Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Gotham Knights

Twórcy Gotham Knights pracują równolegle nad innym projektem DC Comics

Adrian Werner, 21 listopada 2021, 09:51

Zajmujące się Gotham Knights studio WB Games Montreal ma od kilku lat równolegle pracować nad inną grą z uniwersum DC Comics. Wiele osób obstawia, że będzie to produkcja z Supermanem.

Zobacz Batmana na grafikach z anulowanego sequela Arkham Knight

Maycuzai, 9 listopada 2021, 19:04

Do sieci wypłynęły kolejne grafiki z anulowanego sequela Batman: Arkham Knight od studia WB Games Montreal, które obecnie pracuje nad zaplanowanym na przyszły rok Gotham Knights. Możemy na nich ujrzeć podstarzałego Batmana oraz jego domniemanego następcę.

Final Fantasy XVI, Gotham Knights i Gollum mogą być atrakcjami State of Play

hexx0, 25 października 2021, 09:59

Aktualizacja kart kilku produktów w PlayStation Store może sugerować, jakie gry zobaczymy w środę na State of Play. Na główne atrakcje pokazu zapowiadają się Final Fantasy XVI i Gotham Knights.

Gotham Knights - nowe materiały wideo z DC FanDome

Adrian Werner, 16 października 2021, 21:19

Na DC FanDome pokazano świeży zwiastun gry Gotham Knights oraz materiał przybliżający kulisy jej produkcji. Filmik koncentruje się na organizacji, z którą zmierzymy się w kampanii.

Premiera Gotham Knights przeniesiona na 2022 rok

Agnieszka Adamus, 19 marca 2021, 17:49

Warner Bros. Games Montreal ogłosiło, że premiera Gotham Knights została przeniesiona. Produkcja trafić ma w nasze ręce dopiero w przyszłym roku.

Gotham Knights - szczegóły systemu progresji oraz żyjącego świata

Entelarmer, 7 września 2020, 16:47

Studio Warner Bros. Games Montreal podzieliło się kolejnymi informacjami na temat Gotham Knights. W artykule na oficjalnym blogu PlayStation wspomniano m.in. o systemie progresji oraz otwartym, żyjącym mieście, w którym spotkamy nie tylko przestępców i policjantów.

Gotham Knights to nie gra-usługa. Twórcy ujawnili nowe informacje

Adrian Werner, 27 sierpnia 2020, 11:51

Studio Warner Bros. Games Montreal ujawniło nowe konkrety odnośnie Gotham Knights. Dowiedzieliśmy się sporo rzeczy o systemie walki, mechanice poziomów doświadczenia, rozwoju bohaterów oraz strukturze świata.

Zapowiedziano Gotham Knights. Batman nie będzie grywalną postacią

Adrian Werner, 23 sierpnia 2020, 08:16

Znane z Batman: Arkham Origins studio Warner Bros. Games Montreal oficjalnie ujawniło grę Gotham Knights. Zaprezentowano zwiastun i obszerny gameplay.

Batman: Gotham Knights z dwoma kolejnymi teaserami. Batgirl i Two Face w grze

Karol Laska , 18 sierpnia 2020, 18:46

Warner Bros. Games Montreal opublikowało w sieci kolejny teaser dotyczący, jeśli wierzyć doniesieniom, nowej gry z Batmanem w roli głównej. Ponadto fani zdążyli rozszyfrować treść jutrzejszej łamigłówki.

Warner Bros. teasuje Batman: Gotham Knights. Przygotuj się na więcej szczegółów

Agnieszka Adamus, 17 sierpnia 2020, 18:53

WB Games Montreal teasuje nową produkcję. Na Twitterze opublikowany został tajemniczy materiał zawierający zaszyfrowaną wiadomość. Uruchomiono także stronę internetową, na której trwa odliczanie mające skończyć się jutro o godzinie 17:00 czasu polskiego. Według poszlak, zapowiadanym tytułem jest Batman: Gotham Knights.

Będzie nowa gra z Batmanem! Warner Bros. potwierdza Gotham Knights

Ender, 14 sierpnia 2020, 16:46

Warner Bros. miało potwierdzić, że w drugiej połowie tego miesiąca fani będą mieli okazję zobaczyć po raz pierwszy kolejną grę z Batmanem od studia WB Games Montreal, zatytułowaną Gotham Knights.

Batman: Gotham Knights kolejną grą o mrocznym rycerzu

Aquma, 22 czerwca 2020, 08:26

Rejestracja dwóch nowych domen wskazuje, że kolejną produkcją o mrocznym rycerzu może być Batman: Gotham Knights. Wygląda na to, że dostaniemy też grę o zespole Suicide Squad.