Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 września 2020, 19:51

autor: aadamus

PS5 Upgrade - nalepka na pudełku z grą PS4 poinformuje o możliwości jej aktualizacji

Immortals: Fenyx Rising trafiło do przedsprzedaży. W związku tym ujawniony został projekt okładki, która znajdzie się na pudełkach z grą. W przypadku wydań na konsolę PlayStation 4 zawiera ona niewielką naklejkę informującą o możliwości dokonania bezpłatnej aktualizacji do wersji na PS5.

PS5 Upgrade - nalepka na pudełku z grą PS4 poinformuje o możliwości jej aktualizacji - ilustracja #1
Immortals: Fenyx Rising pokazało nam nowe oznaczenia na pudełkach z grami na PS4.

Wczoraj miał miejsce pokaz Ubisoft Forward, w czasie którego francuska firma zaprezentowała swoje nadchodzące produkcje. Wśród nich znalazła się przygodowa gra akcji Immortals: Fenyx Rising. Z jej pomocą Ubisoft zdradził, w jaki sposób oznaczone będą produkcje na PS4, które otrzymają bezpłatną aktualizację do wersji na PS5. Wraz z rozpoczęciem przedsprzedaży ujawniony został projekt okładki. W przypadku wersji przeznaczonych na konsole firmy Sony pojawił się nowy komunikat. Przy klasyfikacji PEGI obecna jest niewielka naklejka informująca o możliwości dokonania ulepszenia.

PS5 Upgrade - nalepka na pudełku z grą PS4 poinformuje o możliwości jej aktualizacji - ilustracja #2

Warto wspomnieć, że Ubisoft nie pierwszy raz dostarcza nam informacji związanych z konsolą PlayStation 5. Niecałe 2 tygodnie temu na stronie firmy pojawił się komunikat o wstecznej kompatybilności. W pierwotnej wersji wspominał on, że funkcja ta nie obejmuje pozycji z PS3, PS2 i PS1. Niedługo potem jednak wzmianka ta została usunięta.

  1. Ubisoft – oficjalna strona
  2. Immortals: Fenyx Rising – oficjalna strona

Ostatnia aktualizacja: 2020-09-11

Find Your Next Game 2020 Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Immortals: Fenyx Rising

Immortals: Fenyx Rising