Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Scarface: Człowiek z Blizną

Przyszłość Scarface 2 pod znakiem zapytania

Filip „fsm” Grabski, 14 sierpnia 2008, 12:49

Na światło dzienne wychodzi kolejna konsekwencja połączenia gigantów – Activision i Vivendi. Wygląda na to, że prawa do stworzenia drugiej części gry Scarface: The World is Yours nie były wystarczająco dobre dla Activision Blizzard.

Bestsellerowy Człowiek z Blizną

eLKaeR, 20 maja 2007, 11:44

W naszej recenzji pecetowej wersji gry Scarface: Człowiek z Blizną, której angielski podtytuł brzmi The World is Yours, wystawiliśmy wspólnemu dziełu Radical Entertainment i Vivendi Games dość wysoką ocenę 76%. Od rynkowego debiutu owej wirtualnej adaptacji słynnego filmu z Alem Pacino w roli głównej minęło już ponad pół roku i w tym czasie udało się sprzedać całkiem sporo egzemplarzy.

Scarface latem na Wii – producent gry mówi o mocy konsoli

Metatron, 3 marca 2007, 16:55

O tym, że gra Scarface: The World is Yours – która dotychczas ukazała się na komputery PC oraz konsole PlayStation 2 i Xbox – zmierza również na Wii, informowaliśmy was już w styczniu. Według oficjalnego oświadczenia wydawcy gry, firmy Vivendi, posiadacze konsoli Nintendo swoją wersję przygód Tony’ego Montany otrzymają tego lata.

Scarface także w wersji Wii

eLKaeR, 28 stycznia 2007, 12:12

Z gry Scarface: The World is Yours (Scarface: Człowiek z Blizną), powstałej na kanwie kultowego filmu z Alem Pacino w roli głównej, cieszą się jak na razie posiadacze PeCetów oraz konsol PlayStation 2 i Xbox. Najnowszy numer brytyjskiego magazynu NGamer zawiera zapowiedź konwersji owego produktu, przygotowywanej z myślą o platformie Wii.

Bardzo dobra sprzedaż gier z serii Scarface

Jiker, 29 listopada 2006, 10:36

Firma Vivendi Games poinformowała, że gra Scarface: The World Is Yours, wydana w październiku na PS2, Xboksa i PC, osiągnęła globalną sprzedaż na poziomie miliona egzemplarzy.

Poradnik: Scarface: Człowiek z Blizną

Redakcja GRYOnline.pl, 22 listopada 2006, 18:45

Człowiek z Blizną to film wybitny, jednak zakończenie mimo iż logiczne nie jest happy endem jakiego życzyłoby sobie Hollywood. Teraz dzięki płytce z grą i temu nieoficjalnemu poradnikowi możecie wreszcie odmienić losy Tony’ego. Zróbcie z niego największego narkotykowego bossa na świecie! Zdobądźcie świat!

Bardzo dobre wyniki sprzedaży gry Scarface w USA

Metatron, 13 listopada 2006, 11:44

Scarface: The World is Yours jest kolejną po Godfather i Reservoir Dogs wzorowaną na głośnym filmie grą gangsterską, która ukazała się w przeciągu tego roku. Pomimo tego, że krytycy nie rozpływali się zbytnio w zachwytach nad tą produkcją, sprzedaje się ona całkiem nieźle i podbija amerykańskie listy bestsellerów.

O europejskiej premierze gry Scarface: Człowiek z blizną

Krystian Smoszna, 11 września 2006, 10:07

Publikując informację o amerykańskiej premierze gry Scarface: Człowiek z blizną, podaliśmy również jej datę wydania w Europie. Powołaliśmy się wówczas na ofertę brytyjskich sklepów internetowych, które utrzymywały, że program zadebiutuje na Starym Kontynencie 27 października. Bieżącego roku Dziś dysponujemy już oficjalną datą, podaną przez brytyjski oddział firmy Sierra Entertainment.

Vivendi Games ujawnia datę premiery gry Scarface: Człowiek z blizną

Krystian Smoszna, 29 sierpnia 2006, 08:54

Koncern Vivendi Games ujawnił przed kilkoma dniami dokładną datę premiery gry Scarface: Człowiek z blizną (Scarface: The World is Yours). Program wyprodukowany przez studio Radical Entertaiment zadebiutuje na rynku w drugim tygodniu października bieżącego roku.

Znamy pierwsze informacje dotyczące soundtracku do gry Scarface: Człowiek z Blizną

Krystian Smoszna, 17 sierpnia 2006, 08:54

Twórcy gry Scarface: Człowiek z Blizną ujawnili pierwsze informacje na temat jej ścieżki dźwiękowej. Firma Sierra Entertainment, która sprawuje pieczę nad projektem, zapewniła sobie prawa do użycia popularnych w latach osiemdziesiątych przebojów.

Pieniądze. Siła. Respekt. - Człowiek z blizną atakuje PSP

Jiker, 30 lipca 2006, 16:17

Po raz ostatni o grze Scarface, powstającej w oparciu o kultowy film gangsterski z Alem Pacino w roli głównej, informowaliśmy Was na początku maja 2006 roku (nie licząc oczywiście informacji prasowej firmy CD Projekt). Dzisiejsza wiadomość ucieszy z pewnością posiadaczy przenośnej konsoli PSP.

Scarface z plejadą gwiazd

Vercetti, 4 maja 2006, 16:01

Co prawda do premiery Scarface: The World is Yours pozostało jeszcze dobrych kilka miesięcy, to firma Vivendi Games już dzisiaj stara się odpowiednio podgrzać atmosferę. Do tego celu służy opublikowana przed chwilą lista artystów, którzy użyczą swego głosu postaciom z gry.

