Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 marca 2021, 11:48

autor: Paweł Musiolik

Drugie DLC do Immortals: Fenyx Rising zadebiutuje pod koniec marca

Drugi dodatek do Immortals: Fenyx Rising zadebiutuje na wszystkich platformach 25 marca tego roku. Posiadacze przepustki sezonowej otrzymają DLC bez dodatkowych opłat.

W SKRÓCIE:
  1. Drugi dodatek do Immortals: Fenyx Rising pojawi się 25 marca 2021 roku.
  2. Dla posiadaczy przepustki sezonowej dostępny będzie bez dodatkowych opłat.

Drugi dodatek do Immortals: Fenyx Rising noszący tytuł Myths of the Eastern Realm zadebiutuje 25 marca na Switchu, PC, PS4, PS5, Xboksie One i Series X|S oraz w usługach Google Stadia i Amazon Luna. Posiadacze przepustki sezonowej otrzymają go bez dodatkowych opłat, pozostali będą musieli zapłacić.

Wraz z najnowszą aktualizacją Immortals pojawiła się specjalna misja „We Are Not Alone”, która pełni rolę wstępu do nadchodzącego DLC. Zadanie pojawiło się na południowym krańcu lokacji Valley of Eternal Spring i oferuje platformowe wyzwanie. Jego zaliczenie wzbogaci nas o tematyczne przedmioty związane z dodatkiem.

Myths of the Eastern Realm wprowadzi nowego bohatera, Ku, który spróbuje przywrócić równowagę między Niebem a Ziemią, kierując się wskazówkami przyjaznego bóstwa i swojego towarzysza – Feniksa. Otrzymamy także dostęp do nowych przedmiotów oraz starć z egzotycznymi gatunkami przeciwników.

  1. Oficjalna strona gry Immortals: Fenyx Rising
  2. Immortals: Fenyx Rising to nie jest Assassin's Creed dla dzieci!
  3. Immortals Fenyx Rising - poradnik do gry