Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 4 grudnia 2017, 17:55

autor: Góral

Ubisoft rozdaje za darmo World in Conflict: Complete Edition

Firma Ubisoft sprawiła nam miłą niespodziankę, rozdając za darmo grę strategiczną World in Conflict: Complete Edition na komputery osobiste. To prezent z okazji 20-lecia studia Massive Entertainment (nie jedyny, dodajmy).

Ubisoft rozdaje za darmo World in Conflict: Complete Edition - ilustracja #1

Od dziś do 11 grudnia do godziny 11:00 czasu polskiego firma Ubisoft rozdaje za darmo grę World in Conflict: Complete Edition na komputery osobiste. By ją otrzymać, musicie kliknąć w widoczny poniżej link i zalogować się na swoje konto Uplay. To wszystko. Produkcja zostanie automatycznie dopisana do Waszej biblioteki i będziecie mogli w nią grać do woli.

World in Conflict w skrócie:
  1. gra strategiczna z 2007 roku;
  2. rozdawana za darmo wraz z dodatkiem Soviet Assault;
  3. promocja potrwa do 11 grudnia.

Rozdawana wersja zawiera wydaną we wrześniu 2007 roku „podstawkę” oraz wypuszczony kilkanaście miesięcy później dodatek Soviet Assault. Produkcja jest strategią czasu rzeczywistego, w której trafiamy do alternatywnej wersji przeszłości, gdzie Związek Socjalistycznych Republik Radzieckich nie uległ rozpadowi, a zamiast tego rozpętał następną wielką wojnę, dokonując inwazji na USA. Naszym zadaniem jest odparcie ataku.

Z kolei w rozszerzeniu Soviet Assault mamy okazję obserwować znane już wydarzenia, ale z perspektywy ZSRR. Rozgrywka sama w sobie nie uległa większym zmianom, więc cały czas należy dowodzić armią (wozy opancerzone, czołgi, piechota itd.), ale wraz z nową kampanią pojawiło się kilka dodatkowych map oraz jednostek.