Człowieka z blizną spotkamy w wirtualnej rzeczywistości dopiero za kilka miesięcy

eLKaeR, 5 kwietnia 2006, 08:23

Za dwadzieścia dni kolejne urodziny obchodzić będzie Al Pacino, który wcielił się w rolę bohatera filmu Scarface (Człowiek z blizną). Amerykański aktor użyczył swojej aparycji także protagoniście z gry Scarface: The World is Yours, szykowanej w studiu Radical Entertainment. Gotowy produkt zostanie wydany przez korporację Vivendi Universal Games – firma ta podała właśnie orientacyjną datę premiery.

Konkurs muzyczny związany z grą Scarface: The World is Yours

Krystian Smoszna, 1 marca 2006, 08:00

Firma Vivendi Universal Games (wraz ze znanym serwisem MySpace.com), postanowiła zorganizować specjalny konkurs, w którym ambitne zespoły i projekty muzyczne, mają niepowtarzalną szansę zaistnieć na rynku. Przepustką do sławy ma być w tym wypadku piosenka, jaka w przypadku wygranej trafi na ścieżkę dźwiękową gry Scarface: The World is Yours.

Sequele Scarface: The World is Yours i 50 Cent: Bulletproof są już w planach VU Games

ComCo, 7 lipca 2005, 11:15

Coraz więcej rzeczy łączy dwa nadchodzące tytuły: Scarface: The World is Yours oraz 50 Cent: Bulletproof. Do tego samego wydawcy (Vivendi Universal Games), „gangsterskiego” klimatu obu pozycji i korzystania z oficjalnej licencji (filmowej i na wizerunek/historię życia rapera), doszły teraz plany związane z wydaniem... pełnoprawnych kontynuacji tych produkcji.

Scarface opóźnione + dodatkowa wersja

Elrond, 3 maja 2005, 13:30

Dla fanów oczekujących na pojawienie się Scarface, mamy kolejną złą wiadomość (wcześniej informowaliśmy, iż w grze nie usłyszymy Ala Pacino). Otóż jak podali przedstawiciele Vivendi Universal, Scarface nie ujrzy światła dziennego przynajmniej do roku 2006. Jednocześnie potwierdzono, iż przygotowywana jest wersja gry na konsole nowej generacji, najprawdopodobniej Xbox 360.

Scarface: The World is Yours trafi na PC, obejrzyjcie pierwsze screenshoty!

ComCo, 22 kwietnia 2005, 08:58

O tym, że w grze Scarface nie usłyszymy głosu Ala Pacino informowaliśmy wczoraj. Niemal tuż po tamtej wiadomości, pojawiły się pierwsze screenshoty, bliżej prezentujące opracowywaną grę akcji/TPP. Najważniejszy jest jednak w tym momencie fakt, że oprócz wydań konsolowych (Sony PlayStation 2 oraz Microsoft Xbox), opisywana produkcja doczeka się również wersji na komputery klasy PC!

W Scarface nie usłyszymy Ala Pacino

Krystian Smoszna, 21 kwietnia 2005, 15:22

Jak donosi popularny magazyn Variety, w najnowszej grze firmy Radical Entertainment o nazwie Scarface, nie usłyszymy Ala Pacino. Aktor nie wyraził zgody na użyczenie swojego głosu na potrzeby programu. Przystał jedynie na stworzenie modelu postaci, która będzie wyglądem przypominać jego samego, sprzed 22 lat.

Pierwsze obrazki z gry Scarface; "Człowiek z blizną" tylko na konsolę PS2?

Speed, 16 sierpnia 2004, 13:41

Dobrze zapowiadająca się gra studia Radical Games i znanego wydawcy Vivendi Universal Games, Scarface najprawdopodobniej ukaże się tylko i wyłącznie na konsolę Sony PlayStation 2. Producent co prawda nie potwierdził jeszcze oficjalnie tego faktu, jednak sądząc z opinii dostępnych w sieci, wszystko na to wskazuje. Niemniej, jest nadzieja na konwersję konsolowego „Człowieka z blizną”. Dziś, by zaostrzyć Wam apetyty na ten tytuł, mamy dla Was pierwsze obrazki z tej gry.

Start oficjalnej strony internetowej Scarface, odpowiednika filmowego "Człowieka z blizną"

Speed, 14 sierpnia 2004, 12:34

Kilka dni temu informowaliśmy o nowym tytule studia Radical Games i znanego wydawcy Vivendi Universal Games – Scarface, grze wykorzystującej fabułę klimatycznego filmu gangsterskiego z 1983 roku, w naszym kraju znanego jako „Człowiek z blizną”. W dniu dzisiejszym wystartowała oficjalna strona internetowa tej pozycji – i choć zbyt wielu detali z niej nie wyczytamy (dostępne są podstawowe, krótkie informacje o grze oraz forum dyskusyjne) to jednak ogólny charakter gry został już zarysowany: potęga, wściekłość, inwigilacja, pieniądze, imperium.

„Człowiek z blizną” jesienią przyszłego roku

Speed, 11 sierpnia 2004, 10:24

Gier komputerowych opartych na motywach znanych filmów powstaje coraz więcej. Grono to w najbliższym czasie powiększy nowy program studia Radical Games i znanego wydawcy Vivendi Universal Games – Scarface. Rzeczona gra wykorzysta fabułę klimatycznego filmu gangsterskiego z 1983 roku, w naszym kraju znanego jako „Człowiek z blizną”. Detale związane z tą produkcją, począwszy od docelowej platformy, nie zostały jak dotąd zdradzone.