gier w Polsce (25-29 sierpnia)

Vercetti, 1 września 2008, 13:50

Dziewięć nowych tytułów to całkiem niezły wynik jak na ostatni tydzień wakacji. Polscy dystrybutorzy postarali się, by urozmaicić graczom koniec sierpnia, a niektórym choć trochę osłodzić powrót do szkoły.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (20 sierpnia 2008)

Maciej Jałowiec, 20 sierpnia 2008, 10:05

W dzisiejszych „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”: edytor map do Far Cry 2, obostrzenia w Niemczech, Dennis Dyack dementuje plotki odnośnie Too Human na PC, premiera dema SBK 08, Galaga Legions wkrótce na Xbox Live Arcade i premiera gry Video Strip Poker Boys. Życzymy miłej lektury.

Dziś premiera Too Human w USA – jest tylko „nieźle”

Filip „fsm” Grabski, 19 sierpnia 2008, 09:59

Oczekiwana od dawna gra autorstwa Silicon Knights jest takim Duke Nukem Forever świata konsol. Dziś jednak, po niemal 11 latach twórczych zmagań, ma miejsce premiera Too Human. W wraz z debiutem zostały opublikowane pierwsze recenzje.

O czym będą pozostałe części trylogii Too Human?

Przemysław Zamęcki, 9 sierpnia 2008, 13:18

Trzy tygodnie dzielą nas od premiery gry, która na dobrą sprawę tworzona jest już od jedenastu lat. Czy Too Human, Opus Magnum studia Silicon Knights, twórców takiego hitu, jak choćby Eternal Darkness, sprosta oczekiwaniom graczy? Pierwsze relacje, które pojawiły się po kontakcie z wersją beta nie brzmiały zbyt optymistycznie. Jednak szef kanadyjskiej ekipy, Denis Dyack, wydaje się być pewnym swego i uchyla rąbka tajemnicy, o czym traktować będą pozostałe części trylogii.

Too Human ozłocony

Przemysław Zamęcki, 1 sierpnia 2008, 11:29

Microsoft poinformował, że najnowsza produkcja ekipy Silicon Knights zatytułowana Too Human osiągnęła właśnie status gold. Oznacza to, że wszystkie prace nad grą zostały już zakończone i teraz inicjatywa leży po stronie fabryki tłoczącej płytki i drukarni przygotowującej poligrafię.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (28 lipca 2008)

Przemysław Zamęcki, 28 lipca 2008, 11:07

W dzisiejszych „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”: Transfomers na dwóch ekranikach, Pakiet gier Mortal Kombat, co szykuje Frogster na GC, MGS potwierdza datę europejskiej premiery Too Human, Peggle podbije DeeSa, pojedynek Yody z Vaderem i inne. Zapraszamy do lektury.

Zamieszanie wokół Too Human. Czy wersja PC jest prawdopodobna?

Przemysław Zamęcki, 22 lipca 2008, 09:14

Znowu głośno o Australii za sprawą tamtejszego urzędu przyznającego m.in. kategorie wiekowe grom video. The Office of Film and Literature Classification przed dwoma tygodniami zabłysnęło zbanowaniem Fallouta 3, a tym razem zamieszało w kociołku z napisem Too Human.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (11 lipca 2008)

Przemysław Zamęcki, 11 lipca 2008, 13:30

W dzisiejszych „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”: beta testy Runes of Magic, demo Far Cry 2, Trauma Center i Too Human, kolejne MMO trafi na Xboksa 360, Half-Life 2, Mega Man 9 nie tylko na Wii, na ile godzin wystarczy Gears of War 2 i inne. Zapraszamy do lektury.

Too Human wystarczy zaledwie na dziesięć godzin zabawy

Przemysław Zamęcki, 1 lipca 2008, 09:48

Too Human jest tym dla graczy konsolowych, czym Duke Nukem Forever dla pecetowców. Gra powstająca w bólach od ponad dziesięciu lat światło dzienne ujrzy pod koniec sierpnia tego roku. Dziesięć lat produkcji i dziesięć… godzin zabawy, pisze jeden z redaktorów Wired.

