Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Vampyr

PS Plus w październiku: Vampyr i Need for Speed: Payback

aadamus, 30 września 2020, 17:54

Poznaliśmy zawartość kolejnego wydania PS Plus. W październiku do subskrybentów usługi powędrują dwa tytuły – Vampyr i Need for Speed: Payback.

Vampyr sukcesem sprzedażowym

Vergil, 10 kwietnia 2019, 11:58

Vampyr, czyli mroczna gra RPG akcji od ekipy DONTNOD Entertainment, trafił w ręce ponad miliona graczy. Studio kontynuuje współpracę z wydawcą Focus Home Interactive, której owocem ma być „jedna z najbardziej ambitnych gier” w historii obu firm.

Fallout 76 bez cross-play, premiera aktualizacji do Vampyra i inne wieści

Movis, 27 września 2018, 14:09

Dziś piszemy o płonnych nadziejach fanów na cross-play w Fallout 76, premierze łatki zmieniającej mechaniki gry Vampyr w nowych trybach zabawy oraz dużych zakupach wydawcy Bigben Interactive. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Pojutrze Vampyr otrzyma patch z nowymi trybami rozgrywki

Adrian Werner, 24 września 2018, 09:11

Pojutrze ukaże się patch do gry Vampyr, który wprowadzi dwa nowe tryby rozgrywki. Jeden z nich mocno zwiększy poziom trudności, a drugi skoncentruje się na fabule, odsuwając walkę na drugi plan.

Powstaje serial na bazie gry Vampyr

Adrian Werner, 18 sierpnia 2018, 13:14

Firma Fox 21 Television Studios ogłosiła, że zamierza wyprodukować serial telewizyjny stanowiący adaptację gry Vampyr, czyli tegorocznego RPG studia Dontnod.

Vampyr doczeka się dwóch nowych poziomów trudności

Osti, 27 lipca 2018, 17:29

Wydawca gry Vampyr, Focus Home Interactive, ogłosił, że tytuł otrzyma dwa nowe poziomy trudności, które mają zapewnić więcej zabawy zarówno dla nowych, jak i doświadczonych „wampirów”.

Vampyr - sprzedaż przekroczyła 450 tys. egzemplarzy

Adrian Werner, 11 lipca 2018, 11:19

Gra RPG Vampyr nie zachwyciła recenzentów, ale nie przeszkodziło jej to w osiągnięciu dobrych wyników sprzedaży. Studio DONTNOD Entertainment poinformowało, że produkcja znalazła już ponad 450 tysięcy nabywców.

Vampyr - rozwój postaci, moralność i inne przydatne porady na start

AlexB, 7 czerwca 2018, 13:22

Pierwsze spotkanie z Vampyrem niekoniecznie musi należeć do najprzyjemniejszych. Mroczny świat stworzony przez studio DONTNOD jest brutalny i nieprzyjazny. Jak w nim funkcjonować i nie dać się przy okazji przebić osinowym kołkiem? Zapraszamy do zapoznania się z garścią przydatnych porad.

Nvidia publikuje sterowniki Game Ready dla Vampyra i Jurassic World: Evolution

ElMundo, 5 czerwca 2018, 20:15

Nvidia wypuściła najnowszą paczkę sterowników Game Ready o numerze 398.11. Zostały one zoptymalizowane pod kątem działania dwóch nowych produkcji - Vampyra oraz Jurassic World: Evolution.

Premiera gry Vampyr, mrocznego RPG akcji od twórców Life is Strange

Serek, 5 czerwca 2018, 09:44

Dziś na PC, Xboksie One oraz PlayStation 4 debiutuje nowa produkcja francuskiego studia Dontnod Entertainment. Gra o przygodach chirurga wojennego ugryzionego przez wampira ma wysoko zawieszoną poprzeczkę. Czy sprostała wymaganiom?

Vampyr nie skorzysta z DRM Denuvo

ElMundo, 27 maja 2018, 13:18

Vampyr – bardzo ciekawie zapowiadające się RPG akcji od studia DONTNOD – nie skorzysta na PC z popularnego zabezpieczenia antypirackiego Denuvo. Deweloper i wydawca, firma Focus Home Interactive, podzielili się tą informacją na Twitterze.

Vampyr osiągnął złoty status

Adrian Werner, 18 maja 2018, 16:22

Studio DONTNOD Entertainment i firma Focus Home Interactive ogłosiły, że gra RPG Vampyr osiągnęła złoty status. Dzięki temu możemy być pewni, że tytuł nie zaliczy już więcej opóźnień.

