Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Carmageddon: Reincarnation

Zapowiedziano Carmageddon: Max Damage na PS4, XOne i PC-ty

Góral, 22 lutego 2016, 18:38

Studio Stainless Games zapowiedziało grę Carmageddon: Max Damage na konsole Xbox One i PlayStation 4 oraz komputery osobiste. Produkcja ukaże się w połowie bieżącego roku, a posiadacze Carmageddon: Reincarnation otrzymają ją za darmo.

Carmageddon: Reincarnation - samochodowa rozwałka już dostępna

Góral, 22 maja 2015, 10:04

Od wczoraj PC-towi gracze mogą nabyć pełną wersję wyścigowej gry akcji Carmageddon: Reincarnation. Produkcja dostępna jest w sklepie Steam za nieco ponad 100 zł i oferuje sporo atrakcji, ale niestety cierpi też na słabą optymalizację.

Carmageddon: Reincarnation przesunięte na maj

Góral, 17 kwietnia 2015, 11:04

Twórcy Carmageddon: Reincarnation potrzebują jeszcze trochę czasu na dopieszczenie produkcji, w związku z czym nie ukaże się ona 23 kwietnia, lecz 21 maja. W międzyczasie edycja dostępna w Steam Early Access otrzyma nową aktualizację, która umili oczekiwane na pełną wersję.

Carmageddon: Reincarnation z datą premiery gry

Renox, 18 marca 2015, 18:57

Studio Stainless Games poinformowało, że kolejna odsłona niesamowicie brutalnych wyścigów samochodowych, Carmageddon: Reincarnation, zadebiutuje w pełnej wersji 23 kwietnia. W swojej finalnej odsłonie gra zaoferuje między innymi 16 rozdziałów w rozgrywce dla pojedynczego gracza oraz tryb multiplayer dla maksymalnie ośmiu graczy.

Carmageddon: Reincarnation – ruszyła beta dla posiadaczy gry

Arantasar, 15 lutego 2015, 10:22

Wczoraj, zgodnie z zapowiedziami, ruszyła publiczna beta gry Carmageddon: Reincarnation – odświeżonej wersji krwawych wyścigów z lat 90-tych. Do dyspozycji graczy oddano tryb kariery, multiplayer i moduł freeplay, w którym możemy swobodnie jeździć po całych planszach. Twórcy zdecydowali się na udostępnienie wszystkich planowanych w grze samochodów, poziomów i aren. Testy są dostępnie jedynie dla osób, które zakupiły już produkt.

Carmageddon: Reincarnation - publiczna beta na Walentynki

Jakub Mirowski, 31 stycznia 2015, 15:04

Od 14 lutego gracze będą mieli okazję zagrać w publiczną betę Carmageddon: Reincarnation - kolejnej odsłony serii, która budziła ogromne kontrowersje pod koniec ubiegłego wieku. Wraz z tą informacją twórcy zaprezentowali także nowy zwiastun.

Carmageddon: Reincarnation pojawi się w Steam Early Access 27 marca. Zobacz model zniszczeń na nowym zwiastunie

Draug, 28 lutego 2014, 19:39

Studio Stainless Games poinformowało, że gra Carmageddon: Reincarnation zadebiutuje w usłudze wczesnego dostępu na platformie Steam 27 marca bieżącego roku. Przy okazji udostępniono nową demonstrację warstwy technologicznej, pokazującą system zniszczeń pojazdów.

Carmageddon: Reincarnation na nowym filmie

Draug, 3 stycznia 2014, 09:33

W sieci pojawił się nowy film z gry Carmageddon: Reincarnation. Ma on postać dziennika dewelopera i koncentruje się na zaprezentowaniu pracy zawieszenia w pojazdach, ukazując nieco ponad minutę zapisu rozgrywki z wersji pre-alfa.

Carmageddon: Reincarnation ukaże się na początku 2014 roku w ramach Steam Early Access

luckie, 26 września 2013, 14:06

Wciąż nie znamy daty premiery Carmageddon: Reincarnation. Zamiast tego, twórcy zdradzają, że grywalna wersja produkcji pojawi się na PC w pierwszych miesiącach 2014 roku w ramach programu Steam Early Access.