Microsoft ujawnia line-up na E3

Vercetti, 13 czerwca 2008, 20:47

Choć tegoroczne targi Electronic Entertainment Expo nie będą cieszyły się raczej takim zainteresowaniem jak jeszcze przed kilkoma laty, nie znaczy to, że w dniach 15-17 lipca w Los Angeles nie będzie ciekawie. Koncern Microsoft ujawnił właśnie listę produktów, które zaprezentuje widzom na swoim stoisku w słynnej hali Convention Center.

Studio Silicon Knights planuje demo Too Human

Misiek, 15 maja 2008, 10:58

Jeden z najbardziej oczekiwanych tytułów ekskluzywnych na Xboxa 360 doczeka się grywalnego dema – potwierdził to Denis Dyack, szef Silicon Knights, ekipy tworzącej Too Human.

Microsoft Gamer's Day - pierwsze szczegóły

Przemysław Zamęcki, 14 maja 2008, 08:24

Zaledwie przed tygodniem odbyła się impreza o nazwie PlayStation Day zorganizowana przez firmę Sony. Dzięki niej dowiedzieliśmy się jakich tytułów w najbliższej przyszłości mogą spodziewać się przede wszystkim posiadacze konsoli PlayStation 3. Największy konkurent japońskiego koncernu, nie zasypia jednak gruszek w popiele i wczorajszego dnia w San Francisco zorganizował Microsoft Gamer’s Day.

Nowe gry autorów Eternal Darkness i Dark Sector

Przemysław Zamęcki, 13 lutego 2008, 15:26

Serwis IGN donosi, że Ontario Media Development Corporation zainwestowało milion dolarów w dwa prototypowe tytuły, którymi mają zająć się firmy Silicon Knights i Digital Extremes.

GameStop i EB Games: premiera gry Too Human w maju

Krystian Smoszna, 30 stycznia 2008, 09:44

Internetowe sklepy GameStop i EB Games zaktualizowały datę premiery gry Too Human, tworzonej z myślą o konsoli Xbox 360. Z nowych informacji wynika, że produkt firmy Silicon Knights zadebiutuje w Stanach Zjednoczonych we wtorek, 6 maja bieżącego roku.

Microsoft potwierdza: Too Human, Fable 2 i Alan Wake jeszcze w tym roku

Metatron, 8 stycznia 2008, 10:31

Ciekawej treści notkę rozesłał Don Mattrick, szef Microsoft Games, do swoich podwładnych. Poinformował w niej między innymi o wynikach osiągniętych przez X360, o których już pisaliśmy. Powiadomił również o planach firmy na bieżący rok, a w szczególności o grach, w które będzie można zagrać jeszcze przed następnym sylwestrem.

Too Human w pierwszym kwartale 2008 roku

Misiek, 21 sierpnia 2007, 18:28

Pierwsze informacje na temat Too Human (w wersji na Xboxa 360) od zespołu Silicon Knights pojawiły się w maju 2005 roku. Dużo wody w Wiśle upłynęło od tamtego czasu, a premiera tej produkcji jest sukcesywnie przekładana. Jak donosiliśmy Wam wcześniej, twórcy potwierdzili już, że TH ukaże się dopiero w przyszłym roku. Teraz lekko sprecyzowali tę informację.

Too Human - przed premierą zagramy w demo

Krystian Smoszna, 19 sierpnia 2007, 14:41

Zanim gra Too Human ujrzy światło dzienne, użytkownicy konsoli Xbox 360 będą mogli sprawdzić ją w akcji za pośrednictwem oficjalnej wersji demonstracyjnej – zakomunikował Denis Dyack, założyciel firmy Silicon Knights, Inc., która od wielu lat próbuje się uporać z produkcją tego tytułu.

