Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Sins of a Solar Empire: Grzechy Imperium Słońca

Sins of a Dark Age - wysyp informacji o nowym projekcie twórców Sins of a Solar Empire

Adrian Werner, 9 marca 2012, 11:13

Pod koniec lutego twórcy Sins of a Solar Empire zapowiedzieli grę fantasy Sins of a Dark Age. Dzięki prezentacji na GDC 2012 poznaliśmy wreszcie pierwsze konkrety na temat tego projektu.

Nowa gra twórców Sins of a Solar Empire nadchodzi

Kono, 13 lutego 2012, 10:00

Kanadyjskie studio Ironclad Games, producent gry Sins of a Solar Empire, pracuje nad nowym projektem. Szczegóły na temat gry ukrywającej się pod skrótowcem SOADA zostaną ujawnione za 8 dni.

Zapowiedziano Sins of a Solar Empire: Rebellion

Adrian Werner, 2 marca 2011, 08:30

Mamy dobre wieści dla miłośników Sins of a Solar Empire. Na trwającej obecnie w San Francisco imprezie Game Developer Conference ujawniono Rebellion, czyli nowy samodzielny dodatek do tej gry.

Najciekawsze modyfikacje (21/06/2010)

Adrian Werner, 21 czerwca 2010, 11:36

„Najciekawsze modyfikacje” to regularnie publikowany wybór najbardziej wartościowych modów i wieści z nimi związanych. Kompletnie nowe gry, dodatkowe misje i przygody, usprawnienia grywalności i grafiki - każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Jeśli uważacie, że coś pominięto nie krępujcie się i dajcie znać w komentarzach.

Wieści ze świata (Fight Night, Worms 2: Armageddon, Sins of a Solar Empire) 10/02/10

Jiker, 10 lutego 2010, 14:20

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: data premiery Iron Man II, plotki o kontynuacji Demon’s Souls, Worms 2: Armageddon na PC, premiera drugiego rozszerzenia do Sins of a Solar Empire i inne. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (Sins of a Solar Empire, Avatar, Activision na Good Old Games) 28/1/10

Hed, 28 stycznia 2010, 13:44

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. W tym wydaniu dowiemy się co zostało wycięte z gier System Shock 2 i Bioshock, poznamy szczegóły dyplomatycznego dodatku do Sins of a Solar Empire i dowiemy się co o grach myśli amerykańskie wojsko.

Raport Stardocka za rok 2009. Impulse drugim systemem dystrybucji sieciowej

Gambrinus, 19 listopada 2009, 09:57

Wydawca gier i oprogramowania , graczom znany szczególnie dzięki Sins of a Solar Empire i Galactic Civilizations, opublikował raport podsumowujący rok 2009. W liczącym niemal 30 stron dokumencie znalazły się między innymi wyniki ankiety przeprowadzonej wśród klientów firmy, dotyczącej głównie oferowanych usług i zadowolenia z produktów Stardock.

Nowe CD-Action i problem kluczy do Sins of a Solar Empire

Hed, 10 września 2009, 06:47

Najnowszy numer magazynu CD-Action oferuje między innymi świetną grę Sins of a Solar Empire, do której można było otrzymać specjalny kod pozwalający na prowadzenie rozgrywki w trybie sieciowym. Okazało się, że doszło do pomyłki i klucze, mające ograniczać się tylko do tej opcji, umożliwiały ściągnięcie pełnej gry z systemu dystrybucji Impulse, należącego do firmy Stardock.

Wieści ze świata (Resident Evil 5, Batman: Arkham Asylum, Splinter Cell: Conviction) 7/09/09

Jiker, 7 września 2009, 11:25

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: kolejne DLC do Resident Evil 5, o trzecim mini-rozszerzeniu do Sins of a Solar Empire, cena kolejnego dodatku do The Lord of the Rings Online, blisko koniec prac nad łatką 1.13 do Diablo II i inne. Zapraszamy do lektury.

