Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 września 2013, 14:06

autor: luckie

Carmageddon: Reincarnation ukaże się na początku 2014 roku w ramach Steam Early Access

Wciąż nie znamy daty premiery Carmageddon: Reincarnation. Zamiast tego, twórcy zdradzają, że grywalna wersja produkcji pojawi się na PC w pierwszych miesiącach 2014 roku w ramach programu Steam Early Access.

Grafiki koncepcyjne to wciąż jedne z nielicznych dostępnych materiałów z Carmageddon: Reincarnation - Carmageddon: Reincarnation ukaże się na początku 2014 roku w ramach Steam Early Access - wiadomość - 2013-09-26
Grafiki koncepcyjne to wciąż jedne z nielicznych dostępnych materiałów z Carmageddon: Reincarnation

Studio Stainless Games poinformowało, że długo oczekiwany Carmageddon: Reincarnation trafi na Steama w ramach program Early Access w pierwszym kwartale 2014 roku. Początkowo gra zawierać będzie tylko część poziomów, samochodów i trybów rozgrywki. Z czasem dodawane będą kolejne.

Carmageddon: Reincarnation będzie się dało kupić przed premierą w kilku różnych pakietach różniących się ceną. Najdroższy zestaw ma gwarantować dostęp do gry oraz wszelkiej popremierowej zawartości, w tym dodatków DLC. Szczegóły na ten temat zostaną podane w późniejszym czasie. Osoby, które wsparły zbiórkę (na Kickstarterze lub przez Paypal) na rzecz Carmageddon: Reincarnation kwotą 15 dolarów lub wyższą, otrzymają bezpłatny dostęp do wczesnej wersji gry oraz przyszłych aktualizacji.

Dokładna data debiutu Carmageddon: Reincarnation nie jest znana. Produkcja zostanie wydana w wersji na komputery PC (Windows oraz Linux) i Mac. Ponadto, jak podawaliśmy kilka miesięcy temu, tytuł ukaże się także na konsolach nowej generacji – Xboksie One i PlayStation 4. Niestety twórcy Carmageddon: Reincarnation bardzo oszczędnie dozują materiały promocyjne, a ostatni oficjalny film z rozgrywką pochodzi z zeszłorocznych targów E3. Trudno zatem stwierdzić, jak przebiegają prace nad grą.

  1. Oficjalna strona gry Carmageddon: Reincarnation