Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat World in Conflict

Wieści ze świata (Monster Hunter World, World in Conflict, Star Trek Bridge Crew, Killzone 2 i 3) 22/12/2017

Movis, 22 grudnia 2017, 11:15

Dziś piszemy o startującej za parę godzin drugiej becie Monster Hunter World, ułatwieniu graczom reaktywacji multiplayera w World in Conflict, Star Trek: Bridge Crew w opcji bez VR oraz o wyłączeniu serwerów strzelanek Killzone 2 i 3. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Ubisoft rozdaje za darmo World in Conflict: Complete Edition

Góral, 4 grudnia 2017, 17:40

Firma Ubisoft sprawiła nam miłą niespodziankę, rozdając za darmo grę strategiczną World in Conflict: Complete Edition na komputery osobiste. To prezent z okazji 20-lecia studia Massive Entertainment (nie jedyny, dodajmy).

World in Conflict: Soviet Assault wyłącznie na PC

Jiker, 4 marca 2009, 08:10

Jak poinformował Ubisoft, World in Conflict: Soviet Assault, dodatek do dobrze przyjętego RTS-a World in Conflict, trafi na światowy rynek wyłącznie w wersji na komputery osobiste. Nie wiemy, co jest powodem podjęcia tak drastycznej decyzji.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (2 marca 2009)

Jiker, 2 marca 2009, 10:04

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: łatka do Silent Hill: Homecoming, darmowe mapy do World in Conflict, sprzedaż systemu R4 nielegalna w Japonii, europejska premiera przygodówki Ceville i inne. Zapraszamy do lektury.

Ubisoft kupuje twórców World in Conflict

Hed, 11 listopada 2008, 11:22

Francuski potentat wydawniczy i producent gier, Ubisoft, ogłosił zakupienie studia Massive Entertainment, odpowiedzialnego chociażby za wysoko ocenianą grę World in Conflit. Tym samym, możemy mieć pewność, że potencjał utalentowanych skandynawskich twórców nie pójdzie na marne i już wkrótce ujrzymy rozszerzenie wyżej wspomnianego tytułu.

Studio odpowiedzialne za World in Conflict na sprzedaż

Vercetti, 6 sierpnia 2008, 14:05

Potwierdziły się doniesienia z końca zeszłego miesiąca, jakoby na skutek połączenia z Activision koncern Vivendi miał wystawić na sprzedaż kilka ze swoich studiów. Jak dowiedział się serwis VideoGaming247, na pierwszy ogień poszła firma Massive Entertainment, odpowiedzialna za World in Conflict, która od teraz musi samodzielnie szukać wydawcy dla tworzonych przez siebie tytułów.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (26 maja 2008)

Przemysław Zamęcki, 26 maja 2008, 10:10

W dzisiejszych „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”: wcześniejszy dostęp dla pre-orderowców do dema nowego Battlefielda, szachy dla konsolowców, gotowanie na dwóch ekranikach, kieszonkowe motocykle i bajkowe stwory, Buka wchodzi w sieć, łatka dla World in Conflict, Stronghold Crusader w wersji Extreme oraz tysiące jednostek na ekranie telewizora. Zapraszamy do lektury.

Nowe wieści o produktach Sierry - World in Conflict, Prototype, Ghostbusters i The Bourne Conspiracy

Przemysław Zamęcki, 29 kwietnia 2008, 07:53

W zeszłym tygodniu odbyła się impreza organizowana przez firmę Sierra, na której zaprezentowano dziennikarzom mnóstwo ciekawych informacji dotyczących jej przyszłych produktów. Do dnia wczorajszego na wiadomości te obowiązywało embargo, dzisiaj jednak już nic nie stoi na przeszkodzie, aby je zaprezentować. Sprawdźmy zatem, co ciekawego zaprezentowano na Sierra Spring Break 08.

World in Conflict doczeka się pierwszego dodatku

Przemysław Zamęcki, 27 marca 2008, 11:11

Wydana przed ponad sześcioma miesiącami strategia czasu rzeczywistego World in Conflict była z całą pewnością jedną z ciekawszych pecetowych propozycji ubiegłorocznej jesieni. W każdym razie graczom spodobała się na tyle, że oprócz zapowiadanej już wersji konsolowej, wszystko wskazuje na to, iż już wkrótce będziemy mieli do czynienia pierwszym dodatkiem.

World in Conflict także na PlayStation 3

Jiker, 15 lutego 2008, 08:43

Firma Sierra Entertainment poinformowała, że konsolowa edycja strategii czasu rzeczywistego pod tytułem World in Conflict ukaże się nie tylko w wersji na Xboxa 360, ale także na PlayStation 3. Będzie zatem kolejną, po Command & Conquer: Red Alert 3, pozycją tego typu, która zostanie wydana na najnowszą platformę koncernu Sony.

Noworoczna obniżka cen gier

Przemysław Zamęcki, 7 stycznia 2008, 15:23

Z nowym krokiem chciałoby się zakrzyknąć na widok spadających na łeb na szyję cen gier dwóch największych polskich dystrybutorów: CD Projekt i Cenega.

Zmień World in Conflict w co tylko chcesz

Przemysław Zamęcki, 4 grudnia 2007, 14:35

Massive Entertainment, firma stojąca za wyprodukowaniem dobrze przyjętej w środowisku graczy gry World In Conflict poinformowała, iż zakończyła już prace nad narzędziem umożliwiającym produkcję własnych modyfikacji.

World in Conflict podbija światowe listy sprzedaży

Misiek, 10 października 2007, 12:44

World in Conflict, najnowszy tytuł od Massive Entertainment, zdobył bardzo wysokie noty w recenzjach serwisów na całym świecie (u nas został oceniony na 86%). Wysoka jakość gry znalazła odzwierciedlenie także w wynikach sprzedaży, o czym skrzętnie donosi wydawca.