Carmageddon: Reincarnation trafi na konsole nowej generacji

luckie, 21 marca 2013, 10:45

Przygotowywany w studiu Stainless Games Carmageddon: Reincarnation ma trafić na PlayStation 4 i nowego Xboksa. Twórcy prowadzą negocjacje w sprawie uzyskania wsparcia od firm Sony i Microsoft. Oznacza to jednak, że na grę będziemy musieli poczekać jeszcze dłużej – zostanie ona zaprezentowana najwcześniej na tegorocznym Gamescomie.

Carmageddon: Reincarnation wykorzysta najnowsze rozwiązania technologiczne

Robson, 14 stycznia 2013, 10:18

W sieci pojawiły się nowe wieści o następcy legendarnego Carmageddona. Jeden z twórców gry opowiada o postępach w pracy nad tytułem i nowatorskim systemie jej produkcji, wykorzystującym znaną z Rage’a technologię Mega Texturing.

Wieści ze świata (Dragon Quest X, Carmageddon: Reincarnation) 28/9/12

Sarge, 28 września 2012, 12:35

Dziś piszemy m.in. o wynikach sprzedaży i liczbie subskrybentów w grze Dragon Quest X, konsolowych wersjach Carmageddon: Reincarnation, a także zamkniętych beta testach usługi Steam w wersji na Linuksa. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Gra Carmageddon: Reincarnation ufundowana na serwisie Kickstarter

Muninn, 28 maja 2012, 10:39

Studio Stainless Games zebrało zakładaną sumę 400 tys. dolarów przez serwis Kickstarter. Carmageddon: Reincarnation ukaże się w lutym przyszłego roku.

Wsparcie dla sieci LAN, policja i inne usprawnienia w grze Carmageddon: Reincarnation

Sarge, 19 maja 2012, 14:10

Poznaliśmy kilka nowych informacji na temat gry Carmageddon: Reincarnation. W produkcji studia Stainless Games powrócą pojazdy policyjne, pojawi się też opcja rozgrywki w sieci LAN oraz wsparcie dla funkcji Steam Play.

Twórcy Carmageddon: Reincarnation szukają pieniędzy na Kickstarterze

Hed, 9 maja 2012, 09:37

Twórcy Carmageddon: Reincarnation potrzebują 400 tysięcy dolarów na przypomnienie tej wyjątkowo brutalnej marki. Stainless Games poprosiło o taką kwotę fanów za pośrednictwem Kickstartera.

Pierwsze screeny z bardzo wczesnej wersji gry Carmageddon: Reincarnation

Sarge, 5 marca 2012, 12:10

Na łamach oficjalnego bloga serii Carmageddon pojawiły się pierwsze screeny z gry Carmageddon: Reincarnation. Zdjęcia przedstawiają bardzo wczesną wersję produkcji studia Stainless Games.

Oryginalny deweloper Carmageddona zapowiada Carmageddon: Reincarnation

Sarge, 1 czerwca 2011, 14:35

Od kilku dni w sieci sporo mówiło się o możliwości powrotu serii Carmageddon na rynek. Okazuje się, że nie były to plotki bez pokrycia, bo właśnie oficjalnie zapowiedziano Carmageddon: Reincarnation.

Nowy Carmageddon będzie grą niezależną?

Kono, 23 maja 2011, 14:51

Wszyscy fani kontrowersyjnego cyklu gier wyścigowych Carmageddon z pewnością pozytywnie zareagowali na naszą sobotnią wiadomość o pracach nad kolejną odsłoną cyklu. Jak się jednak okazało, najnowsza inkarnacja kultowych wyścigów będzie najprawdopodobniej tytułem niezależnym.

Powrót Carmageddona?

Adrian Werner, 21 maja 2011, 09:12

Mamy dobre wieści dla fanów serii Carmageddon. Wiele wskazuje na to, że już wkrótce ujawniona zostanie jej kolejna odsłona.