Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Immortals: Fenyx Rising

Drugie DLC do Immortals: Fenyx Rising zadebiutuje pod koniec marca

Paweł Musiolik, 14 marca 2021, 11:47

Drugi dodatek do Immortals: Fenyx Rising zadebiutuje na wszystkich platformach 25 marca tego roku. Posiadacze przepustki sezonowej otrzymają DLC bez dodatkowych opłat.

Immortals: Fenyx Rising otrzymało wersję demo na PC i konsole

Entelarmer, 28 stycznia 2021, 16:08

Firma Ubisoft udostępniła demo Immortals: Fenyx Rising na kolejnych platformach. Grę możemy przetestować na PC oraz konsolach PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5, Xbox Series X/S i Nintedo Switch.

Immortals Fenyx Rising może doczekać się dema na konsolach i PC

AlexB, 19 stycznia 2021, 16:48

W bazie danych PlayStation Network odkryto informacje sugerujące, że wkrótce na różnych platformach swoją premierę będzie miała wersja demonstracyjna gry Immortals: Fenyx Rising od firmy Ubisoft. Niestety jak na razie nie wiemy, ile będzie ona ważyła ani co się w niej znajdzie.

Immortals Fenyx Rising - patch 1.1.0 z nową misją teasującą DLC

Adrian Werner, 15 stycznia 2021, 10:02

Immortals Fenyx Rising otrzymało aktualizację, która nie tylko usuwa błędy, ale również dodaje nową misję, oferującą przedsmak dodatku A New God.

Udany debiut Immortals: Fenyx Rising - top 10 w Polsce

Aquma, 16 grudnia 2020, 14:11

W pierwszym tygodniu grudnia 2020 roku najlepiej sprzedającymi się grami w Polsce były FIFA 21, The Last of Us: Part II oraz Assassin’s Creed: Valhalla. Dobry rezultat odnotowała też nowa marka Ubisoftu – Immortals: Fenyx Rising. Dane otrzymaliśmy dzięki współpracy ze Stowarzyszeniem Producentów i Dystrybutorów Oprogramowania Rozrywkowego (SPiDOR).

Premiera Immortals: Fenyx Rising

Aquma, 3 grudnia 2020, 10:20

Już dziś będziemy mogli zagrać w Immortals: Fenyx Rising – najnowszy tytuł Ubisoftu, który nieco odbiega klimatem od innych produkcji tej firmy. Gra zadebiutuje na pecetach, PlayStation 4, PlayStation 5, Xboksie One, Xboksie Series X / S oraz Nintendo Switch.

Recenzje Immortals: Fenyx Rising - AC: Odyssey na wesoło

Entelarmer, 30 listopada 2020, 21:16

Immortals: Fenyx Rising zostało ocenione w pierwszych recenzjach. Nowa marka firmy Ubisoft została przyjęta ciepło, choć nie zauroczyła wszystkich.

DLC do Immortals Fenyx Rising - m.in. Chiny i rozgrywka niczym w Diablo

Vergil, 17 listopada 2020, 19:06

Gra Immortals: Fenyx Rising od firmy Ubisoft doczeka się szeroko zakrojonego wsparcia po premierze. Francuski wydawca zapowiedział trzy duże rozszerzenia do tej produkcji oraz sporo darmowej zawartości.

Immortals Fenyx Rising - wymagania sprzętowe na PC

Froozyy, 5 listopada 2020, 21:46

Poznaliśmy oficjalne wymagania sprzętowe nowej gry Ubisoftu - Immortals: Fenyx Rising.

Koniec Uplay i Ubisoft Rewards; nowa usługa zapewni cross-play i cross-save

Paweł Musiolik, 22 października 2020, 09:47

Ubisoft Connect zastąpi Uplay i program lojalnościowy Ubisoft Club. Nowa platforma zapewni wsparcie dla opcji cross-play i cross-save w nowych grach.

Bug w AC Odyssey pomógł powstać Immortals Fenyx Rising

Aquma, 16 września 2020, 08:02

Dyrektor kreatywny Immortals: Fenyx Rising – Scott Phillips – stwierdził w niedawnym wywiadzie, że pomysł na wspomnianą produkcję narodził się dzięki jednemu z bugów w Assassin’s Creed: Odyssey.

