Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 września 2020, 12:03

autor: Adrian Werner

Immortals Fenyx Rising – wyciekła data premiery dawnego Gods & Monsters

Dzięki serwisowi Microsoft Store wyciekła data premiery Immortals: Fenyx Rising, czyli gry firmy Ubisoft dawniej znanej jako Gods & Monsters.

Immortals Fenyx Rising – wyciekła data premiery dawnego Gods & Monsters - ilustracja #1
Produkcja ma się ukazać w grudniu tego roku.

Kilka dni temu informowaliśmy o doniesieniach, według których gra Gods & Monsters zmieni tytuł na Immortals: Fenyx Rising. Teraz najpewniej poznaliśmy datę premiery tej produkcji.

Źródłem informacji jest serwis Microsoft Store. Na krótko pojawił się tam profil gry Immortals: Fenyx Rising z datą premiery ustaloną na 3 grudnia tego roku. Stronę szybko usunięto, ale mleko już się rozlało i w sieci można bez problemu znaleźć screeny z tego sklepu.

Na konsoli Xbox Series X gra będzie dostępna w ramach tzw. Smart Delivery, co oznacza, że osoby, które zakupią produkcję na Xboksie One otrzymają możliwość pobrania wydania na następną generację bez dodatkowych opłat.

Wszystkie te informacje należy traktować na razie jedynie jako spekulacje, ale przecieki z Microsoft Store najczęściej okazują się prawdziwe.

Na szczęście na oficjalne potwierdzenie tych konkretów nie będziemy musieli czekać długo. 10 września tego roku odbędzie się prezentacja Ubisoft Forward, na której pokazana zostanie m.in. właśnie ta produkcja. Wydarzenie wystartuje o 21:00 czasu polskiego.

Przypominamy, że Immortals: Fenyx Rising zmierza na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xboksa One, Xboksa Series X, Nintendo Switch oraz Google Stadia.

  1. Oficjalna strona gry