Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 sierpnia 2020, 20:19

Cyberpunk 2077 - FAQ związane z zamówieniami przedpremierowymi

Syndyk odpowiadający za zarządzanie mieniem upadłego CDP kontaktuje się z osobami, które złożyły pre-order na Cyberpunka 2077 za pośrednictwem strony cyberpunk.sklep.pl. W związku z tą sytuacją CD Projekt RED uruchomiło specjalną stronę FAQ, mającą rozwiać wątpliwości klientów.

Cyberpunk 2077 - FAQ związane z zamówieniami przedpremierowymi - ilustracja #1
Konsekwencje upadku CDP nadal są widoczne.

W kwietniu tego roku wniosek o upadłość złożyło CDP. W związku z tym sąd zabezpieczył cały majątek należący do firmy. Chociaż w tym czasie ta nie była już ona wydawcą gry Cyberpunk 2077, to w lipcu do klientów, którzy zdecydowali się na pre-ordery tytułu za pośrednictwem strony cyberpunk.sklep.pl, zaczęły trafiać pisma od syndyka (osoby zarządzającej mieniem spółki). W związku z zaistniałą sytuacją CD Projekt RED uruchomiło specjalną stronę FAQ zawierającą najważniejsze informacje na ten temat i pomagającą rozwiać wątpliwości.

Premiera Cyberpunka 2077 została zaplanowana na 19 listopada na PC oraz konsolach PS4 i Xbox One. Potwierdzono także wersje na PS5 i Xboksa Series X. Gra otrzyma pełną polską wersję językową.

  1. Cyberpunk 2077 – oficjalna strona
  2. Wszystko o Cyberpunku 2077
  3. Widziałem Cyberpunk 2077 i wiem, czego CDPR nie udało się dopracować
  4. Grałem 4 godziny w Cyberpunka 2077 – to świetna gra, ale…
  5. Cyberpunk 2077 na chłodno – analiza nadchodzącej gry CDPR
  6. Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry. Z tą pasją postanowiła spróbować swoich sił w pisaniu dla szerszej publiki. Z GOL-em związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańczy specjalista od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi też oglądać filmy grozy (im gorsze tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi.

więcej