Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 26 września 2013, 14:05

autor: Hed

GTA V – aktualizacja naszego poradnika i nagrody dla komentujących Czytelników

Dzisiaj opublikowaliśmy aktualizację naszego poradnika z misjami do GTA V, który jest ukończony w 60%. Postanowiliśmy też nagrodzić trzech autorów najlepszych komentarzy do tekstu. Konkurs komentarzowy trwa nadal, więc zachęcamy do dalszego wsparcia.

Mamy nagrody dla autorów najlepszych komentarzy poradnika do GTA V. - GTA V – aktualizacja naszego poradnika i nagrody dla komentujących Czytelników - wiadomość - 2013-09-26
Mamy nagrody dla autorów najlepszych komentarzy poradnika do GTA V.

Od premiery Grand Theft Auto V minął już ponad tydzień, ale my dalej gramy w grę w studia Rockstar i rozkładamy ją na czynniki pierwsze. Dzisiaj opublikowaliśmy kolejną aktualizację poradnika z misjami, którego ukończenie szacujemy na 60%. Dzięki temu tekst zawiera już opisy kilkudziesięciu epizodów z życia Michaela, Trevora i Franklina, trzech bohaterów GTA V. Równolegle pracujemy nad przewodnikiem po grze z cennymi poradami oraz poradnikiem z sekretami i mapami.

Teksty cieszą się dużym zainteresowaniem i wielu z Was pisze pod nimi komentarze. Regularnie nagradzamy osoby aktywnie komentujące poradnik – w tym tygodniu nagrody powędrują do trzech osób. Stranger, autor poradnika z misjami, docenił wkład następujących użytkowników:

  1. Glazer – miesięczny abonament Premium za wskazanie merytorycznych wskazówek i alternatywnych sposobów rozwiązania misji.
  2. Belmar – kod zniżkowy na 15% na zakupy w sklep.gry-online.pl za dodatkowy sposób rozwiązania przypadkowego zdarzenia „Kradzież roweru”.
  3. Bezi2598 – kod zniżkowy na 10% na zakupy w sklep.gry-online.pl za sugestie poprawek związanych z działem „Przypadkowe zdarzenia”.

Serdecznie dziękujemy wszystkim komentującym za zainteresowanie i wkład – często macie ciekawe spostrzeżenia, które wzbogacają teksty. Jednocześnie zachęcamy do dalszego przesyłania uwag i pomysłów na rozwój poradników do GTA V, bo za tydzień nagrodzimy kolejną trójkę użytkowników za najciekawsze wpisy. To wszystko na teraz! Można wracać do Los Santos, żeby polować na następne ciekawostki, które przygotowała firma Rockstar.

  1. GTA V - przewodnik po grze
  2. GTA V - misje - poradnik do gry
  3. GTA V - mapy i sekrety - poradnik do gry