Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Armored Warfare

Armored Warfare pojawi się na PlayStation 4 w przyszłym roku

Vergil, 17 sierpnia 2017, 19:45

Armored Warfare, czyli odpowiedź firmy My.com na World of Tanks, zmierza na PlayStation 4. Produkcja zadebiutuje na konsoli Sony na początku przyszłego roku, o czym wydawca poinformował za pośrednictwem widowiskowego zwiastuna.

Nowa mapa w Armored Warfare oraz Gwint w wersji e-sportowej - Sieciowe Wieści (24/03/2017)

MiqT, 24 marca 2017, 12:00

Witamy w kolejnej odsłonie Sieciowych Wieści, w której piszemy m.in. o wielkim turnieju w grze Gwint, o testach publicznych łaty 0.6.3 w World of Warships, nowej arenie w Armored Warfare i o miniserialu reklamującym Hearthstone: Podróż do wnętrza Un'Goro. Zapraszamy!

Nowe postacie w tytułach Blizzarda oraz Balans 2.0 w Armored Warfare - Sieciowe Wieści (10/03/2017)

MiqT, 10 marca 2017, 12:12

Witamy w kolejnej odsłonie Sieciowych Wieści, w której piszemy m.in. o nowej postaci w Heroes of the Storm (Probiuszu), kolejnej iteracji wersji alfa w Squad, o nowym trybie Natarcia w World of Tanks oraz o zmianach w Balansie 2.0 w Armored Warfare. Zapraszamy!

Studio Obsidian Entertainment już nie pracuje nad Armored Warfare

Jakub Mirowski, 13 lutego 2017, 10:31

Studio Obsidian Entertainment nie będzie już dłużej współtworzyło gry Armored Warfare - produkcję przejmie w całości firma My.com. Wiadomości towarzyszą niepotwierdzone informacje na temat konfliktu między deweloperem a wydawcą.

Podsumowanie roku z World of Tanks oraz CS:GO na Unreal Engine 4 – Sieciowe Wieści (04/01/2017)

MiqT, 4 stycznia 2017, 16:22

Dzisiaj piszemy o Counter-Strike: Global Offensive na Unreal Engine 4, upamiętnieniu Carrie Fisher w grze Elite: Dangerous, a także nadchodzących zmianach w Armored Warfare. Nie zabrakło też podsumowania World of Tanks.

Nowa gra od twórców War Thundera oraz patch dla World of Tanks – Sieciowe Wieści (15/12/2016)

MiqT, 15 grudnia 2016, 15:58

Dzisiaj piszemy m.in. o nowej szwedzkiej linii czołgów w World of Tanks, aktualizacji do Hex: Shards of Fate, problemach Armored Warfare czy Enlisted, nowej grze twórców War Thundera.

Obsidian Entertainment zwalnia część ekipy pracującej nad Armored Warfare

luckie, 9 grudnia 2016, 13:57

Studio Obsidian Entertainment poinformowało o redukcji etatów w ekipie zajmującej się grą Armored Warfare. Zwolnienia są bezpośrednim wynikiem decyzji wydawcy tytułu, firmy My.com, o częściowym przeniesieniu prac do swojego biura głównego.

Armored Warfare – edycja pudełkowa zadebiutuje w październiku

Makek, 1 września 2016, 10:16

Firma Cenega będzie odpowiedzialna za pudełkowe wydanie polskiej wersji Armored Warfare – zręcznościowej gry MMO skupiającej się na starciach współczesnych czołgów. Fizyczna kopia dystrybuowana w cenie 44,90 zł będzie zawierać dodatki o łącznej wartości 150 zł. Premiera zaplanowana jest na 14 października.

Ruszyła Złota Kampania w Armored Warfare

Entelarmer, 4 lutego 2016, 15:25

Dziś rozpoczęła się Złota Kampania w grze Armored Warfare. W ramach akcji promocyjnej nowi gracze będą mogli uzyskać 2,5 tysiąca sztuk złota w produkcji studia Obsidian Entertainment bądź konkurencyjnym World of Tanks.

