Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 stycznia 2021, 10:27

Immortals Fenyx Rising - patch 1.1.0 z nową misją teasującą DLC

Immortals Fenyx Rising otrzymało aktualizację, która nie tylko usuwa błędy, ale również dodaje nową misję, oferującą przedsmak dodatku A New God.

PATCH 1.1.0 TO M.IN.:
  1. nowa przygoda teasująca pierwsze DLC,
  2. usunięte błędy techniczne,
  3. ulepszone sterowanie na PC i PS5.

Ukazała się nowa aktualizacja do Immortals Fenyx Rising, czyli przygodowej gry akcji, wydanej przez firmę Ubisoft pod koniec ubiegłego roku. Patch opatrzony został numerem 1.1.0 i udostępniono go na wszystkich platformach sprzętowych

Głównym zadaniem aktualizacji jest przygotowanie gry na premierę pierwszego płatnego DLC, czyli A New God. Patch dodał do gry nową misję zatytułowaną When in Olympus, która stanowi przedsmak tego, co zaoferuje wspomniany dodatek.

Zadanie wymaga ukończenia nowej krypty wypełnionej różnorodnymi wyzwaniami. Zabawie towarzyszy licznik i gra zachęca do bicia własnych rekordów czasowych. Ukończenie przygody nagradzane jest przydatnymi bonusami.

Z opisu nadchodzącego dodatku wynika, że w Immortals: Fenyx Rising - A New God zmierzymy się z serią prób przygotowanych przez greckie bóstwa. Misja When in Olympus wydaje się więc dawać dobre pojęcie o tym, co zaoferuje ten dodatek.

Na razie firma Ubisoft nie ujawniła terminu premiery rozszerzenia, ale fakt, że będącą jego teaserem przygodę dodano już teraz sugeruje, iż nie będziemy musieli czekać długo.

Patch 1.1.0 przynosi również inne zmiany. Usunięto sporo błędów technicznych i niedoróbek dotyczących przygód, interfejsu oraz trybu fotograficznego. Na PC wreszcie działa szybkie przełączanie się miedzy celami podczas grania za pomocą myszki i klawiatury, a na PS5 więcej akcji wykorzystuje teraz technologię haptyczną w padzie DualSense. Z kolei użytkownicy Xboksa Series X nie muszą już się obawiać zepsutych save’ów, co potrafiło się zdarzyć podczas długich sesji z grą.

Przypomnijmy, że Immortals Fenyx Rising ukazało się 3 grudnia 2020 roku. Gra oferuje lokalizację kinową i dostępna jest na PC, konsolach Xbox One, PlayStation 4, Xbox Series X/S, PS5 i Nintendo Switch oraz w usłudze Google Stadia.

  1. Immortals: Fenyx Rising to nie jest Assassin's Creed dla dzieci!
  2. Immortals Fenyx Rising - poradnik do gry
  3. Oficjalna strona gry