Poradnik: World in Conflict

Redakcja GRYOnline.pl, 2 października 2007, 19:07

"Towarzysze! Oto nadeszły te świetlane czasy! Nasza Ojczyzna została zalana przez same dobre gry, będące dziełami przodowników pracy, prawdziwych bohaterów naszego pięknego Kraju! Jednym z tych tytułów jest bez wątpienia World in Conflict. W tę produkcję powinien zagrać każdy, kto chce być postrzegany jako obywatel z prawdziwego zdarzenia!"

Konkurs: Bierz co chcesz - gra za friko! zakończony (01/10/07)

Solnica, 1 października 2007, 13:01

Zakończył się nasz mini konkurs dla posiadaczy abonamentów MayClub w którym nagrodą dla zwycięzcy była do wyboru jedna z trzech gier: Driver: Parallel Lines, Tom Clancy's Ghost Recon: Advanced Warfighter 2 lub World in Conflict. Tym razem szczęśliwy los uśmiechnął się do osoby ukrywającej się pod ksywką ...

Konkurs: Bierz co chcesz - gra za friko! (28/09/07)

Solnica, 28 września 2007, 17:47

Driver: Parallel Lines, Tom Clancy's Ghost Recon: Advanced Warfighter 2 lub World in Conflict – jedna z tych trzech, bez wątpienia ciekawych gier może już wkrótce powędrować do kogoś z was! Aby było to możliwe, musicie jedynie wziąć udział w rozpoczynającym się dzisiaj konkursie z serii „gra za friko”.

Polska premiera World in Conflict

Vercetti, 21 września 2007, 14:10

Jedna z najbardziej wyczekiwanych pozycji tego roku, gra strategiczna World in Conflict zadebiutowała dzisiaj na polskim rynku. Dystrybuowany przez warszawski CD Projekt RTS studia Massive Entertainment trafił na półki rodzimych sklepów w tym samym czasie, co w innych europejskich państwach. W pełni zlokalizowany produkt można nabyć już od 99,90 PLN.

Pierwsza recenzja World in Conflict

Misiek, 10 września 2007, 10:33

World in Conflict to jedna z najbardziej oczekiwanych strategii czasu rzeczywistego w tym roku. O tym, że warto na nią czekać wiedzą wszyscy, którzy wypróbowali grywalne demo udostępnione niedawno. W piątek w serwisie IGN pojawiła się pierwsza recenzja tego RTS-a.

Demo gry World in Conflict dopiero w piątek

Krystian Smoszna, 21 sierpnia 2007, 13:33

Miało pojawić się wczoraj, ale ściągniemy je dopiero w piątek. O czym mowa? Oczywiście o demie gry World in Conflict. Wersja pokazowa zaliczyła nieznaczne opóźnienie o czym w oficjalnym oświadczeniu prasowym poinformował wydawca programu, firma Sierra Entertainment, Inc.

Line-up Vivendi Games na targi GC 2007

Vercetti, 16 sierpnia 2007, 15:20

Zaledwie cztery potwierdzone tytuły figurują na liście pozycji, jakie zamierza pokazać w Lipsku odpowiedzialny za elektroniczną rozrywkę oddział koncernu Vivendi. Z myślą o niemieckich targach Games Convention 2007 kalifornijska firma przygotowuje ofertę złożoną z gier dla fanów strategii, strzelanin i platformówek.

Demo World in Conflict dostępne od 20 sierpnia

Jiker, 13 sierpnia 2007, 12:44

Studio Massive Entertainment potwierdziło wcześniejsze doniesienia dotyczące rychłej publikacji oficjalnej wersji demonstracyjnej gry World in Conflict. Odpowiedni plik zostanie udostępniony już za kilka dni.

World in Conflict w "złocie"

Metatron, 11 sierpnia 2007, 13:58

Sierra Entertainment, oddział Vivendi Games, poinformowała, że prace studia deweloperskiego Massive Entertainment nad strategią czasu rzeczywistego World in Conflict dobiegły końca. Produkcja uzyskała status „złoty” i powędrowała do tłoczni. Możemy więc spodziewać się, że ukaże się na rynku bez żadnych poślizgów czasowych.

Demo World in Conflict już niebawem

Vercetti, 2 sierpnia 2007, 17:02

Lipiec upłynął wielu entuzjastom wojennych strategii na testowaniu bety gry World in Conflict. Fakt, że organizowane przez Massive Entertainment wydarzenie mamy już za sobą, nie oznacza jednak, że osoby pragnące zapoznać się z omawianym RTS-em będą zmuszone do wielotygodniowego oczekiwania na pełną wersję produktu.

World in Conflict również na QuakeConie

Krystian Smoszna, 27 lipca 2007, 09:23

Zaskakująca to wiadomość, ale jak najbardziej prawdziwa. World in Conflict – strategia czasu rzeczywistego, tworzona przez szwedzką firmę Massive Entertainment – zostanie zaprezentowana w grywalnej formie podczas tegorocznej edycji imprezy QuakeCon.

World in Conflict: beta-testy rozpoczęte

Vercetti, 11 lipca 2007, 19:45

Choć klient potrzebny do uruchomienia zaawansowanej wersji gry World in Conflict spóźnił się aż o dwa dni, autorzy omawianej strategii dotrzymali słowa co do terminu rozpoczęcia samych beta-testów ich dzieła. Każdy, kto zgłosił już chęć pomocy w sprawdzaniu produktu grupy Massive Entertainment, może bez większych przeszkód oddać się multiplayerowej rozgrywce.