Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 sierpnia 2020, 15:28

Suicide Squad nową grą twórców Batman: Arkham

Studio Rocksteady, twórcy gier z serii Batman: Arkham, ujawniło tytuł, nad którym pracowało w ostatnich latach. Jest nim Suicide Squad, który zostanie oficjalnie zapowiedziany podczas wydarzenia DC FanDome.

Suicide Squad nową grą twórców Batman: Arkham - ilustracja #1
To już oficjalne – następną grą studia Rocksteady będzie Suicide Squad.

Zespół Rocksteady Studios po latach milczenia postanowił wreszcie zdradzić nazwę gry, nad którą pracował od czasu wydania Batman: Arkham Knight. Plotki okazały się prawdą, ponieważ następnym tytułem twórców produkcji z Człowiekiem-Nietoperzem w roli głównej będzie Suicide Squad. Według nieoficjalnych doniesień ma to być gra-usługa z sieciową kooperacją. Producent podzielił się na swoim oficjalnym koncie na Twitterze pierwszą grafiką z postacią Supermana, którą możecie zobaczyć poniżej.

Oficjalna prezentacja Suicide Squad odbędzie się podczas wirtualnego wydarzenia DC FanDome, które odbędzie się 22 sierpnia bieżącego roku. W tym samym czasie prawdopodobnie zostanie ujawniona również gra Batman: Gotham Knights od studia WB Games Montreal (autorów Batman: Arkham Origins). Impreza DC FanDome, która potrwa 24 godziny, to nie będą jednak tylko gry – można także liczyć na zapowiedzi związane z filmami, serialami czy komiksami w uniwersum DC.