Epic Games pozywa do sądu twórców gry Too Human

Metatron, 10 sierpnia 2007, 10:54

Niedawno informowaliśmy o tym, że firma Silicon Knights, deweloper gry Too Human, pozwała do sądu Epic Games, oskarżając twórców Unreal Engine 3 o niewywiązywanie się z obowiązków wobec nabywców licencji na wykorzystanie wspomnianego silnika. W odpowiedzi Epic wyśmiał zarzuty SK i pozwał swoich oskarżycieli. Rozpoczęła się prawdziwa prawnicza batalia.

Twórcy gry Too Human pozywają do sądu Epic Games

Metatron, 21 lipca 2007, 15:10

Opracowanego przez Epic Games silnika Unreal Engine 3 nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Stał się bowiem niezwykle popularny i w swoich produkcjach wykorzystywać go chce coraz więcej deweloperów. Jak się jednak okazało, nie wszyscy są zadowoleni z nabytej licencji.

Dlaczego Too Human nie pojawił się na E3?

Vercetti, 19 lipca 2007, 20:25

Fakt, że jedna z najlepiej zapowiadających się gier akcji dedykowanych konsoli X360 nie pojawiła się na zeszłotygodniowych targach E3, został potraktowany przez opinię publiczną jako spore rozczarowanie. Co stało za decyzją producentów, w wyniku której sztandarowy produkt studia Silicon Knights zręcznie ominął imprezę w Santa Monica?

Premiera gry Too Human dopiero w przyszłym roku

Krystian Smoszna, 11 lipca 2007, 07:37

Jeśli ktoś łudził się, że dedykowana konsoli Xbox 360 gra Too Human doczeka się premiery w ciągu kilku najbliższych miesięcy, może już porzucić nadzieję. Produkt firmy Silicon Knights, Inc. został wpisany przez koncern Microsoft Game Studios na listę tytułów, które zadebiutują na rynku dopiero w przyszłym roku.

Trylogia Too Human nadal w planach na Xboksa 360 - zapewnia Silicon Knights

Krystian Smoszna, 2 maja 2007, 08:55

Dennis Dyack – szef firmy Silicon Knights – zwierzył się w wywiadzie dla serwisu Gamasutra, że wciąż planuje stworzyć kolejne odsłony cyklu Too Human dla konsoli Xbox 360. To bardzo odważna deklaracja jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że studio to od lat nie może uporać się z przygotowaniem rozpoczynającego trylogię pierwowzoru.

Too Human cały czas „dopieszczane”

Elrond, 27 kwietnia 2007, 13:05

Plotki krążące wokół Too Human pojawiające się co pewien czas, nawet największego fana tej produkcji mogą doprowadzić do załamania nerwowego. Najważniejsze jednak jest to, iż gra na 99% pojawi się na rynku oraz fakt, iż Silicon Knights cały czas pracuje nad jej ostatecznym wyglądem.

Too Human w przyszłym roku? Szef firmy Silicon Knights zaprzecza

Krystian Smoszna, 13 marca 2007, 06:55

Wygląda na to, że hiobowe wieści dotyczące dalszego rozwoju gry Too Human, nie znajdą potwierdzenia w rzeczywistości. Mimo, że Shane Kim z firmy Microsoft daje do zrozumienia, iż program ten ukaże się na rynku dopiero w przyszłym roku, jego twórcy mają ten temat inne zdanie.

Premiera Too Human będzie przesunięta?

eLKaeR, 12 marca 2007, 16:32

Jeśli wierzyć microsoftowym informacjom z grudnia ubiegłego roku, to za dwa miesiące na sklepowe półki w Polsce trafi gra pt. Too Human dla Xboxa 360. Jednak teraz pewną niepewność w temacie zasiał Shane Kim, reprezentujący korporację Billa Gatesa. Wypowiedź owego pracownika firmy Microsoft, przytoczona przez redakcję serwisu Computer and Video Games sugeruje, że premiera TH może się opóźnić.

