Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat DarkFall Online

Serwery Darkfall Online zostaną zamknięte wraz z premierą kontynuacji, czyli Darkfall Unholy Wars

Adrian Werner, 7 października 2012, 10:20

Studio Aventurine ogłosiło, że wraz z premierą gry MMORPG Darkfall Unholy Wars zamknięte zostaną serwery poprzedniej części. Gracze nie będą też mogli wykorzystać swoich starych bohaterów i zamiast tego konieczne będzie wykreowanie nowych postaci.

Wieści ze świata (Gutar Hero: Warriors of Rock, EVE Online, Star Wars) 8/06/10

Jiker, 8 czerwca 2010, 12:35

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj piszemy m.in. o darmowym trialu Darkfalla, nowym rekordzie EVE Online, muzycznym Jam Party, promocjach w Xbox Live Arcade, poziomie piractwa na konsolach przenośnych, a także nowych kontrolerach do Guitar Hero: Warriors of Rock. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (Deus Ex 3, LEGO, Natural Selection 2) 4/03/10

Jiker, 4 marca 2010, 11:25

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj piszemy m.in. nowym MMOcRPG Forsaken World, obrazku zapowiadającym ujawnienie informacji o Deus Ex 3, pecetowej wersji Shattera, przedłużeniu umowy pomiędzy Traveller’s Tales a LEGO, a także nowy zespole deweloperskim Tomonobu Itagakiego. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (Dragon Age: Początek, F1 2010, Yakuza 3) 25/02/10

Jiker, 25 lutego 2010, 11:20

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: nowe informacje o Przebudzeniu i Powrót do Ostagaru w wersji na PS3, kontynuacja The Dishwasher: Dead Samurai, środa w Xbox Live Arcade i inne. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (Alan Wake, Tomb Raider, DarkFall Online) 8/02/10

Jiker, 8 lutego 2010, 13:25

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: nowe aktualizacje DirectX, Facebokoowy Madden NFL, Osiągnięcia w Alan Wake i inne. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (Age of Conan, Dawn of War II, Batman: Arkham Asylum) 25/06/09

Jiker, 25 czerwca 2009, 13:00

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: pozew przeciwko Square Enix, premiera piątej aktualizacji Age of Conan, data debiutu Worms 2: Armageddon, wersje demonstracyjne Batman: Arkham Asylum i inne. Zapraszamy do lektury.

Problemowy start DarkFall Online

Filip „fsm” Grabski, 26 lutego 2009, 13:50

Hardkorowy MMORPG nastawiony na walki między graczami – DarkFall Online – nie może się wyzbyć kłopotów już na samym starcie. Studio Adventurine przeprasza i ponownie uruchamia serwery.

Premiera DarkFall Online przesunięta o miesiąc

Łosiu, 17 stycznia 2009, 16:25

Studio Aventurine poinformowało o kolejnym przesunięciu daty premiery swojej długo wyczekiwanej sieciowej gry cRPG – DarkFall Online. Planowany termin wydania to teraz 25 lutego.

Darkfall Online wreszcie doczeka się premiery

Jiker, 8 grudnia 2008, 08:47

Produkcja Darkfall Online – istnego Duke Nukem Forever w świecie MMOcRPG – rozpoczęła się w sierpniu 2001 roku. Od tego czasu doczekaliśmy się jedynie kilkukrotnego przesunięcia daty premiery dzieła firm Audio Visual Enterprises oraz Aventurine (grecki deweloper przejął grę od norweskiego studia Razorwax). Najwidoczniej wszystko podąża już we właściwym kierunku, ponieważ twórcy zdecydowali się na ujawnienie oficjalnego terminu europejskiego debiutu gry.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (1 września 2008)

Jiker, 1 września 2008, 10:44

W dzisiejszych „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”: obniżka japońskiej ceny Xbox 360, telewizory Toshiby z procesorem Cell, rozpoczęto zapisy na beta-testy Darkfall Online, wybierz dodatkowe mapy do Battlefiled: Bad Company, Nintendo o finansach, problemy z nową wersją PSP. Zapraszamy do lektury.

Darkfall w końcu ujrzy światło dzienne

Krooliq, 5 grudnia 2005, 10:39

O powstania gry z gatunku MMOcRPG o nazwie Darkfall po raz pierwszy informowaliśmy Was w sierpniu 2001 roku, dziś, po czterech latach, mamy wreszcie nowe wiadomości na temat tego tytułu. Produkt niedługo wejdzie w fazę beta-testów.

Odmieniona strona Darkfall

Void, 12 marca 2003, 13:10

Trzeba uczciwie przyznać, że dosyć dawno nie pojawiło się nic nowego w naszym Serwisie na temat przygotowywanej przez norweską firmę Razorwax gry z gatunku określanego skrótem MMORPG, zatytułowanej „Darkfall”. Ale tak po prawdzie nie było ku temu szczególnej okazji. Prace trwały, a przedstawiciele producenta nabrali wody w usta. Jednakże im bliżej premiery, zaplanowanej na czerwiec tego roku, tym nowych wieści przybywało, aż wreszcie Razorwax zaprezentował nam całkowicie odmienioną stronę gry.

Darkfall nowy MMOCRPG z Razorwax

Soulcatcher, 12 sierpnia 2001, 16:29

Norweski developer gier firma Razorwax oznajmiła oficjalnie o rozpoczęciu prac nad nowym tytułem z gatunku MMOCRPG pod nazwą Darkfall