Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Enslaved: Odyssey to the West

Enslaved: Odyssey to the West Premium Edition debiutuje na PC

Góral, 25 października 2013, 10:40

Gra Enslaved: Odyssey to the West Premium Edition jest już dostępna w sklepie Steam i w ramach usługi PlayStation Network. Jest to ulepszona edycja produkcji z 2010 roku, zawierająca dodatek Pigsy’s Perfect 10 i kilka skórek dla postaci.

Enslaved: Odyssey to the West zmierza na pecety

Olek, 10 października 2013, 17:03

Przeszło trzy lata po premierze na konsolach, gra Enslaved: Odyssey to the West trafi w ręce komputerowych graczy. Firma Namco Bandai planuje jeszcze w tym miesiącu wydać dzieło studia Ninja Theory jako Edycję Premium dostępną na PC oraz PlayStation 3.

Enslaved w bazie Steama. Czyżby firma Namco Bandai szykowała konwersję?

Hed, 15 sierpnia 2013, 11:39

Enslaved – taki wpis pojawił się w bazie Steama. To może oznaczać, że pecetowa konwersja gry studia Ninja Theory jest w drodze. Wydawca tytułu jeszcze nie skomentował tego odkrycia.

10 najbardziej niedocenionych gier obecnej generacji konsol

Imperialista, 22 maja 2013, 09:37

Przypominamy sobie gry, które miały szansę stać się wielkimi hitami, ale z jakichś przyczyn nie zostały docenione przez szerszą publikę.

Wieści ze świata (Team Fortress 2, Mass Effect 3, L.A. Noire, Eligium) 16/2/12

Sarge, 16 lutego 2012, 14:30

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o mikropłatnościach w strzelaninie Team Fortress 2, braku oficjalnego wsparcia dla padów w pecetowej wersji Mass Effect 3, dodanej obsłudze DirectX 11 w grze L.A. Noire oraz rozpoczęciu otwartych beta testów produkcji MMO Eligium: Wybraniec.

Studio Ninja Theory nie pracuje nad kontynuacją gry Enslaved

Sarge, 23 września 2011, 10:35

Do niedawna wydawało się, że mimo nie najlepszej sprzedaży przygodowej gry akcji Enslaved: Odyssey to the West doczekamy się kontynuacji. Niestety, najnowsze stanowisko studia Ninja Theory wyklucza taką możliwość.

Brink, Enslaved i Curfew - nominowane do nagród za najlepszy scenariusz

Taven, 20 września 2011, 09:05

Trzy tytuły - Brink, Enslaved: Odyssey to the West i Curfew - staną do walki o tegoroczną nagrodę za najlepszy scenariusz w grze wideo od Stowarzyszenia Brytyjskich Scenarzystów. Werdykt poznamy 16 listopada.

Wyniki finansowe Namco Bandai. Enslaved nie może przeskoczyć miliona

Kono, 10 maja 2011, 14:31

Firma Namco Bandai podała dzisiaj raport finansowy z roku fiskalnego, który skończył się 31 marca 2011 roku. Dzięki temu, dowiedzieliśmy się jak poradziły sobie największe tytuły tego wydawcy, które gry zawiodły oraz jak prezentuje się ilość sprzedanych produkcji na poszczególnych platformach sprzętowych.

Wieści ze świata (Deus Ex: Bunt Ludzkości, Minecraft, Enslaved) 20/04/11

Jiker, 20 kwietnia 2011, 13:59

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o aktualizacji Minecrafta, dodatku do RACE ’07, obniżce cen gier firmy SEGA, a także ważnej informacji od twórców Deus Ex: Bunt Ludzkości. Zapraszamy do lektury.

Popularność Enslaved: Odyssey to the West mniejsza, niż zakładano

Jiker, 3 lutego 2011, 13:32

Okazuje się, że listopadowa wiadomość o sprzedaży przygodowej gry akcji Enslaved: Odyssey to the West (mówiąca o 800 tysiącach egzemplarzy), okazała się mocno przesadzona. Z informacji opublikowanych właśnie przez firmę Namco Bandai, wydawcę produkcji studia Ninja Theory, wynika, że na całym świecie zakupiło ją ledwo 460 tysięcy posiadaczy Xboksa 360 i PlayStation 3.

Wieści ze świata (Dead Space 2, Magicka, Mortal Kombat) 28/01/11

Jiker, 28 stycznia 2011, 14:25

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o starcie beta testów APB: Reloaded, nowych wojownikach w Mortal Kombat, sprzedaży konsol Nintendo, przyszłości marki Enslaved, a także darmowym prezencie dla nabywców Magicki. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (Gran Turismo 5, Call of Duty: Black Ops, Need for Speed: Hot Pursuit) 25/11/10

Jiker, 25 listopada 2010, 13:25

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o premierach dodatków do Enslaved i Ship Simulator: Extremes, debiutach Worms: Battle Islands i Auditorium HD, klasycznej ścieżce dźwiękowej do Gran Turismo 5, wzroście sprzedaży Elemental: War of Magic, a także łatce do pecetowej wersji Need for Speed: Hot Pursuit. Zapraszamy do lektury.

Sprzedaż Enslaved i Dead to Rights: Retribution sporo poniżej oczekiwań

Taven, 9 listopada 2010, 11:09

Namco Bandai nie ma powodów do zadowolenia z wyników finansowych swoich ostatnich tytułów. Dane dotyczące sprzedaży najnowszych gier firmy, jakie opublikował serwis Andriasang są w większości co najmniej niezadowalające – część z nich sprzedała się w znacznie niższych ilościach, niż się spodziewano.