50 minut rozgrywki z Vampyra na streamie deweloperskim

Aquma, 18 maja 2018, 10:40

W sieci można obejrzeć świeży, trwający niemal 50 minut materiał z rozgrywką ze zbliżającego się RPG z krwiopijcami w roli głównej – Vampyra. Filmowi towarzyszą komentarze pracowników firm Dontnod Entertainment i Focus Home Interactive.

Vampyr - ujawniono nowe wymagania sprzętowe

Adrian Werner, 10 maja 2018, 10:33

Ujawniono bardziej szczegółowe wymagania sprzętowe gry Vampyr, informujące o tym, jaki sprzęt będzie potrzeby do zabawy w różnych rozdzielczościach, od 1080p aż po 4K.

Dużo walki na nowym zwiastunie gry Vampyr

Góral, 3 maja 2018, 13:08

5 czerwca na konsolach Xbox One i PlayStation 4 oraz komputerach osobistych ukaże się gra RPG akcji Vampyr od studia DONTNOD Entertainment. Dziś możecie obejrzeć jej nowy zwiastun, zawierający fragmenty walki.

Vampyr - ujawniono wymagania sprzętowe

Adrian Werner, 10 kwietnia 2018, 13:35

Poznaliśmy wymagania sprzętowe gry Vampyr, czyli wiktoriańskiego RPG-a, nad którym pracuje studio DONTNOD.

Nowy, sześciominutowy gameplay z gry Vampyr

Riddick, 15 lutego 2018, 11:32

W serwisie YouTube pojawił się nowy fragment rozgrywki z gry Vampyr. Krótki, bo krótki, ale można zobaczyć na nim wygląd drzewka rozwoju i standardowo trochę walki.

Poznaliśmy datę premiery gry Vampyr

Góral, 8 lutego 2018, 13:28

Osoby czekające na RPG akcji Vampyr powinny zarezerwować sobie wolne na początku czerwca, gdyż właśnie wtedy produkcja studia DONTNOD ukaże się na konsolach Xbox One i PlayStation 4 oraz komputerach osobistych.

30 minut rozgrywki z Vampyra – co zmieniło się w ostatnich miesiącach?

Aquma, 2 lutego 2018, 10:42

W sieci pojawił się kolejny fragment rozgrywki z tworzonego przez studio Dontnod erpega Vampyr. Nie wszystko, co jest obecne na opublikowanym materiale, można uznać za nowość, jednak nie brakuje w nim niewidzianych dotychczas smaczków.

Wydawca gry Vampyr woli kontynuację od dodatków DLC

AlexB, 10 listopada 2017, 11:11

W rozmowie z serwisem MCV Cedrick Lagarrigue, prezes firmy Focus Home Interactive zdradził, że w planie wydawniczym gry Vampyr nie ma żadnych dodatków DLC. Zamiast tego wydawca wolałby skupić się na ewentualnym sequelu.

Vampyr nie ukaże się w listopadzie

Góral, 20 września 2017, 19:27

Wydawca gry Vampyr, firma Focus Home Interactive, poinformował, że wyczekiwana produkcja studia DONTNOD Entertainment nie ukaże się w listopadzie bieżącego roku, jak pierwotnie planowano.

Vampyr – 20 minut nieprzerwanej rozgrywki

Movis, 16 czerwca 2017, 14:10

Choć targi E3 powoli za nami, serwis IGN opublikował prawie 20-minutowy materiał z gry Vampyr od DONTNOD Entertainment. Na filmiku można zobaczyć nocny spacer po Londynie, system walki i parę konwersacji w ramach zadań głównych i pobocznych.

Vampyr – eksploracja posępnego Londynu na nowym materiale wideo

Vergil, 13 czerwca 2017, 18:07

Ekipa DONTNOD Entertainment podzieliła się z graczami świeżym materiałem wideo z gry Vampyr – RPG-a akcji, w którym wcielimy się w tytułowego krwiopijcę przemierzającego wąskie uliczki Londynu.

Vampyr ukaże się w listopadzie. Mamy nowy zwiastun

Góral, 8 czerwca 2017, 20:04

Doczekalismy się przybliżonego terminu premiery gry Vampyr. Nowe RPG ukaże się na konsolach Xbox One i PlayStation 4 oraz PC-tach w listopadzie bieżącego roku.

Wszystko o Vampyr (patche, Story Mode i Hardcore Mode, wymagania) - Akt. #8

Vergil, 13 lutego 2017, 13:46

Niniejsze kompendium wiedzy poświęcone jest grze Vampyr – oryginalnemu RPG-owi opracowanemu przez zespół DONTNOD Entertainment. z czasem będzie ono uzupełniane o najbardziej interesujące informacje i materiały.