Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Tom Clancy's H.A.W.X.

Tom Clancy's H.A.W.X. 2 - pierwsze szczegóły i obrazki

Jiker, 27 maja 2010, 10:44

Koncern Ubisoft bardzo zdawkowo ujawnia nowe informacje o kontynuacji zręcznościowego symulatora lotu Tom Clancy’s: H.A.W.X, zapowiedzianej oficjalnie na początku bieżącego miesiąca. Powinna nas zatem cieszyć każda wzmianka na jej temat – tak też jest tym razem. Światło dzienne ujrzały również pierwsze zrzuty ekranowe.

Ubisoft zapowiada - nadlatuje H.A.W.X. 2

Filip „fsm” Grabski, 5 maja 2010, 20:12

Pod koniec kwietnia Michel Verheijdt z Ubisoftu zdradził, że firma ma w zanadrzu dwie kolejne (po Conviction i Future Soldier) gry sygnowane nazwiskiem Toma Clancy'ego. Dzisiaj oficjalnie poznajemy pierwszą z nich.

Kolejne dwie gry sygnowane nazwiskiem Toma Clancego w produkcji

Adrian Werner, 29 kwietnia 2010, 11:29

W wywiadzie dla duńskiego serwisu Control Online Michel Verheijdt z Ubisoftu potwierdził, że wydawca ten nie zamierza zwalniać tempa produkcji kolejnych gier sygnowanych nazwiskiem Toma Clancego.

Wieści ze świata (Final Fantasy Tactics, Wii, PSP Go) 15/06/09

Jiker, 15 czerwca 2009, 11:10

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: 20 milionów Wii w Stanach, Sam i Max w środę na XBLA, żywotność akumulatora PSP Go, Final Fantasy Tactics a PlayStation Network, Tiger Woods PGA Tour żyłą złota dla EA i inne. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (7 maja 2009)

Jiker, 7 maja 2009, 12:00

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: ostateczne połączenie ATI i AMD, nowy patch do Empire: Total War, nowa data premiery Virtua Tennis 2009, zapowiedziano nową odsłonę Yakuzy, reputacja firm według Forbesa i inne. Zapraszamy do lektury.

Ubisoft w liczbach. Świąteczny Splinter Cell Conviction i nowa odsłona Ghost Recon

Jiker, 29 kwietnia 2009, 21:20

Francuski koncern Ubisoft opublikował dane raportu finansowego za roczny okres zakończony 31 marca bieżącego roku. Okazuje się, że firmie udało się w tym czasie poprawić sprzedaż swoich produktów, co zwiastowały już informacje o rezultatach kwartalnych.

Nowe samoloty dla Tom Clancy's H.A.W.X.

ziooleck, 22 kwietnia 2009, 10:57

Wielkimi krokami nadchodzi nowy dodatek dla Tom Clancy’s H.A.W.X. European Assault Pack, gdyż tak został ochrzczony stosunkowo niewielki DCL, odda w ręce domorosłych pilotów sześć nieznanych dotąd samolotów. Jak sama nazwa wskazuje, wszystkie z nich wzorowane są na europejskich odpowiednikach i z pewnością sprawdzą się na wirtualnym froncie.

Premiery gier w Polsce (30 marca - 5 kwietnia)

Vercetti, 6 kwietnia 2009, 08:47

Po wysypie gier, jaki dystrybutorzy zafundowali nam w poprzednim zestawieniu, nadszedł nieco chudszy tydzień. Na przełomie marca i kwietnia liczba nowości w polskich sklepach nie przekroczyła magicznej bariery dziesięciu tytułów. Jednak nie ma chyba nad czym rozpaczać, skoro do sprzedaży trafił m.in. długo oczekiwany Ninja Blade oraz dwie produkcje z nazwiskiem Toma Clancy’ego w tytule.

