Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 sierpnia 2020, 16:57

Będzie nowa gra z Batmanem! Warner Bros. potwierdza Gotham Knights

Warner Bros. miało potwierdzić, że w drugiej połowie tego miesiąca fani będą mieli okazję zobaczyć po raz pierwszy kolejną grę z Batmanem od studia WB Games Montreal, zatytułowaną Gotham Knights.

Będzie nowa gra z Batmanem! Warner Bros. potwierdza Gotham Knights - ilustracja #1

O grze Gotham Knights, przygotowywanej przez studio WB Games Montreal, które znane jest przede wszystkim dzięki Batman: Arkham Origins, usłyszeliśmy nieoficjalnie w czerwcu. Nastąpiło to po tym, jak Warner Bros. zarejestrował domeny z tytułem nowego projektu. Dziś wydawca miał potwierdzić istnienie produkcji, zapowiadając, że zostanie ona pokazana po raz pierwszy 22 sierpnia, podczas specjalnego wirtualnego konwentu DC FanDome. Poszczególne panele wydarzenia dostępne będą na jego oficjalnej stronie internetowej.

Według dotychczasowych doniesień Gotham Knights ma skupiać się na szeroko rozumianej „rodzinie Batmana” i być swoistym rebootem marki Batman: Arkham. Pogłoski sugerują, że gra będzie w części oparta na świetnie ocenianej serii Batman: Trybunał Sów Scotta Snydera, w której Mroczny Rycerz i jego sojusznicy stawiają czoła tajemniczej organizacji kontrolującej z cienia całe Gotham. Poza Batmanem podczas rozgrywki powinniśmy śledzić również perypetie takich postaci jak Alfred Pennyworth, Robin, Batgirl, Nightwing, Oracle czy Catwoman.

  1. WB Games Montreal – strona oficjalna