Wieści ze świata (Bad Company 2, Team Fortress 2, Test Drive Unlimited 2) 29/10/10

Olek, 29 października 2010, 14:59

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o zapowiedzianych dodatkach typu DLC do gier Enslaved: Odyssey to the West, MAG i Monday Night Combat, aktualizacjach do Battlefield: Bad Company 2 i Team Fortress 2 oraz niespodziankach w The Sly Collection Zapraszamy do lektury.

Twórcy Enslaved szukają pracowników do nowego projektu

Hed, 25 października 2010, 13:13

Brytyjskie studio Ninja Theory poszukuje pracowników, którzy pomogliby z niezapowiedzianym jeszcze projektem. Deweloper zajmuje się obecnie „restartem” serii Devil May Cry, a zaledwie kilkanaście dni temu wypuścił grę Enslaved: Odyssey to the West. Z tego względu niektórzy zgadują, że może chodzić o kontynuację przygód Monkey’a oraz Trip.

Premiery gier w Polsce (4-8 października)

Vercetti, 8 października 2010, 19:00

W tym tygodniu na polskim rynku ukazało się kilka interesujących nowości. Na sklepowych półkach wylądowała m.in. najnowsza odsłona serii NBA sygnowanej logiem 2K, a także najmłodsze dziecko twórców Heavenly Sword, gra akcji Enslaved, której w dzisiejszej recenzji przyznaliśmy notę 84%.

Wieści ze świata (Halo, Enslaved: Odyssey to the West, Aion) 23/09/10

Jiker, 23 września 2010, 11:30

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o przyszłości marki Halo, grze o przygodach agenta Rexa, pierwszym dodatku DLC do Enslaved, a także pierwszej rocznicy gry MMO Aion. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (Vanquish, Red Dead Redemption, Enslaved) 17/09/10

Jiker, 17 września 2010, 13:00

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o drugim demie Vanquish, liczbie użytkowników PlayStation Network, przesunięciu premiery Homefront, demie Enslaved, a także łatce 2.0 do sieciowej strzelaniny MAG. Zapraszamy do lektury.

Enslaved: Odyssey to the West powędrowało do tłoczni

Jiker, 6 września 2010, 11:55

Firma Namco Bandai poinformowała o oficjalnym ukończeniu prac nad przygodową grą akcji Enslaved: Odyssey to the West (PS3, X360). Pieczę nad procesem produkcji sprawowało studio Ninja Theory (Heavenly Sword), które przez kilka ostatnich miesięcy dopieszczało swoje najnowsze dzieło. Do europejskiej premiery niezwykle ciekawie zapowiadających się przygód Monkey’a oraz Trip dojdzie 8 października.

Zawartość europejskiej edycji kolekcjonerskiej Enslaved: Odyssey to the West

Jiker, 27 sierpnia 2010, 09:14

Firma Namco Bandai ujawniła zawartość kolekcjonerskiej edycji gry Enslaved: Odyssey to the West, która wyląduje na półkach europejskich sklepów w dniu premiery pełnej wersji najnowszego dzieła studia Ninja Theory (Heavenly Sword).

Wieści ze świata (Dance Central, Wolfenstein, Uncharted 2) 13/08/10

Hed, 13 sierpnia 2010, 15:15

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Nadchodzi przyszłotygodniowa gorączka związana z targami gamescom 2010. Dzisiaj mówimy o starcie bety strzelanki MicroVolts, piosenkach z Dance Central, planach Hideo Kojimy oraz losie drugiego filmu na podstawie serii Silent Hill.

Wieści ze świata (Medal of Honor, Enslaved, Assassin’s Creed) 16/07/10

Hed, 16 lipca 2010, 15:00

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Tym razem mówimy o komiksie o zabójcach z Assassin’s Creed, nowej okazji do wzięcia udziału w becie Medal of Honor oraz DLC do ciekawie zapowiadającego się Enslaved.

Wieści ze świata (Red Dead Redemption, Dead Space 2, Fallout Online) 6/07/10

Jiker, 6 lipca 2010, 11:35

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o promocjach na Xbox Live, darmowym DLC do MotoGP 09/10, konkursie literackim Blizzarda, statystykach Red Dead Redemption, a także europejskiej premierze The 3rd Birthday. Zapraszamy do lektury.

Poznaliśmy europejską datę premiery Enslaved

Jiker, 25 czerwca 2010, 07:50

Firma Namco Bandai podzieliła się ze światem informacją o oficjalnej dacie premiery bardzo interesująco zapowiadającej się, przygodowej gry akcji Enslaved: Odyssey to the West. Dowiedzieliśmy się w ten sposób, że najnowsze dzieło studia Ninja Theory (w dorobku Heavenly Sword) trafi na półki europejskich sklepów 8 października bieżącego roku.

Ninja Theory ukończyło prace nad Enslaved

Hed, 1 czerwca 2010, 13:54

Olivier Comte z Namco Bandai Partners powiedział, że gra Enslaved: Odyssey to the West, tworzona przez autorów Heavenly Sword, została ukończona kilka tygodni temu. Podobno studio Ninja Theory obecnie dopracowuje ostatnie szczegóły swojej nowej produkcji, która zdaniem wydawcy będzie doskonałym materiałem na nową i silną markę.