Polskie premiery gier Blue Dragon i Mass Effect w pierwszej połowie przyszłego roku

Krystian Smoszna, 15 grudnia 2006, 11:16

W pierwszej połowie przyszłego roku firma Microsoft zaoferuje polskim użytkownikom konsoli Xbox 360 dziewięć gier. Dzięki udostępnionemu przez rodzimy oddział koncernu wykazowi tytułów, możemy dowiedzieć się jakie będą to produkty i kiedy można spodziewać się ich w sklepach.

Crackdown, Forza Motorsport 2 i Too Human zadebiutują w pierwszej połowie 2007 roku

Krystian Smoszna, 13 listopada 2006, 11:41

Gry Crackdown, Forza Motorsport 2 i Too Human miały być mocnym punktem oferty przeznaczonej dla konsoli Xbox 360, która pomogłaby koncernowi Microsoft w walce z wchodzącą na rynek konkurencją ze strony Sony. Niestety, tak się nie stało. Z różnych względów prace nad tymi programami przeciągnęły się, w wyniku czego zobaczymy je dopiero za kilka miesięcy.

Co się dzieje z Too Human - producent odpowiada

Metatron, 6 października 2006, 08:10

Jeszcze nie tak dawno temu zastanawialiśmy się nad tym, co stało się z Too Human – jedną z najciekawiej zapowiadających się gier na X360. Po tegorocznych targach E3 o grze ucichło. Myślano, że szykowana jest prezentacja na X06. Niestety, tak się nie stało. Dopiero teraz prezes Silikon Knights, Dennis Dyack, zerwał zasłonę milczenia.

Co się dzieje z Too Human?

Jiker, 29 września 2006, 11:56

Too Human była jedną z najlepiej zapowiadających się gier na konsolę Xbox 360. Jednakże tylko do momentu, gdy podczas tegorocznych targów E3 zaprezentowano graczom pierwsze demo. Utwierdziło ono wielu w przekonaniu, że przed grą jeszcze długi okres developingu, na co wskazywały m.in. błędy graficzne, a także problemy z kamerą i niestabilną animacją.

Czego możemy spodziewać się po X06?

Metatron, 23 września 2006, 15:51

Nintendo miało już swoje konferencje, Sony obecnie walczy na Tokyo Game Show, a Microsoft swoje działa wytoczy na przyszłotygodniowej imprezie X06, która odbędzie się w Barcelonie (Hiszpania), a kręcić się będzie wokół X360 (być może również pojawią się informacje o Games For Windows). Serwis 1up.com przedstawił listę gier, które będą zaprezentowane podczas tego wydarzenia.

Too Human bez silnika Unreal Engine 3? Bzdura!

Krystian Smoszna, 16 sierpnia 2006, 11:33

Firma Silicon Knights bardzo dobrze radzi sobie z produkcją gry Too Human na silniku Unreal Engine 3, a wszystkie plotki dotyczące rzekomej rezygnacji z usług narzędzi wyprodukowanych przez firmę Epic Games są nieprawdziwe.

Twórcy Too Human rezygnują z Unreal Engine 3?

Jiker, 13 sierpnia 2006, 16:52

Serwis Advanced Media Network doniósł, powołując się na anonimowe źródło, że producenci gry Too Human, firma Silicon Knights, postanowili zrezygnować z silnika Unreal Engine 3.

Too Human dopiero w przyszłym roku

Vercetti, 12 lipca 2006, 12:58

Wiadomości o jesiennej premierze nowego projektu studia Silicon Knights możemy już włożyć między bajki. Zachodnie źródła podają, że gra akcji Too Human, pierwsza część z planowanej trylogii zadebiutuje na rynku dopiero wiosną 2007.