Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 lipca 2018, 17:55

autor: Osti

Vampyr doczeka się dwóch nowych poziomów trudności

Wydawca gry Vampyr, Focus Home Interactive, ogłosił, że tytuł otrzyma dwa nowe poziomy trudności, które mają zapewnić więcej zabawy zarówno dla nowych, jak i doświadczonych „wampirów”.

Odpowiadający za Vampyra zespół DONTNOD Entertainment jest w trakcie prac nad aktualizacją gry. Pojawi się ona jeszcze tego lata na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One. Kluczową zmianą będzie wprowadzenie dwóch nowych poziomów trudności.

Gracze będą mogli teraz wybierać między bardzo łatwą i bardzo trudną rozgrywką. - Vampyr doczeka się dwóch nowych poziomów trudności - wiadomość - 2018-07-27
Gracze będą mogli teraz wybierać między bardzo łatwą i bardzo trudną rozgrywką.

Pierwszy z nich – „Story Mode” skierowany będzie do osób, które w Vampyra jeszcze nie grały i do tego nie przepadają za tytułami stanowiącymi wyzwanie. Znacznie obniży on przede wszystkim poziom trudności walki. Łatwiejsze starcia pozwolą skupić się na historii i eksploracji świata przygotowanego przez DONTNOD Entertainment.

Drugim nowym poziomem trudności będzie przygotowane z myślą o doświadczonych graczach „Hard mode”. W tym trybie walka będzie znacznie trudniejsza, a za pokonanych przeciwników postać otrzyma mniej punktów doświadczenia. Oznacza to, że trzeba się znacznie więcej napracować, aby dojść do pełni mocy.

Aby przygotować graczy na nadchodzącą aktualizację, Vampyr został przeceniony w serwisie Steam o 25%.

Przypomnijmy, że Vampyr, to mroczne RPG akcji, którego fabułę osadzono w Londynie na początku XX wieku, kiedy to na ulicach szalała epidemia słynnej hiszpanki. Bohater gry jest chirurgiem wojskowym, który w drodze na pomoc ofiarom zarazy zostaje ugryziony przez wampira. Gracze muszą zatem wybierać między misją niesienia pomocy ludziom, a nową, „krwiożerczą” naturą postaci. Tytuł nie zdobył uznania recenzentów, ale nie przeszkodziło mu to w osiągnięciu dobrych wyników sprzedaży.