Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 września 2016, 10:16

autor: Makek

Armored Warfare – edycja pudełkowa zadebiutuje w październiku

Firma Cenega będzie odpowiedzialna za pudełkowe wydanie polskiej wersji Armored Warfare – zręcznościowej gry MMO skupiającej się na starciach współczesnych czołgów. Fizyczna kopia dystrybuowana w cenie 44,90 zł będzie zawierać dodatki o łącznej wartości 150 zł. Premiera zaplanowana jest na 14 października.

Do planu wydawniczego firmy Cenega trafiło pudełkowe wydanie gry Armored Warfare, czyli zręcznościowej produkcji MMO, opartej na modelu free-to-play oraz stworzonej przez studio Obsidian Entertainment (znane m.in. z Fallout: New Vegas czy Pillars of Eternity). Polski dystrybutor opublikował także projekt okładki, na której znajduje się dostępny w grze specjalny prototyp nowoczesnego polskiego czołgu PL-01. Wraz z biało-czerwonymi barwami oraz orłem białym, front pudełka robi świetne wrażenie.

Armored Warfare – edycja pudełkowa zadebiutuje w październiku - ilustracja #1

W ramach pudełkowej wersji Armored Warfare, dystrybuowanej w cenie 44,90 zł, gracze otrzymają przedmioty do wykorzystania w grze o łącznej wartości 150 zł. Wśród nich znajduje się czołg premium BWP-1m (IV tier), 60 dni konta premium, 1500 złota (waluta premium) oraz 2 miliony kredytów (waluta w grze). Premiera fizycznego wydania zaplanowana jest na 14 października 2016 roku. Produkcja będzie dostępna w polskiej wersji językowej (napisy).

Armored Warfare – edycja pudełkowa zadebiutuje w październiku - ilustracja #2

Armored Warfare to stworzony przez studio Obsidian Entertainment zręcznościowy symulator pojazdów pancernych. W grze możemy poprowadzić ponad 100 typów różnych maszyn, m.in. czołgi podstawowe i lekkie, działa samobieżne czy transportery opancerzone. Wsród trybów zabawy znajdziemy zarówno starcia przeciwko innym graczom PvP, jak i misje w kooperacji przeciwko sztucznej inteligencji. Armored Warfare zostało stworzone w oparciu o silnik CryEngine 3, który jest odpowiedzialny za rozbudowany system zniszczeń. Dzięki temu lokacje w grze ulegają regularnym zmianom, co dodatkowo urozmaica przebieg potyczek.

Armored Warfare zadebiutowało 8 października 2015 roku na PC w dystrybucji cyfrowej. - Armored Warfare – edycja pudełkowa zadebiutuje w październiku - wiadomość - 2016-09-01
Armored Warfare zadebiutowało 8 października 2015 roku na PC w dystrybucji cyfrowej.
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.