Drugie mikrorozszerzenie do Sins of a Solar Empire na początku 2010 roku

Jiker, 26 sierpnia 2009, 08:35

Firma Stardock podzieliła się kolejnymi szczegółami na temat Diplomacy – drugiego mikrorozszerzenia do świetnej niemal pod każdym względem kosmicznej strategii Sins of a Solar Empire. Dowiedzieliśmy się w ten sposób, że dodatek, ujawniony ledwie przed tygodniem, zostanie opublikowany na początku 2010 roku.

Wieści ze świata (Wolfenstein, Alpha Protocol, Sins of a Solar Empire) 19/08/09

Jiker, 19 sierpnia 2009, 11:15

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: wybory idealnej kobiety w Spike TV, gry Interplay na Steamie, tytuł drugiego rozszerzenia do Sins of a Solar Empire, zapowiedź Zuma’s Revenge! i inne. Zapraszamy do lektury.

Prezes Stardock o korzyściach płynących z przejścia na Windows 7

Jiker, 18 czerwca 2009, 09:00

Brad Wardell, prezes firmy Stardock, amerykańskiego producenta i wydawcy, oznajmił w rozmowie z redakcją serwisu Gamasutra, że byłoby naprawdę dobrze, gdyby „wszyscy gracze pecetowi przełączyli się na Windows 7 tak szybko, jak to jest tylko możliwe”. Skrytykował również koncern Microsoft za wypuszczenie na rynek systemu Windows Vista bez odpowiedniej optymalizacji.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (16 marca 2009)

Jiker, 16 marca 2009, 11:40

W dzisiejszych „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”: DLC Toy Soldiers także dla PC, 10-dniowy trial Dungeons and Dragons Online, Media Molecule pracuje nad nową grą, zapowiedź Crysis Maximum Edition, Dofus bije rekordy i inne. Życzymy miłej lektury.

Gra Roku 2008 – Prezentacja nominowanych! Cz.12

Filip „fsm” Grabski, 10 marca 2009, 13:00

Plebiscyt na Grę Roku 2008 trwa w najlepsze, a teraz przedstawiamy filmowe prezentacje nominowanych tytułów. Każdego dnia pojawiać się będzie jeden zestaw kilku filmików z serii Gramy! oraz ze zbiorów GOL Video pokazujących wyróżnione przez nas gry w akcji. Dzisiaj kolejna trójka.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (10 lutego 2009)

Jiker, 10 lutego 2009, 10:10

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: pierwszy dodatek do Sins of a Solar Empire opóźniony, Just Cause 2 dopiero w trzecim kwartale 2009 roku, Splatterhouse w rękach autorów Afro Samurai, data europejskiej premiery SOCOM Confrontation, pre-order Street Fighter IV w Sklepie Gry-OnLine i inne. Zapraszamy do lektury.

Koniec roku, czyli początek podsumowań

Hed, 20 grudnia 2008, 13:25

Końcówka roku ma to do siebie, że zaczynamy zastanawiać się nad minionymi miesiącami. Tym samym, w sieci zaczęły pojawiać się liczne podsumowania i rankingi, przedstawiające między innymi najlepsze gry elektroniczne na poszczególne platformy. Dzisiaj przykładowo poznaliśmy opinię GameSpy i IGN w tej kwestii. Jakie były więc najlepsze produkcje wydane w 2008 roku zdaniem tych serwisów?

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (20 listopada)

Jiker, 20 listopada 2008, 11:38

W dzisiejszych „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”: Capcom, THQ, Activision i Sony walczą w sądach, ścieżka dźwiękowa nowego Brothers in Arms, łatka 1.1 do Sins of a Solar Empire dostępna, a dodatek już niebawem, Half-Life za 98 centów, nowe informacje o Dragon Age: Origins i inne. Życzymy miłej lektury.