Tom Clancy's H.A.W.X. z dwoma dodatkowymi samolotami

Jiker, 9 marca 2009, 09:59

Tom Clancy’s H.A.W.X. zgodnie z oczekiwaniami okazało się produkcją dobrą, lecz z pewnością nie rewelacyjną. Gra traktowana jest co najwyżej jako przyjemna, zręcznościowa strzelanina, choć ciężko stwierdzić, by aspirowała do bardziej poważnego miana. Niemniej jednak dzieło Ubisoft zdobyło grono fanów, których ucieszy z pewnością informacja o publikacji dwóch dodatkowych samolotów.

Ubisoft opóźnia pecetowe H.A.W.X.

Jiker, 4 marca 2009, 19:25

Francuska firma Ubisoft nieoczekiwanie poinformowała, że premiera pecetowej odsłony zręcznościowego symulatora lotu Tom Clancy’s H.A.W.X. została opóźniona i gra nie ukaże się europejskim rynku 13 marca, jak to pierwotnie planowano.

Pecetowe demo Tom Clancy's H.A.W.X. i pełne wymagania sprzętowe

Hed, 3 marca 2009, 09:42

Zgodnie z wcześniejszymi obietnicami otrzymaliśmy wersję demonstracyjną Tom Clancy's H.A.W.X. na komputery osobiste. Podobnie jak wcześniejsze edycje, wydawane kolejno na Xboksa 360 i później PlayStation 3, próbka oferuje 2 misje i kilka samolotów. Nie zobaczymy w niej niestety trybu kooperatywnej zabawy sieciowej. Przed ściągnięciem dema warto sprawdzić jego wymagania sprzętowe.

Demo Tom Clancy's H.A.W.X. na PC już 2 marca

Hed, 27 lutego 2009, 08:50

Premiera wersji demonstracyjnej Tom Clancy's H.A.W.X. na pecety została wyznaczona na 2 marca tego roku, więc już w najbliższy poniedziałek amatorzy myśliwców i zręcznościowych symulatorów powinni mieć co robić. Demo na komputery osobiste pojawia się z pewnym opóźnieniem względem konsol, chociaż nie znamy przyczyn takiego stanu rzeczy.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (23 lutego 2009)

Jiker, 23 lutego 2009, 11:15

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: złote Resistance: Retribution, Johnny Bravo na NDS-a, premiera pecetowego The Last Remnant, lista wystawców na tegorocznych targach E3 i inne. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (20 lutego 2009)

Filip „fsm” Grabski, 20 lutego 2009, 11:21

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: pre-order EndWar z bonusem, Aion na Zachodzie, drugie studio weteranów z Ensemble, nowa lokacja w Skate 2, gra Capcomu na X360, Red Alert 3 bez SecuRomu i inne smakołyki. Zapraszamy do lektury.

Znamy wymagania sprzętowe Tom Clancy’s HAWX

Filip „fsm” Grabski, 17 lutego 2009, 11:43

Gatunek podniebnych strzelanin z prawdziwymi, współczesnymi maszynami do niedawna znajdował się w stanie niemal agonalnym. Wraz z nadchodzącą premierą HAWX się to zmieni.

Już jutro premiera dema Tom Clancy's H.A.W.X.

Jiker, 10 lutego 2009, 08:40

Już jutro przeprowadzona zostanie światowa premiera wersji demonstracyjnej pierwszej zręcznościowej gry lotniczej firmowanej nazwiskiem Toma Clancy’ego. W demo Tom Clancy’s H.A.W.X. zagrają najpierw właściciele Xboxa 360. Wersja na PlayStation 3 pojawi się pojutrze, a posiadacze PC poczekają do 26 lutego.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (5 lutego 2009)

Filip „fsm” Grabski, 5 lutego 2009, 10:40

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: beta MMO Fallen Earth, nowy właściciel Free Radical, uaktualnienie do Audiosurfa, nowa bijatyka od Namco, straty w środowisku Warhammera Online, dodatkowa zawartość dla Street Fightera IV i moc innych atrakcji. Zapraszamy do lektury.

Orientacyjne daty premier I Am Alive, Call of Juarez 2 i innych gier z Ubisoftu

Filip „fsm” Grabski, 21 stycznia 2009, 12:09

Ubisoft postanowił uchylić rąbka tajemnicy i ujawnił orientacyjne daty premier kilku ciekawie zapowiadających się gier.