Armored Warfare - dziś startuje otwarta beta czołgów od Obsidianu

Góral, 8 października 2015, 12:42

Za kilka godzin wystartuje otwarta beta gry bitewnej Armored Warfare od studia Obsidian Entertainment. Konkurent World of Tanks zostanie udostępniony wszystkim zainteresowanym najprawdopodobniej około godziny 18:00.

Armored Warfare - otwarta beta wystartuje 8 października

Góral, 30 września 2015, 10:45

Miłośnicy gier z czołgami w roli głównej, szukający alternatywy dla World of Tanks i War Thunder, będą mogli spróbować swoich sił w Armored Warfare od studia Obsidian Entertainment. 8 października bieżącego roku rozpoczną się bowiem otwarte beta testy produkcji.

Wieści ze świata (System Shock, Armored Warfare, Battleborn, Van Helsing: Final Cut, Until Dawn) 23/9/2015

Draug, 23 września 2015, 13:43

Dziś piszemy m.in. o wypuszczeniu gry System Shock na GOG.com, publicznych testach Armored Warfare, opóźnieniu premiery The Incredible Adventures of Van Helsing: Final Cut, zapisach do testów Battleborn oraz ciekawostkach dotyczących scenariusza Until Dawn. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wieści ze świata (Tales of Zestiria, Armored Warfare, Destiny, Fortnite) 9/6/15

Tyon, 9 czerwca 2015, 17:25

Dziś piszemy m.in. o drugiej fazie testów gry Armored Warfare, przecieku informacji związanych z Tales of Zestiria, zapowiedzi nowej gry od Platinum Games, dacie opublikowania wersji beta Fortnite, najnowszym rozszerzeniu do Destiny oraz promocji na stronie GOG.com. Witajcie w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Armored Warfare - rozpoczęły się pierwsze publiczne testy

Entelarmer, 28 maja 2015, 15:38

Studio Obsidian Entertainment rozpoczęło pierwszy z wielu Testów Wczesnego Dostępu Armored Warfare. Potrwa on do 3 czerwca i daje do wyboru 38 pojazdów oraz 4 mapy dla rozgrywek PvP.

Armored Warfare – publiczne testy symulatora czołgów studia Obsidian za miesiąc

Draug, 30 kwietnia 2015, 12:10

Studio Obsidian Entertainment zapowiedziało serię publicznych testów gry Armored Warfare, do których zaproszeni zostaną wylosowani szczęśliwcy oraz nabywcy pakietów założycielskich. Pierwsza faza próbnych rozgrywek odbędzie się w dniach 27 maja – 3 czerwca bieżącego roku. Przy okazji otrzymaliśmy też nowy zwiastun tego sieciowego symulatora czołgów.

Armored Warfare – ujawniono wymagania sprzętowe

Draug, 12 stycznia 2015, 13:04

Armored Warfare – sieciowy symulator czołgowych batalii od studia Obsidian Entertainment – doczekał się ujawnienia wymagań sprzętowych. Zostały one podane na rosyjskich serwerach gry. Pod względem zalecanej specyfikacji komputera produkcja plasuje się pomiędzy World of Tanks i War Thunder.

Armored Warfare - gameplay z czołgów od Obsidian Entertainment

Góral, 1 września 2014, 14:21

Studio Obsidian Entertainment zaprezentowało rozgrywkę z gry MMO Armored Warfare. Czołgi uznanego studia specjalizującego się w grach RPG prezentują się bardzo ciekawie i kto wie, czy nie uda im się powalczyć z World of Tanks i War Thunder.

Armored Warfare - twórcy o realizmie w grze; zobacz film z napisami

luckie, 6 sierpnia 2014, 15:38

Studio Obsidian Entertainment opublikowało pierwszy dziennik dewelopera gry Armored Warfare – nowej gry MMO, rzucającej rękawicę World of Tanks. W materiale sporo uwagi poświęcono różnym aspektom rozgrywki, które mają uczynić ją bardziej realistyczną.

Zapowiedziano Armored Warfare - studio Obsidian Entertainment rzuca wyzwanie World of Tanks

Adrian Werner, 20 marca 2014, 09:43

Studio Obsidian Entertainment sprawiło nam sporą niespodziankę zapowiadając Armored Warfare, czyli opartą na modelu darmowym z mikropłatnościami sieciową grę bitewną, pozwalającą na wzięcie udziału we współczesnych starciach pancernych.