Sins of a Solar Empire doczeka się czterech rozszerzeń

vampire, 23 października 2008, 09:50

Jak już wcześniej pisaliśmy, studio Ironclad Games, twórcy Sins of a Solar Empire, planują przygotowanie serii mikro rozszerzeń do tej produkcji. Teraz wiemy już, że będzie ich dokładnie cztery, a pierwsze, zatytułowane Entrenchment, ukaże się jeszcze przed końcem tego roku. Wszystkie dodatki rozpowszechniana będą wyłącznie za pośrednictwem platformy Impulse (w założeniach konkurenta dla Steamu).

Sins of a Solar Empire bije kolejne rekordy sprzedaży

Crash, 5 września 2008, 10:51

Na przekór prorokom upadku PC jako platformy do gier, Sins of Solar Empire: Grzechy Imperium Słońca radzi sobie całkiem dobrze, by nie powiedzie świetnie. Wczoraj Bard Wardell, szef firmy Stardock odpowiadającej za wydanie tytułu na amerykańskim rynku poinformował, iż sprzedano go w ilości 500 tys. sztuk, z czego 100 tys. za pośrednictwem dystrybucji elektronicznej.

Pierwsze mikro rozszerzenie Sins of a Solar Empire już pod koniec roku

Elrond, 30 sierpnia 2008, 14:30

Zanim strategia Sins of a Solar Empire (w Polsce wydana przez Nicolas Games pod tytułem Grzechy Imperium Słońca) doczeka się oficjalnego dodatku, tak jak obiecali to twórcy gry, gracze trzymają serię mikro rozszerzeń. Pierwsze z nich, Entrenchment, ukaże się pod koniec tego roku w cyfrowej dystrybucji. Cenę rozszerzenia ustalono na 9.95 USD (ok. 22 zł).

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (15 sierpnia 2008)

Przemysław Zamęcki, 15 sierpnia 2008, 11:07

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich doniesień z rynku elektronicznej rozrywki. Dzisiaj w menu: Castle Crashers wyceniony, premiera trzeciej części American McGee’s Grimm, plany SEGI na Games Convention, Japończycy kupują grę na Xboksa 360 i inne. Zapraszamy do lektury.

Premiery gier w Polsce (7-13 lipca)

Vercetti, 14 lipca 2008, 10:25

Jedenaście premierowych gier trafiło do polskich sklepów w ubiegłym tygodniu. Był wśród nich długo oczekiwany, w pełni spolonizowany Mass Effect, stworzona w hołdzie zespołowi Aerosmith edycja Guitar Hero oraz oficjalna gra nadchodzących igrzysk olimpijskich w Pekinie, Beijing 2008 - The Official Video Game of the Olympic Games.

Sins of a Solar Empire: Grzechy Imperium Słońca już oficjalnie w Polsce

Elrond, 10 lipca 2008, 12:32

Dzisiaj na półki polskich sklepów zawitała gra Sins of a Solar Empire: Grzechy Imperium Słońca. Za jej polonizację i wydanie w naszym kraju odpowiada firma Nicolas Games, a sugerowana cena detaliczna wynosi 79,99 zł.

Poradnik: Sins of a Solar Empire: Grzechy Imperium Słońca

Redakcja GRYOnline.pl, 8 lipca 2008, 21:13

„Witam serdecznie w poradniku do gry Sins of the Solar Empire. Ze względu na jej charakter, a mianowicie brak liniowej kampanii, znajdziecie w nim głównie przybliżenie mechaniki gry, porady oraz liczne zestawienia tabelaryczne różnych rodzajów jednostek. Sam poradnik został przygotowany przede wszystkim z myślą o początkujących graczach."

AMD dodaje kolejny tytuł do testowania swoich platform dla graczy – komputerów AMD Game!

Filip „fsm” Grabski, 3 czerwca 2008, 11:26

W drugiej połowie maja AMD ujawniło plan, dzięki któremu komputery oparte na procesorach tej firmy i kartach graficznych ATI będą klasyfikowane na podstawie wydajności w specjalnie wybranym zestawie gier, co pozwoli klientom dobrać sprzęt do własnych potrzeb.