Europejski debiut Tom Clancy's H.A.W.X. pod koniec lutego

Jiker, 7 stycznia 2009, 09:20

Tom Clancy’s H.A.W.X. – pierwszy symulator lotniczy oparty na uniwersum Toma Clancy’ego – miał zadebiutować jeszcze pod koniec ubiegłego roku, jednak w związku z opóźnieniami w dewelopingu premiera została przesunięta na początek bieżącego. Dzisiaj wiemy już, że gra trafi do sprzedaży na przełomie lutego i marca. Jako pierwsi otrzymają ją mieszkańcy Europy.

Super szczegółowa powierzchnia terenu w Tom Clancy's H.A.W.X.

vampire, 27 sierpnia 2008, 13:46

Firma Ubisoft poinformowała wczoraj, że jej wewnętrzny zespół deweloperski pracujący nad Tom Clancy's H.A.W.X. przygotowuje tereny w grze na podstawie zdjęć satelitarnych udostępnionych przez koncern GeoEye. Fotografie zostały wykonane w bardzo wysokiej rozdzielczości przez komercyjnego satelitę IKONOS.

Kilka informacji o planach Ubisoftu, Tom Clancy's HAWX opóźniony

vampire, 30 lipca 2008, 12:18

Wczoraj serwis EuroGamer podał kilka informacji na temat najbliższych planów wydawniczych Ubisoftu. Niestety firma nie ma dobrych wieści dla fanów symulatorów lotu, którzy wyczekiwali wrześniowej premiery najnowszej produkcji tego typu. Tom Clancy's HAWX zadebiutuje dopiero w pierwszym kwartale przyszłego roku.

Ubisoft nabył firmę odpowiedzialną za produkcję efektów specjalnych do filmów Sin City i 300

Przemysław Zamęcki, 9 lipca 2008, 09:06

Ubisoft wybrał się na małe zakupy. Ich owocem okazało się studio Hybride Technologies. Ci panowie co prawda nie tworzą żadnych gier, ale za to są autorami efektów specjalnych do filmów.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (17 czerwca 2008)

Przemysław Zamęcki, 17 czerwca 2008, 09:22

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich doniesień z rynku elektronicznej rozrywki. Dzisiaj w menu: Hawx skorzysta z dobrodziejstw technologii amBX, golf dla dzieci, „waga” dla dżokejów, nowe MMO na silniku UE3, wrestlingowe dodatki, nowy firmware PSP, rozwój serii Fire Emblem i nowości na XBLA. Zapraszamy do lektury.

Tom Clancy's HAWX we wrześniu

Przemysław Zamęcki, 3 czerwca 2008, 10:43

Ubisoft podał datę premiery nowej gry sygnowanej nazwiskiem amerykańskiego pisarza Toma Clancy’ego. HAWX trafi na rynek we wrześniu tego roku. Niestety nie wiemy, o który dzień konkretnie chodzi.

Szczegóły z konferencji Ubisoftu - Beyond Good & Evil 2 potwierdzone!

Przemysław Zamęcki, 28 maja 2008, 22:30

Dzisiaj rozpoczęła się impreza o nazwie UbiDays, podczas której francuski koncern Ubisoft prezentuje wydawane przez siebie produkcje. Wieczorem, równo o godzinie 19.00 naszego czasu mieliśmy również przyjemność obejrzeć transmitowaną na żywo przez Internet konferencję prasową. Oto najciekawsze informacje, jakie dzięki niej poznaliśmy.

UbiSoft ujawnia Tom Clancy's HAWX

Jiker, 3 kwietnia 2008, 11:18

Okazało się, że ciekawa, flashowa zapowiedź kolejnej produkcji francuskiej firmy UbiSoft nie dotyczyła cyklu Ghost Recon. Jak się dowiedzieliśmy, teaser był wczesną prezentacją zupełnie nowej pozycji. Będzie nią zręcznościowy symulator lotniczy HAWX, który dołączy do grona tytułów sygnowanych nazwiskiem Toma Clancy’ego.