Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 sierpnia 2020, 16:38

Suicide Squad od twórców Batman: Arkham z pełnym tytułem

Suicide Squad: Kill The Justice League - taki tytuł będzie nosić nowa gra twórców serii Batman: Arkham. Studio Rocksteady przedstawi swój nowy projekt w trakcie wydarzenia DC FanDome.

Suicide Squad od twórców Batman: Arkham z pełnym tytułem - ilustracja #1
Czy Legion samobójców wypadnie lepiej jako gra niż flim? (Na zdjęciu: kadr z filmu Legion Samobójców z 2016 roku).

Poznaliśmy pełny tytuł niedawno zapowiedzianej gry z Legionem samobójców od studia Rocksteady. Wszystko za sprawą rozpiski konwentu DC FanDome, na której znalazły się atrakcje przygotowane przez Warner Bros. W trakcie panelu firmy w nocy z 22 na 23 sierpnia czasu polskiego zobaczymy dwie produkcje, w tym Suicide Squad: Kill The Justice League.

Jak czytamy, prezentacja ma potrwać około 20 minut, jest więc szansa, że dowiemy się czegoś więcej o grze. Kto wie, może nawet zostanie zaprezentowany skromny pokaz rozgrywki? Niemniej na razie lepiej ostudzić swój entuzjazm – i uzbroić się w cierpliwość. Panel Rocksteady rozpocznie się 23 sierpnia o godzinie 2:00 czasu polskiego. Nadmieńmy, że nieco wcześniej zobaczymy inną wyczekiwaną produkcję. To wszystko i wiele więcej będziecie mogli oglądać na oficjalnej stronie DC FanDome.