Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 sierpnia 2020, 19:13

Warner Bros. teasuje Batman: Gotham Knights. Przygotuj się na więcej szczegółów

WB Games Montreal teasuje nową produkcję. Na Twitterze opublikowany został tajemniczy materiał zawierający zaszyfrowaną wiadomość. Uruchomiono także stronę internetową, na której trwa odliczanie mające skończyć się jutro o godzinie 17:00 czasu polskiego. Według poszlak, zapowiadanym tytułem jest Batman: Gotham Knights.

Warner Bros. teasuje Batman: Gotham Knights. Przygotuj się na więcej szczegółów - ilustracja #1
Od premiery ostatniej dużej gry o Batmanie minęło 5 lat. Teraz najprawdopodobniej doczekamy się kolejnej produkcji z popularnym superbohaterem.

WB Games Montreal przygotowuje się do zapowiedzi nowej produkcji. Na oficjalnym koncie firmy na Twitterze pojawił się wpis, w którym oznaczono tajemniczego użytkownika – r3dakt3d. W poście tym znajduje się jedynie krótki teaser zawierający zaszyfrowaną wiadomość. Chociaż twórcy nie zdradzili wielu szczegółów, to na materiale dopatrzono się kadru (13 sekunda filmu), gdzie występuje symbol przypominający sowę. Mogłoby to sugerować, że chodzi o grę Batman: Gotham Knights, bazującą na serii Batman: Trybunał Sów. Plotki o tej produkcji pojawiły się w czerwcu, kiedy to zarejestrowana została domena internetowa z jej nazwą. Obecnie zamiast niej działa strona r3dakt3d.com. Trwa na niej odliczanie, które zakończy się jutro o godzinie 17:00 czasu polskiego. Prawdopodobnie wtedy otrzymamy pełną zapowiedź gry.

  1. WB Games Montreal – strona oficjalna