Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 lipca 2018, 17:55

Vampyr doczeka się dwóch nowych poziomów trudności

Wydawca gry Vampyr, Focus Home Interactive, ogłosił, że tytuł otrzyma dwa nowe poziomy trudności, które mają zapewnić więcej zabawy zarówno dla nowych, jak i doświadczonych „wampirów”.

Odpowiadający za Vampyra zespół DONTNOD Entertainment jest w trakcie prac nad aktualizacją gry. Pojawi się ona jeszcze tego lata na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One. Kluczową zmianą będzie wprowadzenie dwóch nowych poziomów trudności.

Gracze będą mogli teraz wybierać między bardzo łatwą i bardzo trudną rozgrywką. - Vampyr doczeka się dwóch nowych poziomów trudności - wiadomość - 2018-07-27
Gracze będą mogli teraz wybierać między bardzo łatwą i bardzo trudną rozgrywką.

Pierwszy z nich – „Story Mode” skierowany będzie do osób, które w Vampyra jeszcze nie grały i do tego nie przepadają za tytułami stanowiącymi wyzwanie. Znacznie obniży on przede wszystkim poziom trudności walki. Łatwiejsze starcia pozwolą skupić się na historii i eksploracji świata przygotowanego przez DONTNOD Entertainment.

Drugim nowym poziomem trudności będzie przygotowane z myślą o doświadczonych graczach „Hard mode”. W tym trybie walka będzie znacznie trudniejsza, a za pokonanych przeciwników postać otrzyma mniej punktów doświadczenia. Oznacza to, że trzeba się znacznie więcej napracować, aby dojść do pełni mocy.

Aby przygotować graczy na nadchodzącą aktualizację, Vampyr został przeceniony w serwisie Steam o 25%.

Przypomnijmy, że Vampyr, to mroczne RPG akcji, którego fabułę osadzono w Londynie na początku XX wieku, kiedy to na ulicach szalała epidemia słynnej hiszpanki. Bohater gry jest chirurgiem wojskowym, który w drodze na pomoc ofiarom zarazy zostaje ugryziony przez wampira. Gracze muszą zatem wybierać między misją niesienia pomocy ludziom, a nową, „krwiożerczą” naturą postaci. Tytuł nie zdobył uznania recenzentów, ale nie przeszkodziło mu to w osiągnięciu dobrych wyników sprzedaży.

Michał Ostiak

Michał Ostiak

Poznańska Pyra, z wykształcenia Administratywista (nie mylić z Administrator). Po kilku latach pracy w kinie filmy stały się jego zboczeniem zawodowym. Oprócz tego interesuje się szeroko rozumianą technologią. Gra we wszystko i na wszystkim. Uwielbia Gwiezdne wojny, Tarantino i Tolkiena – ale jeśli chodzi o książki, to wyżej ceni literaturę faktu od fantastyki.

więcej