Ubisoft zmienił tytuł swojej gry ze względu na napój energetyczny

Karol Laska , 15 września 2020, 19:09

Firma Ubisoft weszła w dosyć osobliwy konflikt z przedstawicielami linii produktów Monster Energy. Chodzi o tytuł jednej z nadchodzących gier akcji francuskiego giganta, który mógł wprowadzać w błąd sympatyków znanego napoju energetycznego.

PS5 Upgrade - nalepka na pudełku z grą PS4 poinformuje o możliwości jej aktualizacji

Agnieszka Adamus, 11 września 2020, 19:34

Immortals: Fenyx Rising trafiło do przedsprzedaży. W związku tym ujawniony został projekt okładki, która znajdzie się na pudełkach z grą. W przypadku wydań na konsolę PlayStation 4 zawiera ona niewielką naklejkę informującą o możliwości dokonania bezpłatnej aktualizacji do wersji na PS5.

Immortals Fenyx Rising – gameplay trailer i data premiery

qjin, 10 września 2020, 21:24

Wydarzenie Ubisoft Forward rozpoczęło się od prezentacji Immortals: Fenyx Rising. Podczas pokazu zobaczyliśmy zwiastun z fragmentami rozgrywki oraz filmik omawiający poszczególne elementy składowe gry. Ujawniono również datę premiery.

Immortals Fenyx Rising – wyciekła data premiery dawnego Gods & Monsters

Adrian Werner, 4 września 2020, 11:57

Dzięki serwisowi Microsoft Store wyciekła data premiery Immortals: Fenyx Rising, czyli gry firmy Ubisoft dawniej znanej jako Gods & Monsters.

Ubisoft Forward – data i lista gier, które zobaczymy w trakcie eventu

Vergil, 1 września 2020, 18:45

Firma Ubisoft podzieliła się datą i zwiastunem kolejnego Ubisoft Forward, czyli wydarzenia poświęconego nadchodzącym grom tego wydawcy oraz nowinkom związanym z już dostępnymi produkcjami. O tym, co przygotował dla nas francuski gigant, przekonamy się w przyszłym tygodniu.

Ubisoft najprawdopodobniej zmienił tytuł Gods and Monsters

AlexB, 31 sierpnia 2020, 12:08

Tajwańska organizacja zajmująca się oznaczeniami wiekowymi przyznała klasyfikację grze Immortals: Fenyx Rising od firmy Ubisoft. Najprawdopodobniej chodzi o zapowiedziane w 2019 roku Gods & Monsters.

Plany Ubisoftu: cross-play w każdej grze i lepsza komunikacja z graczami

Vergil, 31 października 2019, 18:44

Chcąc uniknąć kolejnej klęski komercyjnej, firma Ubisoft zamierza lepiej komunikować graczom to, czym właściwie będą zapowiadane przez nią produkcje. Poza tym w domyśle każda gra ma być wyposażona w funkcję cross-play.

Watch Dogs: Legion i Rainbow Six Quarantine na PS5 i Xbox Scarlett

Froozyy, 31 października 2019, 18:20

Dyrektor generalny Ubisoftu poinformował wczoraj, że produkcje, które zostały ostatnio przeniesione na następny rok finansowy, ukażą się zarówno na obecnej generacji konsol, jak i na następnej. Mowa tutaj o tytułach AAA - Watch Dogs: Legion, Gods & Monsters, Tom Clancy’s Rainbow Six Quarantine oraz dwóch jeszcze niezapowiedzianych.

Komercyjna klęska The Division 2 i Breakpoint. Ubisoft opóźnia premiery gier

Froozyy, 24 października 2019, 20:17

Na zamkniętej konferencji prasowej Ubisoft poinformował o przesunięciach premier nadchodzących tytułów AAA, w tym Watch Dogs Legion. Powodem tego są niezadowalające wyniki sprzedaży Tom Clancy’s The Division 2 i Tom Clancy’s Ghost Recon: Breakpoint.

Gods & Monsters - to nowa gra twórców AC: Odyssey; jest data premiery

Serek, 10 czerwca 2019, 23:31

Podczas konferencji Ubisoftu na targach E3 2019 zapowiedziano Gods & Monsters - przygodową grę akcji twórców Assassin's Creed Odyssey. Gra zabierze nas do mitologicznej Grecji, gdzie powalczymy z potężnymi bestiami.